fb
Özel Zekeriyaköy Kemer Anaokulu

Özel Zekeriyaköy Kemer Anaokulu

0 212 963 2078
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Özel Zekeriyaköy Kemer Anaokulu
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Zekeriyaköy Kemer Anaokulu Hakkında

İstanbul Sarıyer’ de müstakil binası ve geniş bahçesi ile hizmet veren Özel Zekeriyaköy Kemer Anaokulu, çocukların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tüm fiziksel şartları eksiksiz sunmaktadır. Özellikle bahçesindeki oyun parkı ve oyun alanları sayesinde çocuklar özgürce yeşilliklerde oyunlar oynayabilmektedirler. Okulun kurulumunda ve malzeme alımında, çocukların sağlığını tehdit etmeyen özel malzemelerden üretilmiş olan oyuncaklar, eşyalar kullanılmıştır. Yumuşak zemin ve yer döşemeleri toz tutmayan ve antibakteriyel özellikteki malzemelerden oluşmaktadır. Özel Zekeriyaköy Kemer Anaokulu 'nda yabancı dile özellikle önem verilmekte olup, her yaş gurubuna özel etkinlik ve oyunlarla öğretilen İngilizceye, gün içindeki diğer etkinliklerde de yer verilerek, öğrenilen kavramların kalıcı olması sağlanmaktadır. Ayrıca Fransızca dili ile ilgili de başlangıç seviyesinde dersler verilmektedir. 5-6 yaş gurubundaki çocuklar için ilkokula hazırlık dersleri bulunan okulda, branş dersleri de çocukların seviyelerine uygun hazırlanmış etkinliklerle öğretilmektedir. Sebep-sonuç ilişkisinin kurulabildiği deney ve uygulamalarla hazırlanmış olan programlar sayesinde ezberden uzak, uygulamalı öğrenme metodu kullanılmaktadır. Organik ve sağlıklı beslenmeye özellikle dikkat edilen Özel Zekeriyaköy Kemer Anaokulu 'nda , uzmanlar tarafından hazırlanmış olan yemek listeleri günlük olarak hijyenik ortamlarda hazırlanarak yemekhanede çocuklara sunulmaktadır. 4 yaş ve daha küçükler için uyku odaları bulunmaktadır. Okulda görev yapan psikolojik danışman, çocukların durumlarını ve ailelerin çocuklara doğru davranışlarda bulunmaları için sıklıkla aileler ile bir araya gelerek onlarla bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Yaz okulu uygulaması bulunan okulda, çocuklarınızı 12 ay buraya emanet edebilirsiniz. Özel Zekeriyaköy Kemer Anaokulu içinde ve bahçede özel güvenlik sistemleri kurulmuş olup, çocukların güvenli bir ortamda bulunmaları sağlanmaktadır. Çocuklarınız sizin bilginiz ve yazılı izniniz olmadan sizden başka kimseye teslim edilmemektedir. İhtiyacınız olması durumunda tereddüt etmeden okulun servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şoförler özel olarak bilgili ve dikkatli olup, servisler, bakımlı, donanımlı ve yeni araçlardır. Servis içinde mutlaka çocukların sorunsuz yolculuk etmelerine refakat eden yardımcı bir öğretmen bulunmaktadır. Okulun etkinlikleri içerisinde çocukların en çok eğlendikleri ve en doğru şekilde kalıcı bilgiler öğrendikleri etkinlik gezi etkinlikleridir. Yerinde görerek yeni bilgiler öğrenen çocuklar, ailelerin de katılımının sağlandığı gezi etkinliklerinde aileleri ile kaliteli ve eğitici bilgiler içeren, keyifli vakit geçirmektedirler.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yoga
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • S. T.

  Disiplinli bir okul verilen hizmetler ve eğitimde her şey dört dörtlük ilerliyor. derslerde oyunlar oynanarak renkli materyallerle eğlenceli hale getiriliyor.

 • F. A.

  Kızımı bu okula gönderdim seneye de oğlumu göndereceğim çok ilgililer yapılan faaliyetler öğrencilere eğlendirirken bir şeyler öğrenmesi amaçlı düzenleniyor. Öğretmenlerinden ve okul yöneticisinden çok memnunuz.

 • L. C.

  Bu bölgede hem eğitimi hem de imkanları bakımından iyi olan bir okul. Sıcak bir aile ortamı var okulda ve öğretmenler personeller işlerini severek yapıyor. Temizlik, yemeke, güvenlik konularında verdikleri hizmetlerden memnunuz hiç bir sorun yaşamadık bugüne kadar.

 • T. K.

  Yeşillikler içinde bir bahçesi var çocuklar bol bol oynuyor çocuklara doğa sevgisi kazandırmak çevreye duyarlı olmaları için bir çok etkinlik yapılıyor. Gezi etkinlikleriyle de çocukların çevreyi tanımaları ve ufkunun genişlemesi için çok faydalı.

"Özel Zekeriyaköy Kemer Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Zekeriyaköy Kemer Anaokulu İletişim Bilgileri

Zekeriyaköy 2. Çağla Mah. 6. Cad. Boru Çiçeği Sok. No:2 Sariyer/ İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Zekeriyaköy AKD Kids Anaokulu Özel Okul
Özel Zekeriyaköy AKD Kids Anaokulu

Tek kelime ile mükemmel bir okul...çocuklara olduğu kadar velilere de fazlasıyla değer veren,çift anadil eğitimi (biling...

Özel Sevil Anaokulu Özel Okul
Özel Sevil Anaokulu

Hocalarımızın o içindeki çocuk hep yaşasın. Kızımla beraber içindeki çocuğu yaşatan hocalarımıza çok teşekkür ederim

Özel Ayşe Ozan Anaokulu Özel Okul
Özel Ayşe Ozan Anaokulu

Hayata bakışınız öyle güzel ki çocuğum sizinle birlikte olduğu için çok mutluyum umutluyum. İyi size emanet etmişim yavr...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum