fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Antalya Özel İlkokulları

Antalya nüfusu ve sürekli gelişiyor olması sebebiyle eğitime olan talebin her geçen gün arttığı bir ildir. Antalya'daki özel ilkokul sayısı bu talebe cevap vermek adına oldukça fazladır. Bu sayının fazla olması okul arayışında olan veliler için birtakım zorluklar çıkarmaktadır. Okulların birbirinden farklı semtlerde olması tek tek gezmeyi neredeyse imkansız hale getirmektedir. Ayrıca tüm okulları gezmek büyük bir zaman kaybı yaratmaktadır. Okul.com.tr Antalya özel ilkokullarını tek bir sayfa üzerinde listeleyerek okul arayışında olan velilere yardımcı olmaktadır. Okulların profilleri sayesinde detaylı görselleri, yabancı dil imkanları, eğitim sistemleri ve fiziksel imkanları incelenebilmektedir. Böylece okulları teker teker gezmek zorunda kalmadan detaylı bilgi sahibi olunabilmektedir.


İlkokul öğrencilerin akademik hayatla tanıştığı oldukça özen gösterilmesi gereken bir dönemdir. Küçük yaştaki öğrencilerin bu dönemde okula karşı takınacağı tavır tüm eğitim hayatlarını etkileyecektir. Antalya özel ilkokulları eğitimci kadrosunu bu sebeple iletişimi güçlü ve empati kurabilen kişilerden seçmektedir. Ayrıca kurumların bünyesinde bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri de bu sürecin sağlıklı yürütülmesine destek olmaktadır. Öğrencilerle düzenli görüşmeler gerçekleştirerek ebeveynlerden ayrılma ve okula alışma süreçlerini takip etmektedir. Aile ile de iş birliği içerisinde olan psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bu süreçte oldukça yararlı olmaktadır. Antalya’da psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan okulları Okul.com.tr’nin filtreleme seçeneğini kullanarak görüntüleyebilirsiniz.


Antalya özel ilkokul fiyatları bağlı bulundukları kolej, sundukları imkanlar ve verilen yabancı dil eğitimleri gibi faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir. Okulların fiyatları ortalama 1200 TL ile 4300 TL gibi geniş bir aralıkta olmaktadır. Okul sayısının fazla olması ve fiyat aralığının geniş olması her bütçeden ailenin kendisine uygun özel ilkokulu bulmasını sağlamaktadır. Okul.com.tr üzerinde bütçenize uygun filtreleme yaparak size en uygun olan okulları inceleyebilirsiniz. Okulların profillerinde ortalama eğitim bedellerinin yanı sıra servis, yemek ve kırtasiye ücretleri de bulunmaktadır. Eğitim ve diğer ücretleri görüntülemek için Okul.com.tr’yer üye olmanız gerekmektedir. Üye olmanız halinde Okul.com.tr üzerine onaylı profilleriyle yer alan okulların üyelerimize özel sunduğu avantajlardan da faydalanabilirsiniz.


Antalya özel ilkokulları çoğunlukla kolej bünyesinde hizmet vermektedir. Kolejler marka bilinirlikleri ve eğitim alanındaki tecrübeleriyle genelde velilerin ilk tercihleri olmaktadır. Ayrıca veliler kolejleri tercih ederken öğrencilerinin aynı eğitim ortamında uzun yıllar devam etmesini amaçlamaktadır. Kolejler tüm kademelerde eğitim verdiğinden öğrenciler uyum sorunu yaşamadan öğrenimlerine devam edebilmektedir. Bu kurumlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak adına Okul.com.tr üzerindeki kolejler sayfasını inceleyebilir, kolejlerin hakkında yazılarını okuyabilirsiniz. Ayrıca okulların profillerine yapılmış yorumları okuyarak gerçek veli, öğrenci, mezun ve eğitimci tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Bu yorumlar okulların eğitimlerine şahit olmuş kişiler tarafından yapıldığından oldukça faydalı olmaktadır. Okul profillerine yorum yapabilmek için Okul.com.tr üyesi olmanız gerekmektedir. Siz de Okul.com.tr’ye üye olarak eğitimini deneyimlediğiniz okullara yorum yapabilir ve okul arayışında olan velilere yardımcı olabilirsiniz.


Okulların profillerini teker teker incelemekte zorluk yaşamanız ya da vakit bulamamanız halinde Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin seçtiğiniz kriterler doğrultusunda en uygun 5 okulu listelemektedir. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız ayrıca bu okullarla direkt olarak iletişime geçmenizi de sağlamaktadır.

64 okul bulundu.
Özel Antalya Dore Okulları İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Dore Okulları İlkokulu verified

Okulun diğer okullara göre fiziki donanımı ve personel donanımı oldukça iyi. okulu gezmeye başladığınızda ne demek iste...

Özel Antalya Toplum Koleji İlkokulu Özel Okul
Döşemealtı / Altınkale Mah.
Özel Antalya Toplum Koleji İlkokulu verified

Özel Antalya Toplum Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Döşemealtı / Yeniköy Mah.
Özel Antalya Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Antalya Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:30 - 16:20
Özel Antalya Çocuk Köyü İlkokulu Özel Okul
Döşemealtı / Altınkale Mah.
Özel Antalya Çocuk Köyü İlkokulu

2021 yaz okulu döneminden beri oğlum bu okulun öğrencisi. alanında uzman çocuk odaklı bir bakış açısına sahip eğitmenle...

Özel Alanya Hamdullah Eminpaşa İlkokulu Özel Okul
Alanya / Çarşı Mah.
Özel Alanya Hamdullah Eminpaşa İlkokulu

Senelerdir buradayız verdiğimiz en iyi kararlardandı. eğitimi harika antalya'nın en iyi okulu.

Özel Akdeniz Başarı İlkokulu Özel Okul
Manavgat / Sarılar Mah.
Özel Akdeniz Başarı İlkokulu

Öyle etkinlikler yapıyorlar ki ben kıskanıyorum. :) bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu tabi.

Özel Akdeniz Yükseliş Koleji İlkokulu Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Akdeniz Yükseliş Koleji İlkokulu

Her alanda başarılara sahipler. çocuğunuz ilgi alanını bulup rahatça yolunu çizebilir.

Özel Antalya Envar Okulları İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Antalya Envar Okulları İlkokulu

Kişisel gelişime büyük önem veriyorlar. okul başarısından çok hayattaki başarıyı 1. plana koyuyorlar ki bu bence en doğr...

Özel Alanya Ted Koleji İlkokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Ted Koleji İlkokulu

10 senedir eğitimine adına yakışır kalitede devam ediyolar.

Özel Antalya İsabet Koleji İlkokulu Özel Okul
Konyaaltı / Arapsuyu Mah.
Özel Antalya İsabet Koleji İlkokulu

Fiziksel acıdan mükemmel. sosyal etkinlikleri olan çocuklara manevi eğitimi dozunda veren ilgili ve alanında iyi bir ka...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Antalya Deniz Koleji İlkokulu Özel Okul
Konyaaltı / Pınarbaşı Mah.
Özel Antalya Deniz Koleji İlkokulu

Özel Antalya Deniz Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adalya Koleji İlkokulu Özel Okul
Kepez / Demirel Mah.
Özel Adalya Koleji İlkokulu

Velilerle iletişimi oldukça sıkı tutuyorlar. gerek internet aracılığıyla gerek telefonla gerekse canlı canlı.

Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Manavgat / Çeltikçi Mah.
Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Başarısıyla kendini zaten kanıtlamış . onun dışında güleryüzlü kadrosuyla okula girdiğiniz andaki enerjisiyle bir numar...

Özel Muratpaşa Açı Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Şirinyalı Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji İlkokulu

Öğretmen ve çalışanların ilgisi çok iyi.ozel olduğunuzu hissettiriyor.tesekkurler

Özel Manavgat Maya Okulları İlkokulu Özel Okul
Manavgat / Ilıca Mah.
Özel Manavgat Maya Okulları İlkokulu

Pandemideki olumsuzluklara rağmen ilkokul kısmı çok başarılı, özel olmasına rağmen kurumsal kimliği olan bir okul, mayal...

Özel Antalya Ted Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Yenigöl Mah.
Özel Antalya Ted Koleji İlkokulu

İyi birer birey olmayı burda öğrendik.

Özel Muratpaşa Enerji Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Yenigöl Mah.
Özel Muratpaşa Enerji Koleji İlkokulu

Özel Muratpaşa Enerji Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Antalya Seviye Okulları İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Seviye Okulları İlkokulu

Özel Antalya Seviye Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bahçeşehir Koleji Lara İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Lara İlkokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Lara İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Kültür Bilim Koleji İlkokulu Özel Okul
Kepez / Kültür Mah.
Özel Antalya Kültür Bilim Koleji İlkokulu

Özel Antalya Kültür Bilim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kepez Doğru Cevap Koleji İlkokulu Özel Okul
Kepez / Habibler Mah.
Özel Kepez Doğru Cevap Koleji İlkokulu

Özel Kepez Doğru Cevap Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Mustafa Kemal Okulları İlkokulu Özel Okul
Konyaaltı / Arapsuyu Mah.
Özel Mustafa Kemal Okulları İlkokulu

Özel Mustafa Kemal Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İsabet Okulları Alanya İlkokulu Özel Okul
Alanya / Kızlar Pınarı Mah.
Özel İsabet Okulları Alanya İlkokulu

Özel İsabet Okulları Alanya İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Kumluca Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Kumluca / Göksu Mah.
Özel Kumluca Sınav Koleji İlkokulu

Özel Kumluca Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30

Antalya Özel İlkokulları

Antalya'daki özel ilkokullar ve kolejlerin branş derslerini, senelik ücretlerini ve çalışma saatlerini öğrenebilir, veli yorumlarını ve hakkında yazılarını okuyarak, en doğru okulu bulabilirsiniz.

Antalya Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum