fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Nilüfer Özel Liseleri

Nilüfer, Bursa’nın nüfus bakımından en kalabalık ilçelerinden birisidir. Artan nüfus ile birlikte giderek artan okul ihtiyacını bölgede bulunan kurumlar rahatlıkla karşılamaktadır. Nilüfer özel liselerinin sayısı diğer ilçelere göre oldukça fazladır. Her kurumun hitap ettiği öğrenci kitlesi farklılık göstermektedir. Bu sebeple aileler çocukları için en uygun liseyi ararken tüm okulları incelemek istemektedir. Bölgede bulunan özel liseler sayıca fazla olduğundan her okulu incelemek aileler için zor olabilmektedir. Okul arama sürecini daha kolay hale getirmek için Nilüfer özel liselerinin bulunduğu listeleme sayfalarına Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilir, bölgede bulunan özel liseler hakkında istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.


Yenilikçi ve çağdaş eğitim yaklaşımlarıyla Nilüfer özel liseleri, öğrencileri akademik hayata başarıyla hazırlamaktadır. Lise kademesi, öğrencilerin gelecek hedeflerinin şekillenmeye başladığı, kariyer planlaması yaptıkları bir aşamadır. Özel liselerin en temel amacı öğrencileri hedefleri doğrultusunda en iyi üniversitelere yerleştirmektir. Bu hedef doğrultusunda uzman eğitimci kadrolarıyla öğrencilerin akademik başarıları desteklenirken, kurumlarda düzenlenen etkinlikler ile öğrencilerin sosyal, fiziksel ve bilişsel gelişimlerine katkı sağlanmaktadır. Her alanda yetkin bireyler yetiştirmeyi hedefleyen kurumlar, öğrencilerin yabancı dil gelişimlerini de yakından takip etmektedir. Bölgede bulunan kurumlardan bazıları İngilizce derslerine ek olarak ikinci yabancı dil eğitimi de vermektedir. Almanca, İspanyolca, Fransızca gibi dil eğitimleri veren kurumları Okul.com.tr üzerinden kolayca görüntüleyebilirsiniz.


Lise yılları öğrencilerin sınav stresi ve gelecek kaygısıyla yüzleştikleri bir dönemdir. Bu stres ve kaygı öğrencilerin akademik ve sosyal hayatlarını olumsuz etkileyebilmektedir. Nilüfer özel liselerinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri sayesinde öğrenciler eğitim sürecinde yakından takip edilmektedir. Akademik, sosyal, duygusal ve psikolojik anlamda zor zamanlar geçiren öğrencilere psikolojik danışmanlar tarafından gereken destek sağlanmaktadır. Aileler ile de iletişim halinde olan danışmanlar, öğrencilerin gelişimleri ile ilgili aileleri bilgilendirmektedir. Nilüfer’de bulunan özel liseler arasından psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan kurumları Okul.com.tr üzerinden hemen görüntüleyebilirsiniz.


Nilüfer özel anadolu liseleri ve Nilüfer özel fen liseleri bölgede diğer lise türlerine göre daha fazla bulunan kurumlardır. Bu kurumlar yoğunlaştırılmış akademik eğitim ile daha çok üniversite odaklı eğitim veren okullardır. Öğrencilerin akademik anlamda donanımlı bireyler olarak en iyi üniversitelere yerleşmesi anadolu ve fen liseleri için oldukça önemlidir. Bu okullara ek olarak bölgede bulunan Nilüfer özel meslek liseleri sayesinde öğrenciler lise yıllarında meslek eğitimi almaya başlayabilmektedir. Bu okullarda bulunan staj imkanı sayesinde öğrenciler okullarda öğrendikleri teorik bilgileri uygulama fırsatı bulmaktadır. Nilüfer’de bulunan özel liseleri Okul.com.tr üzerinden görüntüleyebilir, istediğiniz lise türüne özel filtreleme yaparak aradığınız okulu kolayca bulabilirsiniz.


Nilüfer özel liselerinden bazıları kolej bünyesinde bulunurken bazıları butik okul şeklindedir. Öğrencilere kampüs yaşamı sunan köklü kolejler, erken yaşlardan itibaren aynı kurumda eğitim görme imkanı sağlamaktadır. Böylece öğrencilerin farklı eğitim kademelerindeki gelişimleri de takip edilebilmekte ve öğrencilere uygun eğitim programları hazırlanmaktadır. Öte yandan butik okullar, kolejlerin aksine, bağlı oldukları bir kurum bulunmadığından özgün bir şekilde kendi eğitim programlarını uygulama fırsatına sahiptirler. Ayrıca butik okullarda bulunan öğrenci sayısı kolejlere göre nispeten daha az olduğundan öğretmenler her öğrenciyle özel olarak ilgilenme imkanı bulmaktadır. Nilüfer kolejlerine ve Nilüfer butik liselerine Okul.com.tr üzerinden ulaşabilir, okullar hakkında merak ettiğiniz bilgileri görüntüleyebilirsiniz.


Nilüfer özel lise fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kurum sayısı fazla olduğundan her aile kendi bütçesine uygun bir okul bulabilmektedir. Özel liselerin fiyat bilgilerini Okul.com.tr’ye üye olarak görüntüleyebilir, anlaşmalı olan kurumların indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca okulların düzenlediği bursluluk sınavları sayesinde öğrenciler sınavlarda elde ettikleri başarılara göre avantajlı fiyatlarla okullara kayıt yaptırabilmektedir. Okulların düzenlediği bursluluk sınavları bilgilerine ulaşmak ve başvuru yapmak için hemen Okul.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.


Okul arayışında olan aileler için birçok kurumu aynı anda incelemek yıpratıcı bir süreç olabilmektedir. Ücretsiz eğitim danışmanlarından destek alarak kurumlar hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Aynı zamanda Okul.com.tr üzerinde bulunan formu doldurabilir, sizin için en uygun okulun sizi aramasını sağlayabilirsiniz.


67 okul bulundu.
Özel Bursa Meltem Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel Bursa Meltem Koleji Anadolu Lisesi verified

Örgün öğrenim hakkımı kaybettikten sonra 2012 yılında bursa akşam lisesine kayıt oldum 2015 yılında mezun oldum. orada g...

Özel Bursa Simya Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Odunluk Mah.
Özel Bursa Simya Koleji Anadolu Lisesi verified

11.sınıf öğrencim için görüşmeye gittim.çok güzel karşılandım ve konuşmalar neticesinde inanılmaz güven duydum kayıt yap...

Özel Bursa Akşam Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel Bursa Akşam Lisesi verified

Özel bursa akşam lisesinden mezun oldum bu okulda okuduğum süreçte eğitim konusunda ve herhangi bir sorunumu çözme gibi...

Özel Bursa Birey Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Barış Mah.
Özel Bursa Birey Okulları Fen Lisesi

Dershane , kurs modelinde hazırlık yapıyorlar ve özel okullar içinde üniversite hazırlıkta çok başarılılar. akademik oku...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 19:00
Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ahmet yesevi Mah.
Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi

Okul çok güzel tavsiye ederim bu okul çok güzel bence gelin

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi

Tecrübeli eğitim kadrosu ile mükemmel bir okul disiplinli ve bilinçli bir yönetim anlayışı ile hareket ediyor teşekkür e...

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Akademik Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Akademik Koleji Anadolu Lisesi

Bir ebeveyn olarak semtimizde açılan her okulu takip ediyorum hayliyle. bursa akademik koleji'ni de uzun zamandır takip...

Özel Modern Bursa Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Modern Bursa Anadolu Lisesi

Özel Modern Bursa Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ahmet Yesevi Tan Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ahmet yesevi Mah.
Özel Ahmet Yesevi Tan Okulları Anadolu Lisesi

Özel Ahmet Yesevi Tan Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Nilüfer Yönder Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Nilüfer Yönder Okulları Anadolu Lisesi

Özel Nilüfer Yönder Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Üçgen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Bursa Üçgen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bursa Üçgen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Aydın Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Aydın Okulları Fen Lisesi

Özel Aydın Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Nilüfer Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Nilüfer Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Nilüfer Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Özlüce Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Özlüce Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Özlüce Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Fen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Bursa Fen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bursa Fen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Alaaddinbey Mah.
Özel Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bursa MY Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Bursa MY Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bursa MY Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi

Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce Tan Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce Tan Anadolu Lisesi

Özel Özlüce Tan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Nova Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Nova Fen Lisesi

Özel Nova Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Bursa My Okulları Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Alaaddinbey Mah.
Özel Bursa My Okulları Sağlık Meslek Lisesi

Özel Bursa My Okulları Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bursa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Bursa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Bursa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce Tan Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce Tan Fen Lisesi

Özel Özlüce Tan Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 19:30
Özel İhsaniye Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel İhsaniye Sınav Anadolu Lisesi

Özel İhsaniye Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Optimum Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Odunluk Mah.
Özel Optimum Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Optimum Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00

Bursa Nilüfer Özel Liseleri

Nilüfer özel liselerinin türlerine, taban puanlarına, bursluluk bilgilerine ve daha birçok detaya kolaylıkla ulaşın!

Nilüfer Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum