fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Etimesgut Özel Liseleri

Etimesgut, Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Kalabalık ve geniş bir ilçe olması bölgede çok sayıda kurum bulunmasına sebep olmuştur. Etimesgut özel liselerinin nicelik bakımından fazla olması ailelerde nitelik arayışını hızlandırmaktadır. Bölgede bulunan çok sayıda özel okul içerisinden ailelerin kendileri ve çocukları için en uygun okulu bulmaları zorlaşmakta, aileler en uygun kurumu ararken vakit kaybetmektedir. Bu vakit kaybının önüne geçmek adına Okul.com.tr sizler için Etimesgut özel liselerini tek bir sayfa üzerinden listelemektedir. Aradığınız okulu kolayca ve vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.


Lise öğrencilerin üniversite sınavına hazırlandıkları, geleceklerine büyük oranda yön verdikleri dönemdir. Öğrenciler bu dönemde üniversiteyi hangi alanda okumak istediklerine karar vermekte ve bu doğrultuda çalışmaya başlamaktadırlar. Etimesgut özel liseleri öğrencilerinin bu dönemdeki çalışmalarını ve karar verme süreçlerini desteklemek adına çabalamaktadır. Bu doğrultuda branş dersleri alanında eğitimini tamamlamış uzman eğitmenler tarafından verilmekte ve gereken durumlarda ek ders ve etütlerle öğrencilerin eksikleri giderilmeye çalışılmaktadır. Ayrıca kurumlarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri öğrencilere hedef belirlemeleri noktasında destek olmaktadır. Hedeflerini belirlemiş öğrencilerin bu hedeflerine ulaşmaları adına nasıl bir ders çalışma programı izleyecekleri noktasında da okulların rehberlik birimi öğrencilere yardımcı olmaktadır. Etimesgut’ta psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi olan özel okulları Okul.com.tr üzerinden kolayca görüntüleyebilirsiniz.


Etimesgut özel anadolu liseleri öğrencilerini akademik olarak donanımlı bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlarlar. Bu liselerde öğrenciler eşit ağırlık, sözel, sayısal ya da dil alanlarından birini seçerek bu alanda üniversite sınavına yönelik yoğunlaştırılmış bir eğitim görürler. Etimesgut özel fen liseleri ise anadolu liselerinden farklı olarak daha çok sayısal alanda yoğun bir eğitim vermektedir. Fen liseleri de anadolu liselerinde olduğu gibi akademik anlamda daha ağır ve yoğun olan bir eğitim sistemi benimsemektedirler. İki lise türü de ülkenin ileri gelen üniversitelerinde iyi bölümlere öğrenci yerleştirmeye çalışmaktadırlar. Etimesgut özel liseleri arasında güzel sanatlar liseleri de bulunmaktadır. Güzel sanatlar lisesinde öğrenciler yeteneklerinin olduğu sanat dalı doğrultusunda yetiştirilmekte, üniversite sınavlarının yetenek sınavına yönelik çalıştırılmaktadırlar. Etimesgut özel meslek liseleri ve sağlık meslek liseleri ise öğrencilere mesleki yetkinlik kazandırmayı amaçlamaktadırlar. Meslek liselerinde öğrenciler 3 sene teorik meslek eğitimi ve temel akademik eğitimi alıp, eğitimlerinin son senesinde gördükleri mesleki alanda staj yapmakta ve mesleki anlamda yetkin öğrenciler olarak liseden mezun olmaktadırlar.


Etimesgut özel liseleri kolej bünyesindeki ve butik şekildeki okullardan oluşmaktadır. Butik okullar kendilerine özgü bir eğitim anlayışı sürdürürken kolej bünyesindeki liseler bağlı oldukları kolejin eğitim anlayışıyla hareket etmektedir. Etimesgut kolejlerini ve bu kolejlere bağlı olarak eğitim veren liseleri Okul.com.tr üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz. Etimesgut özel liseleri sayfasında liselere yapılan yorumları okuyarak okulların artı ve eksi yönleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de daha önce eğitimini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Etimesgut özel lise fiyatları okulların sağladığı imkanlara, bağlı oldukları kolej bünyesine, fiziksel şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Bölgede çok sayıda okul bulunmasından dolayı her ailenin kendi bütçesine uygun okul bulması mümkün olmaktadır. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr üyelerine anlaşmalı kurumlarımız tarafından sağlanan özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Etimesgut özel liselerinin düzenlediği bursluluk sınavlarına katılarak gösterdiğiniz başarıya bağlı olarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Okulları detaylı inceleyecek vaktiniz yoksa ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterler doğrultusunda sizler için en uygun okulları listelemekte ve okullarla direkt iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.


70 okul bulundu.
Özel Altın Eğitim Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Altın Eğitim Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi verified

Öğrencilerin, velilerin istek öneri şikayetlerini önemseyen bir okul bulması zor. burası bu konularda çok titiz

Özel Altın Eğitim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Altın Eğitim Okulları Anadolu Lisesi verified

Yabancı dil konusunu önemsiyorlar ki bencede önemsenmesi gereken bir konu

Özel Etimesgut Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Elvan Mah.
Özel Etimesgut Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Özel Etimesgut Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Darüşşifa Asal Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Altay Mah.
Özel Darüşşifa Asal Koleji Fen Lisesi

Eğitimi ve öğretmenlerin yaklaşımı çok güzel. kendi çocukları gibi benimseyip birebir eğitim veriyorlar. çocuğumun eksik...

Özel 29 Mayıs Okulları Etimesgut Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Ahi Mesut Mah.
Özel 29 Mayıs Okulları Etimesgut Anadolu Lisesi

Spor dallarında biçok seçeneğiniz var. eğitimde de iyiler. spora düşkün çocuğunuz varsa deneyin derşm:)

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Altay Mah.
Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi

Üniversite sınavına 11. sınıfı bitirdiğim yaz döneminde çalışmaya başladım. daha önceki yıllarda çok az ders çalışıyordu...

Özel Görkem Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / İstasyon Mah.
Özel Görkem Anadolu Lisesi

İnanılmaz ilgili hocalar. koçluk sistemi ve küçük gruplarla soru çözümleri disiplin üniversiteye her anlamda hazırlayan...

Özel Eryaman Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Şeyh Şamil Mah.
Özel Eryaman Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Eryaman Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Doğa Koleji Eryaman Bilim Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Etimesgut Doğa Koleji Eryaman Bilim Anadolu Lisesi

Özel Etimesgut Doğa Koleji Eryaman Bilim Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Süvari Mah.
Özel Etimesgut Birey Anadolu Lisesi

Özel Etimesgut Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Görkem Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / İstasyon Mah.
Özel Görkem Fen Lisesi

Özel Görkem Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca Data Koleji Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Data Koleji Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi

Özel Bağlıca Data Koleji Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Mat Pi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Güzelkent Mah.
Özel Ankara Mat Pi Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ankara Mat Pi Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel Etimesgut Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Etimesgut Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Etimesgut Final Akademi Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel Etimesgut Final Akademi Fen Lisesi

Özel Etimesgut Final Akademi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Etimesgut Safa Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Piyade Mah.
Özel Etimesgut Safa Fen Lisesi

Özel Etimesgut Safa Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aritmetik Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Ahi Mesut Mah.
Özel Aritmetik Koleji Anadolu Lisesi

Özel Aritmetik Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Etimesgut Gökfen Akşam Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Süvari Mah.
Özel Etimesgut Gökfen Akşam Lisesi

Özel Etimesgut Gökfen Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  10:30 - 20:00
Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağ Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Ahi Mesut Mah.
Özel Bağ Koleji Fen Lisesi

Özel Bağ Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi

Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bağlıca Murat Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Murat Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Bağlıca Murat Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Etimesgut Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Kazım Karabekir Mah.
Özel Etimesgut Sınav Anadolu Lisesi

Özel Etimesgut Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Altay Mah.
Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler Fen Lisesi

Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Zafer Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Erler Mah.
Özel Ankara Zafer Koleji Fen Lisesi

Özel Ankara Zafer Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00

Ankara Etimesgut Özel Liseleri

Etimesgut özel liselerinin eğitim anlayışlarına, fiziki olanaklarına, dil imkanlarına ve daha fazlasına kolayca ulaşın!

Etimesgut Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum