fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Antalya Özel Liseleri

Antalya özel liseleri öğrencileri teknolojik sınıflarda kaliteli bir eğitim ortamı sunmakta ve tüm öğrencilerinin hayallerindeki üniversitelere yerleşebilmelerini sağlamak adına büyük bir çaba sarf etmektedir. Bölgede hizmet veren özel kurumlar üniversiteye yerleştirme oranları ile de dikkat çekmekte ve kendilerini her geçen gün geliştirerek başarı düzeylerini yükseltmektedirler. Aileler ise Antalya'daki özel liseleri yakından tanımak ve hakkında fikir sahibi olmak adına kurumları tek tek ziyaret etmekte ve bu süreçte zaman kaybetmektedirler. Tam da bu noktada okul.com.tr üzerinden bölgede yer alan liseler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını tek bir sayfa üzerinden alabilirsiniz. Çocuğunuz için en iyi özel liseleri keşfedebilir, karşılaştırmalar yaparak okul tercihinizi kolayca yapabilirsiniz.


Antalya özel liseleri listesi üzerinde yer alan eğitim kurumları öğrencilere sundukları fiziksel imkanlar ve kulüp olanakları ile öğrencilerin bedensel ve sosyal gelişimlerini desteklemektedir. Bu sayede okula gelmekten keyif alan öğrenciler, yoğun ders çalışma temposundan sıyrılarak rahatlayabilmektedirler. Kolej bünyesinde çalışmalarını sürdüren özel liseler, anaokulundan başlayarak bütün eğitim kademelerinde hizmet vermektedir. Bu da öğrencilerin okul değiştirmek zorunda kalmadan tek bir kurumda üniversite seviyesine kadar eğitim alabilmelerine olanak sağlamaktadır. Özel meslek liselerinden, anadolu ve fen liselerine kadar birçok farklı kuruma tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.


Antalya'da özel liselerin yoğunlaştığı bölgeler ise; Alanya, Konyaaltı, Kepez, Manavgat ve Muratpaşa'dır. Bu ilçelerde yer alan eğitim kurumları modern binaları ve geniş sınıfları ile ayrıcalıklı bir eğitim ortamı yaratmaktadırlar. Evinize en yakın özel liseleri keşfetmek isterseniz, kurumların haritadaki konumlarına göz atabilirsiniz. Çevre mahallelerdeki kurumlara kayıt yaptırmak isterseniz listeleme sayfasından servisi olan özel okulları listeleyebilir, servis hizmeti olan özel okullara tek bir liste üzerinden ulaşabilirsiniz. Servis hizmeti olan okullara kayıt yaptırarak çocuğunuzun okula güvenle ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 21. yüzyılın en önemli gereksinimlerinden biri de yabancı dildir. İngilizce ile beraber ikinci bir yabancı dil eğitimi de veren özel Antalya liseleri birer dünya vatandaşı yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sizler de liselerin artı ve eksi yönlerinin neler olduğunu öğrenmek için profil sayfalarındaki veli yorumlarını okuyabilirsiniz. Siz de daha önce eğitim aldığınız okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Bunun yanında kurumların tanıtım yazılarına göz atarak eğitime bakış açıları ve misyonlarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.


Antalya özel liselerinin; fotoğraf galerilerine, fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, iletişim bilgilerine, adreslerine, kulüp çeşitliliğine, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilirsiniz. Aradığınız kriterlere uygun olan okullardan randevu alarak kesin kayıt görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz. Antalya özel lise fiyatları ve yemek ücretlerini öğrenmek için profil sayfalarını ziyaret edebilir, bütçenize uygun olan kurumları keşfedebilirsiniz.


Antalya özel liseleri ortalama fiyat bilgileri okulun konumuna, bağlı olduğu kampüse, sağladığı imkanlara ve fiziksel şartlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Antalya bölgesinde çok fazla özel kurum bulunduğu için her ailenin kendi bütçesine uygun lise bulması mümkün olmaktadır. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinde yer alan bursluluk sınavı bölümünde Antalya özel liseleri bursluluk sınavlarının şartlarına ve tarihlerine ulaşabilir, bu sınavlara ön kayıt ya da kesin kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bu sınavlarda gösterdiğiniz başarıya bağlı olarak okullardan %100’e varan burs kazanabilir, indirimli fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Antalya özel liseleri hakkında yer alan bilgileri tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterlere en uygun okulları sizler için seçmekte ve okullarla iletişime geçmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

114 okul bulundu.
Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi verified

İlgili bir eğitim öğretim kurumu teşekkürler

Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi

Disiplinli ve bir o kadar da güler yüzlü sevecen bir ortam... kurumdaki herkesin elinden geleni yaptığı, akademik anlamd...

Özel Antalya Envar Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Kepez / Hüsnü Karakaş Mah.
Özel Antalya Envar Okulları Fen Lisesi

Buraya görüşlerimi bildirmekten çok teşekkürlerimi iletmek için yazıyorum.iki oğlumda envar fen lisesi öğrencisi. büyük...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:45
Özel Antalya Internatıonal College Of Tourism Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Antalya Internatıonal College Of Tourism

Turizmin başkentine yakışan uluslararası öğrencileri kabul ederek ülkemizin ve bölgemizin dinamosu konumunda bir kurum

Özel Alanya Hamdullah Eminpaşa Anadolu Lisesi Özel Okul
Alanya / Çarşı Mah.
Özel Alanya Hamdullah Eminpaşa Anadolu Lisesi

Sosyal sorumluluk projelerinizle çok güzel değerleri yeniden canlandırdığınız için ne kadar teşekkür etsem az size

Özel Antalya Envar Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kepez / Hüsnü Karakaş Mah.
Özel Antalya Envar Okulları Anadolu Lisesi

Envar ailesi ile 2009 yılından beri tanışmaktayım. ilk mezunumuz bugün bir mühendis adayı. ikizlerim ise inşallah önümüz...

 • Okul Saatleri:
  09:10 - 16:00
Özel Akev Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kepez / Kültür Mah.
Özel Akev Koleji Anadolu Lisesi

Atatürkçü gençlik burada yetişiyor.

Özel Anadolu Hastanesi Gazipaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Gazipaşa / İstiklal Mah.
Özel Anadolu Hastanesi Gazipaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Gazipaşada sağlık meslek eğitimini hakkını vererek gerçekleştirerek çocukların önlerini açan daha lisedeyken onları mes...

Özel Manavgat Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Manavgat / Side Mah.
Özel Manavgat Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi

Öğretmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenmesi, rehberlik ve idarenin akademik durumlarını yakından takip etmesi bizi ço...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencilerin gerek ders,gerek baska konulardaki durumları ile yakinen ilgilenmelerinden ve takiplerinden cok memnunum.

Özel Kemer Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Kemer / Yeni Mah.
Özel Kemer Final Akademi Anadolu Lisesi

Akademik eğitim , yabancı dil eğitiminde çok iyi . ayrıca kurs,dersane,özel derse ihtiyaç bırakmayan bir sistemi var.öze...

Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi

Eğitim kadrosu çok iyi...kurucularının öğretmen olması en büyük avantajları.

Özel Antalya Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Döşemealtı / Yeniköy Mah.
Özel Antalya Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi

Yabancı dile önem veriyorsanız ve yurt dışı odaklı bir eğitim planınız varsa antalyada incelemeniz gereken okullardan

Özel Renk Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Fen Lisesi

Tüm öğretmenler öğrenciler ile çok ilgili. sevgi ve saygı çercevesinde iyi bir öğrenci öğretmen ilişkisi mevcut.deneyiml...

Özel Muratpaşa Akant Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Muratpaşa Akant Okulları Anadolu Lisesi

Özel Muratpaşa Akant Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Manavgat Akademi Yeni Çizgi Anadolu Lisesi Özel Okul
Manavgat / Sorgun Mah.
Özel Manavgat Akademi Yeni Çizgi Anadolu Lisesi

Özel Manavgat Akademi Yeni Çizgi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Molla Yusuf Mah.
Özel Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:15
Özel Antalya Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Bayındır Mah.
Özel Antalya Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Çatı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Muratpaşa Mah.
Özel Antalya Çatı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Çatı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kepez / Göksu Mah.
Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi

Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Alanya Ted Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Ted Koleji Anadolu Lisesi

Özel Alanya Ted Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kumluca Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Kumluca / Göksu Mah.
Özel Kumluca Sınav Anadolu Lisesi

Özel Kumluca Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:45
Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Kepez / Altınova Sinan Mah.
Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Fen Lisesi

Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Vizyon Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızılarık Mah.
Özel Antalya Vizyon Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Vizyon Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30

Antalya Özel Liseleri

Antalya'daki özel liseler hakkında merak ettiğiniz ayrıntılı tüm bilgilere hemen ulaşın; fiyatlar, erken kayıt dönemleri, fotoğraflar hepsi bu sayfada.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum