fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Muratpaşa Özel Liseleri

Muratpaşa, Antalya’nın kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Bölgede liseler çeşitlilik göstermektedir. Muratpaşa özel liseleri, öğrencilerin hayatında önemli bir döneme denk gelen eğitim sürecini başarıyla yürütmek adına kendilerini daima geliştirmektedir. Bölgede özellikle anadolu ve fen liselerinin sayısı her geçen gün artmakta ve bu durum okul arayışında olan ailelerin işini kolaylaştırmaktadır. Üniversite eğitimi düşünmeyen öğrencilerinde karşısına özel Muratpaşa meslek liseleri çıkmakta ve bu kurumlarda çeşitli sektörlere kalifiye eleman yetiştirmektedir. Muratpaşa özel liseleri arasından çocuğunuz için en iyi olan kurumları hemen keşfedebilir, kolayca iletişime geçebilirsiniz.


Lise eğitiminde öğretmenlerin alanında tecrübeli ve uzman olması, öğrencilerin daha kaliteli bir eğitim almasına olanak sağlamaktadır. Muratpaşa özel liseleri her biri alanında tecrübeli eğitim kadrosuyla velilerin dikkatini çekmektedir. Liseye geçiş sınavlarından sonra öğrencilerin okulların puanlarını araştırmaya başlamakta ve kontenjanlarını öğrenmek istemektedir. Muratpaşa özel liseleri taban puanları da verilen eğitimin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Sizler de aldığınız puanla yerleşebileceğiniz okulların ayrıntılı bilgilerine ulaşmak isterseniz listeleme sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Öğrencilerin hayallerindeki üniversitelere yerleşebilmeleri adına önemli bir basamak olan lise eğitimi, verimli geçirilmesi gereken bir sürecin başlangıcıdır. Bu sebeple aileler liseleri tek tek ziyaret etmekte ve bu durum zaman kaybına neden olmaktadır. Tam da bu noktada okul.com.tr üzerinden Muratpaşa özel liseleri listesine ulaşabilir, çocuğuz için en iyi eğitim kurumlarını keşfedebilirsiniz.


Yabancı dil eğitimi, önemini her geçen gün artırmakta ve okullar İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi ile öğrencilerinin dil gelişimine katkı sağlamaktadır. Özellikle Almanca dersleri ile fark yaratan Manavgat özel anadolu liseleri, öğrencilerinin en az iki yabancı dili akıcı bir şekilde konuşabilmelerini amaçlamaktadır. Manavgat özel liselerinin; fotoğraflarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine, adreslerine, iletişim bilgilerine tek bir sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Okulların benimsedikleri eğitim modellerine, rehberlik birimlerinin olup olmadığı bilgisine, fiziksel olanaklarına da profil sayfalarından kolayca ulaşabilirsiniz. Aradığınız kriterlere uygun olan liselerden geri dönüş almak isterseniz de hemen form doldurabilirsiniz.


Lise arayışında olan ailelere rehberlik eden ve tercihlerine etkileyen bir diğer konuda veli yorumlarıdır. Bu yorumlar kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi verdiğinden son derece önemlidir. Sizler de tercih etmek istediğiniz okullar hakkında yapılmış veli yorumlarına profil sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bu sayede Muratpaşa özel liseleri eğitim anlayışına, hangi noktalarda fark yarattıklarına, hangi yönlerinin eksik olduğuna kolayca karar verebilirsiniz.


Bölgede anadolu ve fen liseleri ağırlıkta olmakla beraber meslek liseleri de bulunmaktadır. Muratpaşa özel liseleri arasında bulunan anadolu liseleri öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimini bir arada götürmek amaçlı eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Muratpaşa özel fen liseleri akademik anlamda, sayısal alanda yoğunlaştırılmış eğitimler vermektedir. Muratpaşa’da bulunan meslek liseleri ise öğrencilere temel akademik eğitimin yanında mesleki bilgi de sağlamaktadır. İlk 3 yıl temel akademik eğitimi ve mesleki eğitimi alan öğrenciler son yıl stajda öğrendiklerini pekiştirmekte ve dilerlerse üniversite eğitimi alabilirken dilerlerse de lisede uzmanlaştıkları alanda kalifiye eleman olarak çalışabilmektedirler.


Muratpaşa özel lise fiyatları bölgedeki okul sayısının fazla olmasından dolayı geniş bir aralıkta yer almaktadır. Her aileye ve her bütçeye uygun okul bulmak mümkündür. Sizler de bütçenize uygun liselere ulaşmak, erken kayıt indirimlerinden yararlanmak isterseniz hemen okullarla iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında birçok özel lise bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencileri ödüllendirmektedir. Bu sınavlara başvurmak ve %100'e varan burs imkanından faydalanmak isterseniz hemen okul profillerindeki formu doldurabilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgisini öğrenebilir, Okul.com.tr üyelerine özel olarak okullar tarafından tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

49 okul bulundu.
Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi verified

İlgili bir eğitim öğretim kurumu teşekkürler

Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi

Disiplinli ve bir o kadar da güler yüzlü sevecen bir ortam... kurumdaki herkesin elinden geleni yaptığı, akademik anlamd...

Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencilerin gerek ders,gerek baska konulardaki durumları ile yakinen ilgilenmelerinden ve takiplerinden cok memnunum.

Özel Renk Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Fen Lisesi

Tüm öğretmenler öğrenciler ile çok ilgili. sevgi ve saygı çercevesinde iyi bir öğrenci öğretmen ilişkisi mevcut.deneyiml...

Özel Antalya Internatıonal College Of Tourism Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Antalya Internatıonal College Of Tourism

Turizmin başkentine yakışan uluslararası öğrencileri kabul ederek ülkemizin ve bölgemizin dinamosu konumunda bir kurum

Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi

Eğitim kadrosu çok iyi...kurucularının öğretmen olması en büyük avantajları.

Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Maya Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Demircikara Mah.
Özel Antalya Maya Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Antalya Maya Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Topçular Mah.
Özel Antalya Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Düşünür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Antalya Düşünür Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Düşünür Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Lara Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel İSTEK Lara Fen Lisesi

Özel İSTEK Lara Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koçaş Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Ermenek Mah.
Özel Koçaş Koleji Anadolu Lisesi

Özel Koçaş Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel On Adım Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel On Adım Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel On Adım Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Altınçağ Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Antalya Altınçağ Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Altınçağ Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lara Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Lara Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Lara Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şefik Cüce Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Gebizli Mah.
Özel Şefik Cüce Anadolu Lisesi

Özel Şefik Cüce Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Bayındır Mah.
Özel Antalya Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen Lisesi

Özel Antalya Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi

Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Antalya Yediiklim Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Yeşilova Mah.
Özel Antalya Yediiklim Anadolu Lisesi

Özel Antalya Yediiklim Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Gençlik Mah.
Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi

Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lara TAC Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Lara TAC Koleji Anadolu Lisesi

Özel Lara TAC Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:25
Özel Bumerang Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Yenigöl Mah.
Özel Bumerang Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bumerang Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Doruk Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Topçular Mah.
Özel Antalya Doruk Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Doruk Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Muratpaşa Antalya Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Yüksekalan Mah.
Özel Muratpaşa Antalya Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Muratpaşa Antalya Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Lara Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Lara Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Lara Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Muratpaşa Özel Liseleri

Muratpaşa özel liselerinin; bursluluk sınav tarihlerine, veli yorumlarına, adreslerine, fotoğraf galerilerine, fiyatlarına ve çok daha fazlasını hemen inceleyin. Özel Muratpaşa liseleri hakkında merak ettiğiniz detaylı tüm bilgilere göz atarak çocuğunuz için en iyi okulu kolayca bulun.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum