fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Adana İlkokulları

Adana İlkokulları listesi üzerinden bölgedeki bütün okulların detaylı bilgilerine ulaşabilir aradığınız kriterlere uygun okullar ile kolayca iletişime geçebilirsiniz! Adana'da bulunan özel ilkokulların detaylı tüm bilgilerine ulaşmak isterseniz Adana özel ilkokulları listemizi inceleyebilirsiniz.
28 okul bulundu.
Özel Seyhan Ekim Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Seyhan Ekim Koleji İlkokulu

El değiştirdikten sonra hiçbir yetkiliye ulaşamıyoruz. devlet okulundan bu sene geçen 8.sinif öğrencileri etüt anlaşması...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Çukurova Altıneller İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Çukurova Altıneller İlkokulu

Kampüslerindeki yaşam ve enerjiye bayıldım.. sosyal olanakları ve lgs de 2 tane türkiye 1.liği gelmesi adana için büyük...

Özel Adana Çağla Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Çağla Koleji İlkokulu

Çocuğumu güvenle yolluyorum, fatma ogretmene ve çalışan öğretmenlere teşekkür ederim...herkese gönül rahatlığıyla tavsiy...

Özel Çukurova Gündoğdu Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Çukurova Gündoğdu Koleji İlkokulu

Özel Çukurova Gündoğdu Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel Adana Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Adana Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Gürselpaşa Mah.
Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu

Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:30
Özel Adana Akdeniz Okulları İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Mithatpaşa Mah.
Özel Adana Akdeniz Okulları İlkokulu

Özel Adana Akdeniz Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Karma Çocuk Köyü İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Kurttepe Mah.
Özel Çukurova Karma Çocuk Köyü İlkokulu

Özel Çukurova Karma Çocuk Köyü İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ceyhan Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Ceyhan / Büyükmangıt Mah.
Özel Ceyhan Final Okulları İlkokulu

Özel Ceyhan Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Seyhan Altıneller İlkokulu Özel Okul
Seyhan / 2000 evler Mah.
Özel Seyhan Altıneller İlkokulu

Özel Seyhan Altıneller İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Yeni Mah.
Özel Adana Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Adana Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Çukurova Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Çukurova Final Okulları İlkokulu

Özel Çukurova Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TED Adana Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel TED Adana Koleji İlkokulu

Özel TED Adana Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Marmara İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Gürselpaşa Mah.
Özel Çukurova Marmara İlkokulu

Özel Çukurova Marmara İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Yeni Adana Ortadoğu İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Mahfesığmaz Mah.
Özel Yeni Adana Ortadoğu İlkokulu

Özel Yeni Adana Ortadoğu İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Yükseliş Okulları İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Ziyapaşa Mah.
Özel Adana Yükseliş Okulları İlkokulu

Özel Adana Yükseliş Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Bil Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Yeşiloba Mah.
Özel Seyhan Bil Koleji İlkokulu

Özel Seyhan Bil Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Minecan İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Çukurova Minecan İlkokulu

Özel Çukurova Minecan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kozan Koleji İlkokulu Özel Okul
Kozan / Çanaklı Mah.
Özel Kozan Koleji İlkokulu

Özel Kozan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eral Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Eral Koleji İlkokulu

Özel Eral Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:25
Özel Seyhan İsabet Okulları İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel Seyhan İsabet Okulları İlkokulu

Özel Seyhan İsabet Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güzelyalı Eral Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Güzelyalı Mah.
Özel Güzelyalı Eral Koleji İlkokulu

Özel Güzelyalı Eral Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Sular Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Sular Koleji İlkokulu

Özel Adana Sular Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıçam Erkan İlkokulu Özel Okul
Sarıçam / Kargakekeç Mah.
Özel Sarıçam Erkan İlkokulu

Özel Sarıçam Erkan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları İlkokulu Özel Okul
Ceyhan / Ulus Mah.
Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları İlkokulu

Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30

Adana İlkokulları

Adana ilinde çocuğuna uygun okulu arayan veliler için hazırladığımız Adana ilkokulları listesi içerisinde öğrenci ve velilerin aradığı tüm niteliklere uygun onlarca okul bulunmaktadır. Tüm bu okulların ortak amacı öğrencilerin gelişimlerini destekleyecek bir eğitim modeli sunmaktadır. Öğrencilere sosyal, kültürel, sportif gibi alanlarda başarı sağlayacak birçok etkinlik bulunduran Adana ilkokulları, buna ek olarak öğrencilerin akademik eğitim almaya başladığı bu dönemlerde de kendilerini keşfedip ilgi ve becerilerini geliştirebilecekleri bir eğitim ortamı sunmaktadır. Günümüz teknolojisiyle donatılmış sınıfları ile öğrenci merkezli bir eğitim modeline sahip olan Adana ilkokulları öğrencileri derste aktif rol almaya yönlendirmekte ve keşfederek öğrenmelerini sağlamaktadır. Bu bölgede çocukları için uygun okul arayan veliler için hazırladığımız liste üzerinden çocuğunuz için en ideal okulu vakit kaybetmeden keşfedebilirsiniz.


Adana içerisinde kolej eğitimi altında eğitim veren ilkokullarda da sarmal bir eğitim sistemi bulunmaktadır. Bu eğitim sisteminde öğrenciler anaokulundan lise seviyesine kadar alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından kaliteli bir eğitim almaktadır. Kaliteli eğitimleri ve düşük sınıf mevcutları ile Adana ilkokulları, saygın, özgüvenli, sorun değil çözüm odaklı, yaşadığı topluma saygı duyan, mutlu, başarılı ve lider bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda öğrenciler Adana ilkokullarına ek herhangi bir eğitim desteği almadan büyük bir başarı elde edebilecek donanıma sahip olmaktadırlar.


Çukurova, Seyhan, Kozan ve daha fazlasına sahip olan Adana’nın içerisinde birçok ilkokul bulunmaktadır. Bu ilkokulları tek tek gezme vakit kaybı olacağından çocuklarının buradaki okullarda eğitim almasını isteyen veliler için hazırladığımız listeyi inceleyebilirsiniz. Liste içerisinde okul profillerinde okulların görselleri, benimsedikleri eğitim modelleri, yaptığı etkinlikler, verdikleri yabancı dilleri, gibi bilgilere erişebilirken bunun yanında öğrenci velileri tarafından yapılan yorumlara da bakabilirsiniz. Aradığınız kriterlere, beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda bir okul bulmak için Okul.com.tr olarak sizlere sunduğumuz filtreleme seçeneği ile sizler de aradığınız okullar hakkında daha hızlı bilgi sahibi olabilir ve okullarla iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz eğitim danışmanlarımızla da irtibata geçebilirsiniz.


Adana İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum