fb
Özel Gülücük Anaokulu

Özel Gülücük Anaokulu

0 216 706 6874
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Gülücük Anaokulu Hakkında

İki katlı, sarı ve müstakil bir binaya sahip olan Özel Gülücük Anaokulu etrafı sarı bir duvar üzerine tel örgü ile çevrilmiş. Güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde alındığı okulda eğitim yaşı aralığı 3-6 yaş grubudur. İstanbul Pendik’ te bulunan okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri bulunuyor. Rehberlik birimi; öğrencilerin gelişimini gözlemliyor, sağlıklı iletişim kurabilmeleri için öğrencilerle çeşitli çalışmalar yapıyor, arkadaşlık, dayanışma, zamanı doğru kullanma, sorunlarla başa çıkabilme gibi konularda öğrencileri desteklemektedir. Ayrıca gelişimlerinden velileri bilgilendirmektedir. Okulun çocukların bedensel ihtiyaçlarını karşılamak adına uyku odası, yemekhanesi, bahçesi ve oyun alanı mevcuttur. Okul bahçesi ve oyun alanında çocukların oyun ihtiyacını karşılayacak her türlü teçhizat bulunmaktadır. Okulun servis ve yaz okulu hizmetleri de vardır. Yaz okulu etkinliklerinde çocuklarla birlikte görsel sanat etkinlikleri ve yüzme derslerine sıkça yer verilmektedir. Servislerde, öğrencilerine güvenli bir ulaşım hizmeti vermek için, gerekli donanımlar bulunmaktadır ve öğrencilere servis hostesleri refakat etmektedir. Özel Gülücük Anaokulu 'nda bir de yabancı dil etkinlikleri yapılmaktadır. Okulun verdiği hizmetler arasında yemek, güvenlik, temizlik de bulunmaktadır. Yemekler kaliteli ürünlerden yapılmasına dikkat edilmektedir. Sınıflar ve tuvaletler başta olmak üzere tüm alanlar düzenli olarak okulun deneyimli personeli tarafından temizlenmektedir. Öğrencilerin okul içinde ve gezi etkinliklerinde güvende olması için gereken güvenlik önlemleri alınmış olup öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemektedir ve yalnız bırakılmamaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • E. K.

  Rehberlik biriminin hem kızıma hem de bize katkısı çok büyük oldu bu süreçte. Çocuğum eğitim hayatına sağlıklı bir şekilde başladı ve sosyalleşti. Sık sık veli görüşmeleri yapıyorlar bizi bilgilendiriyorlar çocuklarımızla ilgili öğrenmenin yaşı yokmuş onu da anlamış olduk.

 • P. B.

  Çocuğumu bu okula yolladım ilkokul için süper bir ön hazırlık oldu hem sosyalleşti hem okuma yazma matematik ingilizcede iyi temeller aldı. Kaliteli öğretmenlerle çalışmalarının bu konudaki katkısı büyük. Hem alanında uzmanlar hem de sıcakkanlılar.

 • M. M.

  Hem güvenli bir okul hem de iyi eğitim veriyor bir anaokulunda aradığımız her şey var. Branş derslerine olduğu kadar sosyal etkinliklere gezilere de önem veriyorlar çocuklarımızın her yönden gelişimine destek veriyorlar.

 • Veli

  Eğitime gönül vermiş, yürekleri çocuk sevgisi dolu güzel insanların sıcak ve güvenilir ortamda verdikleri huzur ve ilimin karşılığı yok gerçekten.

 • Veli

  Çocuğumun güvenli bir anaokulunda bilmek içimizi rahatlatıyor. Çok memnun buradan.

"Özel Gülücük Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Gülücük Anaokulu İletişim Bilgileri

Kurtköy Mah. Rize Sokak No:4 Pendik/istanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu Özel Okul
Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu

Oglum 2yasından beri bu kreste ve cok titizlikle arastırdıgım dönemlerde iyiki badesuyu tercih etmişiz.güler yüzlü ilgil...

Özel Kurtköy Pendik Kartanesi Anaokulu Özel Okul
Özel Kurtköy Pendik Kartanesi Anaokulu

2 senedir çocuğumu gönderiyorum. Okuldan, öğretmenlerden ve Nuray hanımdan çok memnunum. Her seferinde gönül rahatlığı...

Özel Duygu Müzik Anaokulu Özel Okul
Özel Duygu Müzik Anaokulu

yılların verdiği tecrübe ile eğitime farklı bir bakış açısı getirip en iyi şekilde devam ediyorlar.çok memnunuz :)

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum