fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
3898 İlkokul Arasından Size Uygun Olanı Bulun!

İlkokul Fiyatları, Veli Yorumları, Erken Kayıt Dönemleri

İlkokul seviyesindeki okulların eğitim sistemlerine dair yorumlar, fotoğraf galerileri ve öğretim uygulamaları hakkında bilgi edinmek için listelerimizi incelemeye başlayın!

Bulunduğunuz Bölgenin Öne Çıkan İlkokulları

Özel Kardelenler Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Kardelenler Koleji İlkokulu

Gaziosmanpaşa bölgesinde işlerini profesyonelce yapan harika bir kolej. Şirin ve her türlü imkana sahip. Çok saygılılar....

Özel Basme Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Basme Okulları İlkokulu

Okul öncesi ve ilkokul doneminde öğrencinin psikolojisini önceleyen bir eğitim anlayışı olduğunu deneyimlendik. Kızım iç...

Özel Sınav Koleji Haramidere Kampüsü İlkokulu Özel Okul
Özel Sınav Koleji Haramidere Kampüsü İlkokulu

Asfen okullarının eğitim anlayışı araştırdığımızda hoşumuza gitmişti. Önemli olan bunu ne kadar uyguladıklarıydı. Bu hus...

Özel Beykoz Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Beykoz Final Okulları İlkokulu

Tolgahan Öğretmenimiz akademik açıdan olsun çocuklarla iletişimi olsun her konuda takdire şayan.

Özel Pendik Balkanlar Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Pendik Balkanlar Koleji İlkokulu

Çocuklar kendilerini evlerinde gibi hissettikleri için içimiz çok rahat. Aile sıcaklığı ile eğlenerek eğitilen modern bi...

Özel Zinde Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Zinde Okulları İlkokulu

İdaresi,eğitimi,Çocuklarla yakından ilgisi,güvenliği

Özel Validebağ Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Validebağ Koleji İlkokulu

Kendilerine ait geniş kapsamlı eğitim sistemlerini çok beğendim. Sınıf imkanları, sıraların her şekilde kullanıma uygun...

Çocuğunuza en iyi okulu bulmak için uzman görüşlerinden faydalanın!

Çocuğunuza Sınır Koymak ve Sağlıklı Sınırlar
Çocuğunuza Sınır Koymak ve Sağlıklı Sınırlar

Çocuğunuza sınır koymak için neler yapabilirsiniz? Çocuklara sınır koymak neden önemlidir ve sağlıklı sınırlar nelerdir?

Dijital Hayat ve Çocukların Dijital Hayattaki Yeri
Dijital Hayat ve Çocukların Dijital Hayattaki Yeri

Teknoloji çağında çocukların yeri nedir? Çocukların ekran süresi ne olmalıdır? Uzun Süreli Ekrana Bakmanın Çocuklar Üzerindeki Zararlı Etkileri Neler?

Okul Çağı Çocuklarında Beslenme Alışkanlıkları
Okul Çağı Çocuklarında Beslenme Alışkanlıkları

Okul çağı çocuklarında beslenme alışkanlığı nasıl oluşturulur? Okul çağı çocuklarında beslenme alışkanlığı neye göre düzenlenmelidir?

İlkokul Fiyatları, Veli Yorumları, Erken Kayıt Dönemleri

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya illerinde bulunan ilkokul seviyesindeki birçok okula dair detaylı bilginin bulunduğu listelerimizden yararlanarak ideal okulunuzu bulabilirsiniz. İlkokulların fotoğraf galerileri, veliler tarafından yazılmış yorumlar ve daha fazla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İlkokulların eğitim anlayışları, eğitim planları gibi daha birçok bilgiye de erişebilirsiniz. Yemek listeleri ve özel ilkokul fiyatlarına kadar detaylı bilgiler ile de çocuğunuza en uygun okulu zaman kaybetmeden bulun.


İlkokul ülkemizde 4 sene olarak verilmektedir. İlkokul, bir çocuğun sosyal hayata atacağı en önemli adımdır. İlkokul seçimi yaparken veliler tarafından yapılmış yorumları inceleyerek çocuğunuz için okul seçimi hakkın önemli referanslar alın. İlkokulları illere, ilçelere ve mahallere göre birçok şekilde filtrelendirme yaparak size en uygun okula ulaşabilir. Listelerimizde yer alan kolej fiyatları, okulların fiziksel imkanları, sosyal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetler, dil olanakları, kulüpler, iletişim bilgileri, okul saatleri ve okulun verdiği hizmetler hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Tüm bu bilgiler sayesinde kriterlerinize uygun okulu hemen bulabilirsiniz.


İlkokullar arasında kendini kanıtlamış yüzlerce kolej bulunmaktadır. Kolejlerin en önemli avantajı, ağırlıklı olarak verdikleri yabancı dil eğitimidir. Bu sayede çocuklarınız dünyada konuşulan diller hakkında önemli bir temel oluşturacaktır. Ayrıca kolejlerin çocuklara sağladıkları olanaklar ve kişi başına düşün materyal sayısının fazlalığı sayesinde derslerde kendi yaratıcılığını ortaya çıkarabilmektedir. Bunun yanında sportif, sanatsal yeteneklerine özen göstererek çocukların bu alanda gelişmesi için imkanlar sağlamaktadır. Hemen hemen her kolejde yer alan kapalı spor salonları, müzik atölyeleri sayesinde bu alanlarda kendilerini geliştirebilmektedir. Havuzlarda, oyun alanlarında ve daha fazlasıyla fiziksel gelişimlerini de sağlayabilme olasılığı da artacaktır.

Fiyatları 15.000-65.000 TL arasında değişen özel ilkokulları arasından bütçenize en uygun okulu zaman kaybetmeden Okul.com.tr üzerinden hemen bulun!

Şehirler

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum