fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Muratpaşa Özel Liseleri

Muratpaşa özel liseleri, öğrencilerin hayatında önemli bir döneme denk gelen eğitim sürecini başarıyla yürütmek adına kendilerini daima geliştirmektedir. Bölgede özellikle anadolu ve fen liselerinin sayısı her geçen gün artmakta ve bu durum okul arayışında olan ailelerin işini kolaylaştırmaktadır. Üniversite eğitimi düşünmeyen öğrencilerinde karşısına özel Muratpaşa meslek liseleri çıkmakta ve bu kurumlarda çeşitli sektörlere kalifiye eleman yetiştirmektedir. Özel Muratpaşa liseleri arasından çocuğunuz için en iyi olan kurumları hemen keşfedebilir, kolayca iletişime geçebilirsiniz.


Lise eğitiminde öğretmenlerin alanında tecrübeli ve uzman olması, öğrencilerin daha kaliteli bir eğitim almasına olanak sağlamaktadır. Muratpaşa özel liseleri de her biri alanında tecrübeli eğitim kadrosuyla velilerin dikkatini çekmektedir. Liseye geçiş sınavlarından sonra öğrencilerin okulların puanlarını araştırmaya başlamakta ve kontenjanlarını öğrenmek istemektedir. Özel Muratpaşa liseleri taban puanları da verilen eğitimin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Sizler de aldığınız puanla yerleşebileceğiniz okulların ayrıntılı bilgilerine ulaşmak isterseniz listeleme sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Öğrencilerin hayallerindeki üniversitelere yerleşebilmeleri adına önemli bir basamak olan lise eğitimi, verimli geçirilmesi gereken bir sürecin başlangıcıdır. Bu sebeple aileler liseleri tek tek ziyaret etmekte ve bu durum zaman kaybına neden olmaktadır. Tam da bu noktada okul.com.tr üzerinden Özel Muratpaşa liseleri listesine ulaşabilir, çocuğuz için en iyi eğitim kurumlarını keşfedebilirsiniz.


Yabancı dil eğitimi, önemini her geçen gün artırmakta ve okullar İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi ile öğrencilerinin dil gelişimine katkı sağlamaktadır. Özellikle Almanca dersleri ile fark yaratan Manavgat özel anadolu liseleri, öğrencilerinin en az iki yabancı dili akıcı bir şekilde konuşabilmelerini amaçlamaktadır. Manavgat özel liselerinin; fotoğraflarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine, adreslerine, iletişim bilgilerine tek bir sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Okulların benimsedikleri eğitim modellerine, rehberlik birimlerinin olup olmadığı bilgisine, fiziksel olanaklarına da profil sayfalarından kolayca ulaşabilirsiniz. Aradığınız kriterlere uygun olan liselerden geri dönüş almak isterseniz de hemen form doldurabilirsiniz.


Lise arayışında olan ailelere rehberlik eden ve tercihlerine etkileyen bir diğer konuda veli yorumlarıdır. Bu yorumlar kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi verdiğinden son derece önemlidir. Sizler de tercih etmek istediğiniz okullar hakkında yapılmış veli yorumlarına profil sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bu sayede Manavgat liselerinin hangi noktalarda fark yarattıklarına, hangi yönlerinin eksik olduğuna kolayca karar verebilirsiniz. Bölgedeki aileler tarafından çokça tavsiye edilen liselerden bazıları ise; Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi, Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi ve Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi şeklindedir.


Muratpaşa özel lise fiyatları bölgedeki okul sayısının fazla olmasından dolayı geniş bir aralıkta yer almaktadır. Sizler de bütçenize uygun liselere ulaşmak, erken kayıt indirimlerinden yararlanmak isterseniz hemen okullarla iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında birçok özel lise bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencileri ödüllendirmektedir. Bu sınavlara başvurmak ve %100'e varan burs imkanından faydalanmak isterseniz hemen okul profillerindeki formu doldurabilirsiniz.

devamını oku..

54 okul bulundu.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi

Eğitim kadrosu çok iyi...kurucularının öğretmen olması en büyük avantajları.

Özel Renk Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Fen Lisesi

Tüm öğretmenler öğrenciler ile çok ilgili. sevgi ve saygı çercevesinde iyi bir öğrenci öğretmen ilişkisi mevcut.deneyiml...

Özel Antalya Internatıonal College Of Tourism Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Antalya Internatıonal College Of Tourism

Turizmin başkentine yakışan uluslararası öğrencileri kabul ederek ülkemizin ve bölgemizin dinamosu konumunda bir kurum

Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencilerin gerek ders,gerek baska konulardaki durumları ile yakinen ilgilenmelerinden ve takiplerinden cok memnunum.

Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi

Disiplinli ve bir o kadar da güler yüzlü sevecen bir ortam... kurumdaki herkesin elinden geleni yaptığı, akademik anlamd...

Özel Antalya Kampüs Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Kampüs Koleji Fen Lisesi

Özel Antalya Kampüs Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şefik Cüce Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Gebizli Mah.
Özel Şefik Cüce Fen Lisesi

Özel Şefik Cüce Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Medikal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Mehmetçik Mah.
Özel Medikal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Medikal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Yediiklim Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Yeşilova Mah.
Özel Antalya Yediiklim Anadolu Lisesi

Özel Antalya Yediiklim Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Koleji Lara Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Tarım Mah.
Özel Antalya Koleji Lara Fen Lisesi

Özel Antalya Koleji Lara Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lara Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Lara Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Lara Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kırmızı Çizgi Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Kırmızı Çizgi Fen Lisesi

Özel Kırmızı Çizgi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akdeniz Hedef Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Akdeniz Hedef Okulları Anadolu Lisesi

Özel Akdeniz Hedef Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Topçular Mah.
Özel Antalya Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Dutlubahçe Mah.
Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Anadolu Lisesi

Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akdeniz Hedef Okulları Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Akdeniz Hedef Okulları Sağlık Meslek Lisesi

Özel Akdeniz Hedef Okulları Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Antalya Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bilfen Koleji Antalya Fen Lisesi

Özel Bilfen Koleji Antalya Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Lara Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Lara Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Lara Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güney Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Mehmetçik Mah.
Özel Güney Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Güney Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Altınçağ Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Antalya Altınçağ Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Altınçağ Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Topçular Mah.
Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi

Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Koleji Lara Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Tarım Mah.
Özel Antalya Koleji Lara Anadolu Lisesi

Özel Antalya Koleji Lara Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kırmızı Çizgi Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Kırmızı Çizgi Anadolu Lisesi

Özel Kırmızı Çizgi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Gençlik Mah.
Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi

Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Muratpaşa Özel Liseleri

Muratpaşa özel liselerinin; bursluluk sınav tarihlerine, veli yorumlarına, adreslerine, fotoğraf galerilerine, fiyatlarına ve çok daha fazlasını hemen inceleyin. Özel Muratpaşa liseleri hakkında merak ettiğiniz detaylı tüm bilgilere göz atarak çocuğunuz için en iyi okulu kolayca bulun.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum