fb
Özel Sade Çocuk Anaokulu

Özel Sade Çocuk Anaokulu

0 216 706 6887
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Sade Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Sade Çocuk Anaokulu İstanbul Pendik, Velibaba'da bulunmaktadır. Okul 09:00 – 17:00 saatleri arasında, çalışan aileler için 07:30 – 18:30 saatlerinde nöbet sistemiyle yaş grubu olarak 36 aydan 72 aya kadar tüm çocuklara hizmet vermektedir. Okul üç sınıf, bir atölye ve yemekhaneden oluşan butik bir anaokuludur. Araştıran, sorgulayan, düşünen, keşfeden, sorumluluk sahibi, başarılı, öğrenmeyi seven, değerlerine bağlı çocuklar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Özel Sade Çocuk Anaokulu 'nda Multibem Erken Çocukluk Eğitim Yaklaşımı Programını kullanmaktadır. Bu programla çocukların doğal materyallerle öğrenmesi ve doğa ile bağ kurarak eğitim görmesi sağlanmaktadır. Çocukların problem çözme yeteneği kazanmalarına ve birey oldukları algısıyla sağlam bir kişilik oluşturmalarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Erdemli, ahlaklı, paylaşmayı bilen bireyler yetiştirebilmek için okulumuzda "Değerler Eğitimi" verilmektedir. Çocukların matematik, sayı tanıma, sayı sayma, örüntü oluşturma, şekil tanıma, kavram tanıma, sayı yazma, dikkat becerileri, renk algısı, gruplandırma, eşleştirme, hafıza-görsel algı, hayal gücü, görsel dikkat, el göz koordinasyonu, iş birliği ve hareket kabiliyetlerini geliştirmek amacıyla yaş gruplarına göre aktiviteler düzenlenmektedir. Çocukların sanatsal yaratıcılıklarını geliştirmeleri, yeni yetenekler elde etmeleri en önemlisi mevcut yeteneklerini keşfetmeleri, kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla atölye çalışmalarına ağırlık verilmektedir. Özel Sade Çocuk Anaokulu 'nda bulunan rehberlik sistemi her çocuk özel olarak takip edilmekte, analizlerde bulunulmakta ve bu analizler velilerle paylaşılmaktadır. Rehberlik öğretmenler eşliğinde her çocuğa kendini tanıma, problem çözme, sosyal ilişkiler kurabilme, uyum sağlayabilme, ilgi ve yeteneklerini keşfetme, duygu ve düşüncelerini doğru ve yerinde ifade edebilme becerileri kazandırılmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
El Sanatları

Kulüpler

Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Seramik Kulübü
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • N. Y.

  Sade Cocuk anaokulunda doga ve bilim ile ilgili yasadigi ekosistem hakkında farkındalık oluşturuyor. böylece çocukların geleceğe daha iyi hazırlıyor.

 • M.

  Çocuğun çocukluğunu yaşadığı,becerilerini keşfettiği, Öğretmenler tarafından rekabete sokulmadan eleştirilmeden incinmeden, doğayı insanları severek eğlenirken öğrenme prensibinde ilerleyen bir okul. Güler yüzlü personeliyle gerçek bir yuva.

 • A. A.

  Uzun süredir evimize yakın, isteklerimizi karşılayacak bir anaokulu arıyorduk. Sade Çocuk ile çocuğum için olan endişelerimiz sona erdi.

 • A. F.

  Yüzme, taekwando, pilates gibi etkinliklerle hem benim hem de çocuğumun beğenisini kazanmış, ismi gibi sade bir tasarıma sahip anaokulu.

 • B. T.

  Çocuğum için uygun, sıcak bir ortama sahip anaokulu. Doğa ile kopan bağlarımızı tazeleyen ve çocuklara insani değerleri aşılayan bir eğitim modeline sahipler.

 • S. K.

  Öğrenci merkezli bakış açısı sayesinde çocukların gelişimine destek olan, becerilerini sadece kesme boyama ile sınırlandırmayıp çocukların deneyerek sorgulayarak hayata katılımını sağlayan doğa ile içiçe nezih bir kurum.. :)

 • c. Ö.

  Bu bölgede gördüğim en güzel okul, herşey ahşap ve doğal materyallerden oluşuyor, Uyguladiklari eğitim modeli ile Çocuğa dokunmayi bilen , Müzik , Spor , Yabancı dil konusunda işleri uzamanına bırakan bir okul.

"Özel Sade Çocuk Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Sade Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Velibaba Mah. Cevizli Sk. No: 14/a Pendik-İstanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

%20
İndirim

Sade Çocuk Anaokulu'nda %20 Erken Kayıt İndirimi

Özel Sade Çocuk Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 31 Mayıs tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Mayıs 'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Okul liste fiyatı üzerinden %20 indirim

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum