fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Gaziemir Özel Ortaokulları

Gaziemir, İzmir ilinin ilçelerinden bir tanesidir. Bölgenin gelişmekte olan kalabalık bi bölge olması bu bölgedeki eğitim ihtiyacını da artırmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak adına Gaziemir özel ortaokulları nitelik ve nicelik bakımından birbiriyle yarışır durumdadır. Okulların sayısı arttıkça ailelerin eli güçlenmekte, ancak en uygun okulu bulmak gittikçe zorlaşmaktadır. Aileler okulları tek tek gezerek vakit kaybedebilmektedir. Bu noktada, vakit kaybını asgari düzeye indirmek adına Okul.com.tr Gaziemir bölgesinde bulunan özel ortaokullarını tek bir sayfa üzerinden listelemektedir. Okulların görselleri, branş dersleri, yabancı dil olanakları, sahip oldukları fiziksel şartlar bu listeleme sayfası üzerinde detaylı olarak yer almaktadır. Okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan okullar hakkında detaylı bilgileri kolayca edinebilirsiniz.


Gaziemir özel ortaokulları çoğunlukla kolej şeklinde yer alan kurumlardır. Bölgedeki kolejler uzun yıllardır eğitim vermekte olan, eğitim alanında verdikleri eğitimin kalitesiyle kendisini kanıtlamış kurumlardır. Kolejlerin bu anlamda tanınır olması ailelerin kolejleri tercih etme sebeplerinden biri olmaktadır. Bunun dışında kolejlerin anaokul kademesinden lise kademesine kadar aynı kampüs içerisinde bütünleşik bir eğitim veriyor olmaları olası bir uyum problemini ortadan kaldırmaktadır. Çocuklarının uyum problemi yaşamasını istemeyen aileler de kolej tercih edebilmektedir. Gaziemir kolejlerinin detaylı bilgilerini Okul.com.tr üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Kolejlerin kampüs bilgileri, kampüslerinde yer alan kademeler, tarihçeleri, tanıtım videoları, ortalama fiyatları, bursluluk sınavları ve daha birçok bilgiye Okul.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Ortaokulda öğrenciler lise sınavlarına hazırlanmak adına yoğun bir tempoya başlarlar. Bu tempoda sınav stresiyle nasıl baş edeceğini bilemeyen, kendisine henüz bir hedef belirleyemeyen ya da hedef belirlemiş olsa da nasıl ders çalışacağını bilemeyen öğrenciler için Gaziemir özel ortaokulları bünyelerinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimi bulundurmaktadır. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri öğrencilerin problemlerinin çözümünde, sınav sürecinde yaşayabilecekleri gerginliklerde ve ders çalışma süreçlerinde öğrencilere destek olmaktadır. Gaziemir bölgesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti olan özel ortaokullarını Okul.com.tr üzerinden görüntüleyebilir, yapacağınız filtrelemelerle sadece aradığınız özelliklere sahip olan özel okulları vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.


Ortaokul döneminde öğrencilerin aldıkları eğitimin kaliteli olması çok önemlidir çünkü bu dönemde aldıkları eğitim öğrencilerin kazanacakları liseyi etkilemektedir. Bu önemin farkında olan Gaziemir özel ortaokulları akademik kadrolarını alanında yetkin olan kişilerden seçmektedir. Ayrıca kurumlar kendi bünyelerinde düzenledikleri ek ders ve etütlerle öğrencilerin eksiklerini kapatmalarına yardımcı olunmaktadır. Böylelikle öğrencilerin özel okul dışında başka bir eğitim kurumuna gitmesine gerek kalmadan eksikleri giderilmektedir. Akademik süreç tüm yoğunluğuyla ilerlerken bunun yanında öğrencilerin sosyalleşebilmeleri adına kurumlarda çeşitli öğrenci kulüpleri aktif olarak bulunmakta; sportif ve sanatsal faaliyetlerle öğrencilerin ilgi alanlarında vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. Okul.com.tr okul sayfası üzerinden okulların sahip oldukları tüm imkanları görüntüleyebilir, size en uygun okulla iletişime geçebilirsiniz.


Gaziemir özel ortaokulları aylık ortalama fiyat bilgileri okulların sağladığı fırsatlara, fiziksel imkanlara, kolej bünyesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Okulların fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak fiyat bilgilerini görüntülemenin yanında Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Okulları tek tek gezecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizler için en uygunu 5 okulu listelesin ve direkt iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olsun.


11 okul bulundu.
Özel İleri Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Fatih Mah.
Özel İleri Bilim Koleji Ortaokulu

Özel İleri Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Kent Koleji Gaziemir Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Beyazevler Mah.
Özel Kent Koleji Gaziemir Ortaokulu

Özel Kent Koleji Gaziemir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Ortaokulu

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elçin Tün Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Atıfbey Mah.
Özel Elçin Tün Ortaokulu

Özel Elçin Tün Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Tekfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Tekfen Koleji Ortaokulu

Özel Gaziemir Tekfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:30
Özel Gaziemir Kocatürk Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Kocatürk Ortaokulu

Özel Gaziemir Kocatürk Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rota Koleji Gaziemir Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Rota Koleji Gaziemir Ortaokulu

Özel Rota Koleji Gaziemir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Anka Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel İzmir Anka Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Anka Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İsabet Okulları Gaziemir Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Irmak Mah.
Özel İsabet Okulları Gaziemir Ortaokulu

Özel İsabet Okulları Gaziemir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Ekarte Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Ekarte Ortaokulu

Özel Ekarte Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30

İzmir Gaziemir Özel Ortaokulları

Gaziemir'deki özel ortaokulları, kaliteli eğitim yaklaşımları ile ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Gaziemir Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum