fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Çiğli Özel İlkokulları

Çiğli İzmir’in yaşayan insan sayısı bakımından kalabalık ve gelişmiş ilçelerinden biridir. İlçedeki nüfus ve gelişmişlik sebebiyle eğitime olan rağbet de artmaktadır. Dolayısıyla Çiğli özel ilkokullarının sayısı her geçen gün artmakta ve eğitim kalitesi de yükselmektedir. Bu artış sayesinde Çiğli’deki özel ilkokulu arayan velilerin tercih edebileceği okul sayısı çoğalmaktadır. Seçeneklerin çoğalması veliler için avantaj olurken okulları tek tek gezmek zor olmaktadır. Okulları gezerek vakit kaybetmek istemeyen veliler Okul.com.tr’yi tercih ederek okulların profillerinden görsellerini incelemekte ve detaylı bilgilerini görüntülemektedir. Ayrıca okulu inceleyenler gerçek veli tecrübelerinin aktarıldığı yorumları okuyarak okul hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Çiğli’de özel ilkokul arayan veliler böylece bütün okulları tek tek gezerek vakit kaybetmek yerine hepsini tek bir sayfa üzerinden inceleyebilmektedir.


İlkokul, öğrencilerin akademiye attığı ilk adım olduğundan oldukça önemlidir. Bu dönemde öğrencilerin sağlam bir akademik temel kazanması ve okula olan bakış açısının doğru şekillenmesi gerekmektedir. Öğrencinin bu temeli kazanması ve bakış açısının şekillenmesi büyük oranda öğretmenlere ve eğitim ortamına bağlıdır. Çiğli özel ilkokulları bu ihtiyaca cevap vermek adına yetkin eğitimci kadrosu ve eğitim ortamıyla hizmet vermektedir. Ayrıca bu sürecin maksimum fayda ile geçirilmesi için öğretmenler ve ailenin sağlıklı iletişim kurmasına özen gösterilmektedir. Veliler Çiğli özel ilkokullarının profil bilgilerini ve yorumlarını inceleyerek eğitimci kadrosu ve okulun velilerle nasıl bir iletişim kurduğu hakkında fikir sahibi olabilmektedir. Yorumlar okulu deneyimlemiş veli ve öğrenciler tarafından yapıldığından okulun tüm özelliklerine dair detaylı fikir vermektedir. Sizler de deneyimlediğiniz okullara yorum yapabilir, okulları inceleyen velilere yol gösterebilirsiniz.


Zorunlu eğitimin ilk kademesi olan ilkokulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri oldukça önem taşımaktadır. Çiğli özel ilkokulları bu önemin farkında olduğundan bünyelerinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servis bulundurmaya özen göstermektedir. Bu servisler küçük yaştaki öğrencilere okula alışma ve ebeveynlerinden ayrılma süreçlerinde destek olmaktadır. Böylece bu zorlu dönemin pedagojik anlamda problemsiz geçmesi amaçlanmaktadır. Ek olarak aile ile de işbirliği içerisinde olan psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri eğitim sürecinde alınan faydayı maksimuma çıkarmaktadır. Siz de Çiğli’de rehberlik ve psikolojik danışmanlık bulunan okulları Okul.com.tr üzerinden gerekli filtrelemeleri yaparak hızlıca inceleyebilirsiniz.


Çiğli özel ilkokulları genellikle kolejlerin ilkokul bünyesinde eğitim veren kurumlar olmaktadır. Bu kolejler eğitim alanındaki uzun yılların getirdiği tecrübeleri, kaliteli yabancı dil eğitimleri ve kanıtlanmış başarılarıyla dikkat çekmektedir. Kolejler diğer özel okullardan farklı olarak öğrencilere anaokulu kademesinden lise kademesine kadar eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Böylece öğrenciler tekrar tekrar okula alışma süreci yaşamak ve farklı okulların eğitim modellerini tanımak zorunda kalmadan alıştıkları eğitim ortamında öğrenim görmeye devam edebilmektedir.


Çiğli özel ilkokul fiyatları okulun sunduğu hizmetler, bulundurduğu fiziksel imkanlar ve eğitim kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çiğli’deki özel ilkokullarının fiyatları 2300 TL’den başlayarak 4700 TL’ye kadar değişebilmektedir. Böylelikle her aile okullardan bütçesine uygun olanı bulabilmektedir. Siz de Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize en uygun okulları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Okul.com.tr’de onaylanmış profilleri ile yer alan okulların Okul.com.tr üyelerine özel sunduğu indirimlerden yararlanabilirsiniz.


Okul profillerini tek tek incelemeye yetecek vaktiniz bulunmuyorsa ücretsiz eğitim danışmanlarımızın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız seçtiğiniz kriterlere uygun 5 okulu sizin için listelemekte ve okul arayışında sizlere yardımcı olmaktadır. Okul arayışında olan veliler ücretsiz eğitim danışmanlarımızın sunduğu hizmetler sayesinde en iyi okulları bulurken vakit kazanmaktadır.


8 okul bulundu.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji İlkokulu

Eğitim alanında geçmiş tecrübeleri ile ankara da tanıştığım sınav kurumları izmir de farkını ortaya koymuş olduğunu görü...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:45
Özel Çiğli Tanı Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Çiğli Tanı Koleji İlkokulu

Özel Çiğli Tanı Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji İlkokulu

Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 08:00
Özel Çiğli Ekin Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Ataşehir Mah.
Özel Çiğli Ekin Koleji İlkokulu

Özel Çiğli Ekin Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu

Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:30
Özel Çiğli Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Final Okulları İlkokulu

Özel Çiğli Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Karşıyaka Kent Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Karşıyaka Kent Koleji İlkokulu

Özel Karşıyaka Kent Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:00
Özel İzmir Orantı Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel İzmir Orantı Koleji İlkokulu

Özel İzmir Orantı Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmir Çiğli Özel İlkokulları

İzmir Çiğli'de hizmet vermekte olan özel anaokulları ve kreşlerin veli yorumlarına, branş derslerine, senelik ücretlerine, hakkında yazılarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, size en uygun okulla iletişime geçebilirsiniz.

Çiğli Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum