fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Çiğli Özel Ortaokulları

Çiğli, İzmir ilinin ilçelerindendir. İlçenin gelişmekte olan yapısı sebebiyle eğitim ihtiyacı da gün geçtikçe artmaktadır. Bölgede artan eğitim ihtiyacını karşılamak adına çok sayıda kurum bölgede eğitim vermeye başlamaktadır. Çiğli özel ortaokulları içerisinden araştırma yapan ailelerin işleri giderek zorlaşmaktadır. Okulların her birini gezerek değerlendirmeye çalışmak ciddi bir zaman kaybına sebep olmaktadır. Ailelerin onlarca kurum arasından en uygununu bulmaları zorlaşmakta, aileler tüm okulları tek tek gezerek vakit kaybetmektedir. Bu vakit kaybının önüne geçmek adına Okul.com.tr Çiğli bölgesinde bulunan özel ortaokullarının tamamını tek bir liste üzerinden ailelerle paylaşmaktadır. Çiğli özel ortaokulları listesiyle bölgede bulunan özel okulların tamamının detaylı görsellerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiyat bilgilerine ve daha birçok detay bilgilerine kolayca ulaşabilir, kriterlerinize uygun okullarla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.


Ortaokul döneminde eğitim süreci lise sınavlarına hazırlıkla beraber yoğunlaşmaktadır. Özel okul bünyelerinde yapılan ek dersler, etütler ve ders dışı birebir özel derslerle öğrencilerin eksik oldukları konularda öğrencilerin eksiklerini gidermeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler ek bir eğitim kurumuna ihtiyaç duymadan bağlı bulundukları Çiğli özel ortaokullarının bünyesinde lise sınavlarına hazırlık süreçlerini tamamlarlar. Sınava hazırlık sürecinde ders veren eğitmenler alanında ilgili eğitimlerini tamamlamış kişilerdir. Ayrıca okullarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık öğretmenleri öğrencilerin sınava hazırlık döneminde yaşayabilecekleri problemlerin çözmek adına da çaba sarf etmektedir. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri aynı zamanda öğrencilerin hedef belirlemelerinde yardımcı olmaktadır. Hedeflerini belirleyen öğrencilerin bu hedefe ulaşmak için nasıl ders çalışmaları gerektiği konusunda da rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri öğrencilere yol göstermekte ve ders çalışma programları oluşturmaktadır.


Çiğli özel ortaokulları çoğunlukla kolej bünyesinde eğitim vermekte olan kurumlardır. Kolejler alanında uzun yıllardır eğitim veren ve başarısıyla adından söz ettirmiş kurumlar olduğu için ailelerin tercih ettiği kurumlardır. Öte yandan kolejlerin anaokul kademesinden lise kademesine kadar aynı kampüs içerisinde eğitim veriyor olması çocuklarda olası bir uyum probleminin önüne geçmektedir. Aileler bu sebeplerden kolejleri sıklıkla tercih etmektedir. Çiğli kolejleri hakkında detaylı bilgileri Okul.com.tr sitesinde bulunan kolej sayfası ile alabilirsiniz. Bu sayfada kolejlerin sahip oldukları kampüsleri, ortalama fiyat bilgilerini, tanıtım metinlerini görüntüleyebilirsiniz. Okulların profil sayfalarında bulunan yorumlarla okulların iyi ve kötü yanlarına dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Profil sayfalarında bulunan yorumlar okulu daha önce deneyimlemiş ailelere, öğrencilere, mezunlara ya da kurumda eğitmenlik yapmış öğretmenlere ait yorumlardır. Bu yorumlar ışığında okulları çok yönlü inceleyebilirsiniz. Sizler de daha önce hizmet aldığınız okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Çiğli özel ortaokul fiyatları okulların sağladığı imkanlara, bağlı oldukları kolej bünyesine, fiziksel şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Bölgede çok sayıda kurum bulunduğundan her ailenin bütçesine uygun kurum bulması mümkün olmaktadır. Okulların ortalama fiyat bilgilerini ve ödeme çeşitlerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgisini görüntülemenin yanında, anlaşmalı kurumlar tarafından Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kurumların bursluluk sınavlarına Okul.com.tr bursluluk sayfasından ulaşabilirsiniz. Çiğli özel ortaokullarından bursluluk sınavları düzenleyen okullara sitemiz üzerinden kolayca başvuru gerçekleştirebilir ve burs oranında indirim kazanabilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız belirlediğiniz kriterler doğrultusunda sizler için en uygun okulları listeleyerek, bu okullarla direkt iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.


8 okul bulundu.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu

Sosyal, kültürel ve akademik yönden çok başarılı.idare ve öğretmenleri ile birlikte tam bir ekip başarılarınız daim olsu...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:45
Özel Çiğli Gökkuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Çiğli Gökkuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Çiğli Gökkuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Çiğli Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Final Okulları Ortaokulu

Özel Çiğli Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu

Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:30
Özel İzmir Orantı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel İzmir Orantı Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Orantı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karşıyaka Kent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Karşıyaka Kent Koleji Ortaokulu

Özel Karşıyaka Kent Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:00
Özel Çiğli Tanı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Tanı Koleji Ortaokulu

Özel Çiğli Tanı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 16:15
Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmir Çiğli Özel Ortaokulları

Çiğli'deki özel ortaokulları hakkında merak edilen tüm bilgileri inceleyin! Vakit kaybetmeden öğrenciniz için doğru okulu bulun!

Çiğli Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum