fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gülücük Anaokulu

Özel Gülücük Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Gülücük Anaokulu Hakkında

İki katlı, sarı ve müstakil bir binaya sahip olan Özel Gülücük Anaokulu etrafı sarı bir duvar üzerine tel örgü ile çevrilmiş. Güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde alındığı okulda eğitim yaşı aralığı 3-6 yaş grubudur. İstanbul Pendik’ te bulunan okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri bulunuyor. Rehberlik birimi; öğrencilerin gelişimini gözlemliyor, sağlıklı iletişim kurabilmeleri için öğrencilerle çeşitli çalışmalar yapıyor, arkadaşlık, dayanışma, zamanı doğru kullanma, sorunlarla başa çıkabilme gibi konularda öğrencileri desteklemektedir. Ayrıca gelişimlerinden velileri bilgilendirmektedir. Okulun çocukların bedensel ihtiyaçlarını karşılamak adına uyku odası, yemekhanesi, bahçesi ve oyun alanı mevcuttur. Okul bahçesi ve oyun alanında çocukların oyun ihtiyacını karşılayacak her türlü teçhizat bulunmaktadır. Okulun servis ve yaz okulu hizmetleri de vardır. Yaz okulu etkinliklerinde çocuklarla birlikte görsel sanat etkinlikleri ve yüzme derslerine sıkça yer verilmektedir. Servislerde, öğrencilerine güvenli bir ulaşım hizmeti vermek için, gerekli donanımlar bulunmaktadır ve öğrencilere servis hostesleri refakat etmektedir. Özel Gülücük Anaokulu 'nda bir de yabancı dil etkinlikleri yapılmaktadır. Okulun verdiği hizmetler arasında yemek, güvenlik, temizlik de bulunmaktadır. Yemekler kaliteli ürünlerden yapılmasına dikkat edilmektedir. Sınıflar ve tuvaletler başta olmak üzere tüm alanlar düzenli olarak okulun deneyimli personeli tarafından temizlenmektedir. Öğrencilerin okul içinde ve gezi etkinliklerinde güvende olması için gereken güvenlik önlemleri alınmış olup öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemektedir ve yalnız bırakılmamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

- Karma Eğitim Sistemi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • EK

  Rehberlik biriminin hem kızıma hem de bize katkısı çok büyük oldu bu süreçte. Çocuğum eğitim hayatına sağlıklı bir şekilde başladı ve sosyalleşti. Sık sık veli görüşmeleri yapıyorlar bizi bilgilendiriyorlar çocuklarımızla ilgili öğrenmenin yaşı yokmuş onu da anlamış olduk.

 • PB

  Çocuğumu bu okula yolladım ilkokul için süper bir ön hazırlık oldu hem sosyalleşti hem okuma yazma matematik ingilizcede iyi temeller aldı. Kaliteli öğretmenlerle çalışmalarının bu konudaki katkısı büyük. Hem alanında uzmanlar hem de sıcakkanlılar.

 • MM

  Hem güvenli bir okul hem de iyi eğitim veriyor bir anaokulunda aradığımız her şey var. Branş derslerine olduğu kadar sosyal etkinliklere gezilere de önem veriyorlar çocuklarımızın her yönden gelişimine destek veriyorlar.

 • Veli

  Eğitime gönül vermiş, yürekleri çocuk sevgisi dolu güzel insanların sıcak ve güvenilir ortamda verdikleri huzur ve ilimin karşılığı yok gerçekten.

 • Veli

  Çocuğumun güvenli bir anaokulunda bilmek içimizi rahatlatıyor. Çok memnun buradan.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gülücük Anaokulu İletişim Bilgileri

Kurtköy Mah. Rize Sokak No:4 Pendik/istanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum