fb
Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi

Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi

0212 963 2083
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 07:30/18:30
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 20

Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi Hakkında

Sabah 07.30 ile akşam 18.30 arasında okul öncesi eğitim imkanı sunan Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi İstanbul’un Şişli içerisinde yer almaktadır. Nezih bir mahallede yer alan anaokulu müstakil bir yapıya sahiptir. Geniş ve korunaklı bahçesi bulunan anaokulunda çocuklar hem etkinlik yapabilmekte hem de b...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • M. D.

  Çocuğunuzu güvende hissedebileceğiniz tek adres...

 • M. S.

  Çocukların ve bizlerin gerçekten de yüzlerini güldüren bir anaokulu. Yavrum gülen yüzler anaokulunda okuduğu için hem şanslıyız hem de yaptıklarını görünce gurur duyuyoruz.

 • U. O.

  çocukların kendilerini ifade edebilmeleri üzerinde aktif ve etkili bir okul. Sosyalleşme amacıyla planlı oyunlar üzerine kurulu bir kaç çalışmasına şahit olduğumda evet doğru yer dedim çocuğum için.

 • S. B.

  Eğitim seviyesi ve sosyal imkanlar açısından gerçekten yeterli bir okul özellikle seçmeli dersleri çocukların eğitiminde büyük önem taşıdığının farkına varmış ve bu konuda ilerici adım atmış bir okul.Sadece ücretleri biraz yüksek eğer biraz daha uygun olursa tam olarak ideal bir okul haline gelebilir.

 • F. D.

  Okulumuzun verdiği eğitimlerden, sağladığı imkan ve koşullardan çok memnunum kızımın katettiği seviye resmen anlaşılır biçimde ve bu bana ne kadar doğru bir tercihte bulunduğumu gösteriyor.

"Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi İletişim Bilgileri

Halil Rıfat Paşa Mah. Ertan Sok. No. 16 Okmeydanı / Şişli /istanbul
0212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi Hakkında

Sabah 07.30 ile akşam 18.30 arasında okul öncesi eğitim imkanı sunan Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi İstanbul’un Şişli içerisinde yer almaktadır. Nezih bir mahallede yer alan anaokulu müstakil bir yapıya sahiptir. Geniş ve korunaklı bahçesi bulunan anaokulunda çocuklar hem etkinlik yapabilmekte hem de birçok oyunu rahatlıkla oynayabilmektedir. Branş öğretmenler ve uzman psikologlar sayesinde kaliteli bir okul öncesi eğitim sunulması amaçlanmaktadır. Güvenli bir servis taşımacılığı hizmeti sunulmasından dolayı çocuklarınızı emanet ederken aklınız kalmamaktadır. Ayrıca internet veya cep telefonu üzerinden çocuklarınızı takip edebilirsiniz. Çocukların günlük besin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için özel mutfaklarda sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı ve meyve saati hizmeti de sunulmaktadır. Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi insana sevgi ve saygı eğitim felsefesinde yola çıkarak özel eğitimler sunmaktadır. Öğrencilere psikomotor, sosyal, duygusal, öz bakım ve bilişsel alanlarda pek çok eğitimde verilmektedir. Özgüveni yüksek ve temel hayat becerileri gelişmiş çocuklar yetiştirmek için yoğun bir eğitim politikası izlenmektedir. Çocuklar ile ilgili gelişimleri takip edebilmek için psikolojik danışmanlık hizmeti de sunulmaktadır. Ayrıca veliler cep telefonu veya tablet üzerinden çocuklarını izleme fırsatı da yakalayabilmektedir. Temiz havanın çocuk gelişimine katkısı bilindiğinden dolayı yağışlı havalar dışında bahçe kullanılmaktadır. Okulda hijyen önemli bir yere sahiptir. Alerjik durumların oluşmasını engellemek için laminant parke ile zemin kaplanmıştır. Temizlik hizmeti sunulurken çocuklara zarar vermeyecek kimyasal madde içermeyen temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Eğitim seminerleri düzenlenerek çocukların kendi yaş grupları içerisinde iletişim kurmasını sağlayan bilgilere de yer verilmektedir. Anaokulunda bulunan uzman doktorlar sayesinde belirli periyodik aralıklarla çocukların göz ve diş kontrolleri de yapılmaktadır. Çocukların yaş ve gelişimi düzeylerine uygun etkinlikler yaptırılarak kişisel gelişim imkanı da sunulmaktadır. Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi’nde High Scope eğitim yaklaşımı benimsenmiştir. Bu sistem sayesinde çocukların çok yönlü gelişimine katkı sağlanmaktadır. Etkin öğrenme yaklaşımının yanı sıra scamper adı verilen hayal gücünü geliştirme ve beyin fırtınası yaratma eğitim programı da tercih edilmektedir. Bu eğitim modeli sayesinde çocuklar farklı düşünme tekniklerini öğrenmektedir.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Doğru Çocuk Anaokulu Özel Okul
Özel Doğru Çocuk Anaokulu

Herkesin eğitimci , herkesin çocuktan ve çocuk dilinden anlayamayacağının en iyi kanıtı Doğru Çocuk. Saadet öğretmenim i...

Cogito Çocuk Anaokulu Özel Okul
Cogito Çocuk Anaokulu

ekşi de özetlemiş bir arkadaş ben de tavsiyeye uydum diyebilirim ki bölgenin en yetkin okulu. Tecrübeli alanında uzman k...

Özel Minik Yıldızlar Mecidiyeköy Anaokulu Özel Okul
Özel Minik Yıldızlar Mecidiyeköy Anaokulu

Yakın arkadaşımın önerisiyle görüşmeye gittim. Okulu, ders programını ve içeriklerini görüp eğitmenlerle tanışınca arkad...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum