fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Pendik Özel İlkokullar

Pendik bölgesinde yaşayan veya bu bölge içerisinde çocuğu için okul arayan velilerimiz için hazırladığımız liste içerisinde birçok ilkokul bulunmaktadır. İstanbul Pendik bölgesinde tek tek okul arayıp vakit kaybetmek yerine, Pendik Özel İlkokulları listesi içerisindeki okul profillerini inceleyip istek, beklenti ve ilgileriniz doğrultusunda filtreleme yaparak sizler için en uygun okulu bulabilirsiniz.


Pendik Özel İlkokulları listemiz içerisindeki profillerde, bu bölgelerdeki okulların fotoğraflarını, adres bilgilerini, okulun fiziki imkanlarını, eğitim modelini, eğitim verdiği yabancı diline kadar ulaşarak keşfedebilirsiniz. Pendik bölgesinde birçok köklü özel okul bulunmaktadır. Bu bölgede yaşayan veya bu bölgedeki okulları tercih eden aileler için birçok okul opsiyonu sunulmaktadır. Kendini kanıtlamış bu okullar, günümüz gereksinimlerine uygun, öğrenci merkezli bir eğitim sistemi sunmaktadır. Sundukları bu eğitim sistemi ile öğrenciler, alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından aldıkları eğitimler sayesinde özgüvenli, araştıran, sorgulayan, problem değil çözüm odaklı, mutlu, başarılı ve kendinden emin lider bireyler olarak yetiştirilmektedir.


Eğitimin temeli, sonraki adımların sağlam atılması adına sağlam bir şekilde verilmelidir. Bu doğrultuda geleceğe başarılı öğrenci hazırlamayı hedefleyen Pendik Özel İlkokulları, kendini yenileyen bir sisteme sahiptir. Sosyal, kültürel, sportif ve fiziksel aktiviteler yaparak bu dallarda başarılı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bu kurumlar, verdikleri eğitim ile de akademik alanda başarılı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


İstanbul Pendik bölgesinde yaşayıp ilgi, istek ve beklentileri doğrultusunda aradığı okulu bulmanızı kolaylaştırmak için hazırladığımız listede, okul profillerini inceleyerek okullar hakkında daha detaylı bilgilerden, okul görsellerine, okulların bulundukları bölgelerden, öğrencilere sundukları imkanlara ve okulların fiyatlarına kadar birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak bu okulları tercih etmiş veliler tarafından yapılan yorumları inceleyip, bu okulların öğrencilere neler kazandırdıklarını öğrenebilir ve şeffaf yorumları göz önünde bulundurarak okullar arasında bir filtreleme yapabilirsiniz. Yaptığınız filtrelemeden sonra sizin için en uygun okullarla iletişime geçebileceğiniz bilgilere okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak iletişim danışmanlarımızla iletişime geçerek sizlere daha detaylı bilgi vermelerini talep edebilirsiniz.


Pendik'e yakın bir ilçe olan Çekmeköy'deki özel ilkokullarına da hemen göz atabilir, ayrıntılı tüm bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

18 okul bulundu.
Özel Kurtköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Pendik / Çamlık Mah.
Özel Kurtköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Her yerdeki gibi aynı doğa koleji genç hocalar, çok fazla bir şey beklememek lazım ancak ne istediğinizi biliyosanız fiy...

Özel Pendik Doğru Cevap İlkokulu Özel Okul
Pendik / Kaynarca Mah.
Özel Pendik Doğru Cevap İlkokulu verified

Gerek eğitimi gerek sosyal sorumluluk projelerine verdiği ağırlığıyla yeni nesil insan yetiştirme konusunda üstüne düşen...

Özel Pendik Balkanlar Koleji İlkokulu Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Pendik Balkanlar Koleji İlkokulu verified

Çocuklar kendilerini evlerinde gibi hissettikleri için içimiz çok rahat. aile sıcaklığı ile eğlenerek eğitilen modern bi...

Özel Bayramlar Koleji İlkokulu Özel Okul
Pendik / Harmandere Mah.
Özel Bayramlar Koleji İlkokulu verified

Özel Bayramlar Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Kurtköy Cebir Okulları İlkokulu Özel Okul
Pendik / Çamlık Mah.
Özel Kurtköy Biltek Okulları İlkokulu Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Kurtköy Biltek Okulları İlkokulu

Eğitimi çok iyi sadece branş derslerinde değil sosyal aktivitelerde sanat ve spor derslerinde, yabancı dilde de. okulu t...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Pendik Birikim Okulları Süheyla-Cemile Sağlam İlkokulu Özel Okul
Pendik / Kaynarca Mah.
Özel Pendik Birikim Okulları Süheyla-Cemile Sağlam İlkokulu

Özel Pendik Birikim Okulları Süheyla-Cemile Sağlam İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Vega Okulları Kurtköy İlkokulu Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Vega Okulları Kurtköy İlkokulu

Geniş, ferah, bir çok fiziksel imkanın olduğu bir kampüsü var. dil eğitiminde başarılı ancak yeni açılan bir okul olarak...

Özel Pendik İkbal Koleji İlkokulu Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Pendik İkbal Koleji İlkokulu

Gerçekci olarak gittik kaydımızı yaptık tabi ki en iyi özel okullar arasında değil ancak verebilecekleri her şeyi veriyo...

Özel Bahçeşehir Koleji Kurtköy İlkokulu Özel Okul
Pendik / Yenişehir Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Kurtköy İlkokulu

Kurtköydeki okullar arasında eğitim ve olanaklar açısından en iyi okul diyebilirim. her türlü fiziki imkana sahip, eğiti...

Özel Pendik ERA Koleji İlkokulu Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik ERA Koleji İlkokulu

Modern ve yeniliklere açık bir okul yöneticisine sahip bir okul. bu durumda okulun eğitiminden fiziksel koşullarına ve v...

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:20
Özel İyi Dersler Okulları İlkokulu Özel Okul
Pendik / Şeyhli Mah.
Özel İyi Dersler Okulları İlkokulu

Özel İyi Dersler Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Pendik Safir Koleji İlkokulu Özel Okul
Pendik / Çamçeşme Mah.
Özel Pendik Safir Koleji İlkokulu

Özel Pendik Safir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Kurtköy MBA Okulları İlkokulu Özel Okul
Pendik / Harmandere Mah.
Özel Kurtköy MBA Okulları İlkokulu

Özel Kurtköy MBA Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Pendik / Yeni Mah.
Özel Pendik Final Okulları İlkokulu

Özel Pendik Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Pendik / Güzelyalı Mah.
Özel Pendik Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Pendik Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy ERA Koleji İlkokulu Özel Okul
Pendik / Şeyhli Mah.
Özel Kurtköy ERA Koleji İlkokulu

Özel Kurtköy ERA Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Pendik Elma Koleji İlkokulu Özel Okul
Pendik / Esenler Mah.
Özel Pendik Elma Koleji İlkokulu

Özel Pendik Elma Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Pendik Özel İlkokullar

Pendik İstanbul'da hizmet vermekte olan kolejler ve özel ilkokullar hakkında detaylı iletişim bilgilerine, senelik ücretlere, branş derslerine ve anne, babalar tarafından yapılan yorumlara ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum