fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Etimesgut Özel Ortaokulları

Etimesgut, Ankara’nın büyük ve kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Birçok özel okul ve kolejin kampüsünün bulunduğu Ankara ilçesinde bulunan ve öğrencilerini liseye geçiş sınavlarına hazırlayan özel ortaokulları nitelikli bir eğitim vermekte ve fiziksel imkanlarıyla fark yaratmaktadırlar. Etimesgut özel ortaokulları listemizde bulunan kurum sayısı fazla olduğundan velilerin okul seçimi kolaylaşırken bütün okulları tek tek değerlendirmeye çalışmak zor olmaktadır. Okulları tek tek gezip bilgilerini öğrenmeye vaktiniz yoksa, sizler için özel olarak hazırladığımız okul profillerinden okulların sahip olduğu imkanları, fiziksel şartlarını ve okulun özelliklerini inceleyebilirsiniz.


Etimesgut özel ortaokulları arasında kolej bünyesinde bulunan okullar alanında uzman öğretmen kadrosu, sundukları fiziksel imkanlar ve yabancı dil eğitim çeşitliliği ile adından sıkça söz ettirmektedir. Kolejlerin anaokulu kademesinden lise kademesine kadar aynı yapı içerisinde bütün bir eğitim veriyor olmaları öğrencilerin yaşayabileceği uyum problemlerinin önüne geçmekte ve bu sebeple ailelerin tercihlerinden biri olmaktadır. Bölgedeki kurumlar da bunun bilincinde olarak kendilerini her geçen gün geliştirmekte, teknolojiyi en etkili şekilde kullanarak eğitim öğretim programlarını çeşitlendirmektedir. Etimesgut’taki özel ortaokullarının tamamının detaylı bilgilerine ulaşarak çocuğunuz için en iyi okulu hemen bulabilirsiniz. Okullarla hızlıca iletişime geçip yüz yüze görüşme için randevu talep edebilirsiniz.


Ortaokul öğrencilerin liseye hazırlık süreçlerinin en yoğun olduğu dönemdir. Bu anlamda Etimesgut özel ortaokulları öğrencilerinin sınava hazırlık sürecini en verimli şekilde geçirmeleri adına çabalamaktadır. Kurumlarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri öğrencilerin hedeflerini belirlemelerine, bu hedeflerine ulaşmak amacıyla verimli çalışmalarına yardımcı olmaktadır. Etimesgut bölgesinde bulunan özel ortaokullar öğrencilerin sınava hazırlıklarını yoğunlaştırmak adına ek dersler, deneme sınavları ve etütlerle öğrencilerin ekstra bir kuruma ihtiyaç duymadan eğitimlerini sürdürmeyi amaçlamaktadır. Böylelikle öğrenciler eğitim gördükleri kurumda sınav hazırlık süreçlerini de tamamlamaktadır.


Bölgede hizmet veren kurumların birçoğu İngilizcenin yanında ikinci bir dil eğitimi vermektedir. Bu ikinci yabancı diller çoğunlukla Almanca ve Fransızca şeklindedir. Etimesgut kolejlerinin ve özel ortaokullarının; fotoğraf galerilerine, eğitim ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, adreslerine, giriş ve bunlar gibi ayrıntılı tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Okulların haritadaki konumlarına erişerek sizlere yakın olan kurumları keşfedebilir, yakınınızdaki kurumları tercih edebilirsiniz. Okul profillerinde bulunan yorumlar, okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgiler içeren; veliler, mezunlar, öğrenciler ya da öğretmenler tarafından yazılmış rehberler niteliğinde yorumlardır. Yorumları okuyarak okulları tarafsız bir şekilde tanıyabilir, okul tercihinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Siz de daha önce eğitim sürecini tecrübe ettiğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Etimesgut özel ortaokullarının fiyatları, okul sayısının fazla olmasından dolayı geniş bir aralıktadır. Bu geniş fiyat aralığı sayesinde her aile kendi bütçesine uygun kurum bulabilmektedir. Okul profillerinden fiyatları görüntüleyerek bütçenizi aşmayacak kurumları keşfedebilirsiniz. Okulların fiyatlarını görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca Etimesgut özel ortaokulları içerisinden anlaşmalı kurumlarımızın Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımladığı indirimlerden faydalanarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Okul.com.tr üzerinde bulunan bursluluk sınavı sayfası ile Etimesgut bölgesinde bursluluk sınavı düzenleyen özel okulların bursluluk sınavlarına kolayca kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bu sınavlarda gösterdiğiniz başarıya bağlı olarak Etimesgut özel ortaokullarına belirli düzeyde indirimlerle kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Etimesgut özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin için en uygun özel ortaokullarını listeleyip okulların sizinle iletişime geçmeleri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.


39 okul bulundu.
Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu verified

Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu verified

Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%10 İndirim Özel Etimesgut Bilge Alp Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Süvari Mah.
Özel Etimesgut Bilge Alp Koleji Ortaokulu verified

Çocuğumun, bu değerli kuruma ilkokulda katıldı ve bu sene ortaokuldan mezun olacak. eğitim ekibi her zaman her konuda c...

Özel Yorum Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Piyade Mah.
Özel Yorum Koleji Ortaokulu

Tek kelimeyle ifade edersem iyi. hatta iyi ötesi. şeker tadında yöneticileri var. öğretmenlerinin her biri birer melek....

Özel Bağlıca Süleymaniye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Süleymaniye Okulları Ortaokulu

Temiz, pak yemekhane,(hijyen):5 yıldız aidiyet duygusu gelişmiş personel, dumansız okul, siğara içmeyen personel, kalite...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Uçan Kolej Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Uçan Kolej Ortaokulu

Özel Uçan Kolej Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu

Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Göksu Mah.
Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu

Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elvankent Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel Elvankent Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Elvankent Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Muradiye Eryaman Sevgi Ortaokulu

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Altay Mah.
Özel Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu

Özel Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Eryaman Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Ankara Eryaman Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Eryaman Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kerem Aygün Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yavuz Selim Mah.
Özel Kerem Aygün Koleji Ortaokulu

Özel Kerem Aygün Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Ahi Mesut Mah.
Özel Etimesgut Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Etimesgut Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Anaşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Anaşehir Koleji Ortaokulu

Özel Anaşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İpucu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel İpucu Koleji Ortaokulu

Özel İpucu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Zafer Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Erler Mah.
Özel Ankara Zafer Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Zafer Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Alfa Grup Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bahçekapı Mah.
Özel Alfa Grup Ortaokulu

Özel Alfa Grup Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu

Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Göksu Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Yolculuk Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Şehit Osman Avcı Mah.
Özel Yolculuk Ortaokulu

Özel Yolculuk Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Ankara Düşün Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Ankara Düşün Okulları Ortaokulu

Özel Ankara Düşün Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 29 Mayıs Okulları Etimesgut Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Ahi Mesut Mah.
Özel 29 Mayıs Okulları Etimesgut Kampüsü Ortaokulu

Özel 29 Mayıs Okulları Etimesgut Kampüsü Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bağlıca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Eryaman Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Etimesgut Özel Ortaokulları

Etimesgut özel ortaokulları hakkında merak edilen tüm bilgilerin tamamına kolaylıkla ulaşın! Öğrenciniz için en uygun okulu keşfedin.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum