fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Esenler Şeker Ağacı Anaokulu

Özel Esenler Şeker Ağacı Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 11
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Esenler Şeker Ağacı Anaokulu Hakkında

İstanbul Esenler’ de bulunan Özel Esenler Şeker Ağacı Anaokulu donanımlı ekipmanları, alanlarında deneyimli ve güler yüzlü eğitmen kadrosu ile birlikte 3-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim imkanı sağlamaktadır. Özel Esenler Şeker Ağacı Anaokulu 'nun eğitim hizmetleri içerisinde müzik etkinlikleri, oyun etkinlikleri, sanat etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, serbest zaman etkinlikleri, okuma ve yazmaya hazırlık etkinlikleri, matematik çalışmaları, eğlenceli bilimsel çalışmalar, drama etkinlikleri, ritim çalışmaları bulunmaktadır. Okulun faaliyetleri arasında okuma yarışması etkinlikleri, yaz piknik etkinlikleri, yaz okulu etkinlikleri mevcuttur. Okulda günlük olarak kesme ve yapıştırma faaliyetleri yapılmaktadır. Okul bahçesinde ve içerisinde çocukların ihtiyaç duyabilecekleri her türlü alan ve materyal mevcuttur. Okulda bilimsel ve kültürel alan gezileri yapılıyor. Müfredat dersleri uygulamaları mevcut. Okul sınıfları yaş gruplarına göre hazırlanmış olup, eğitim sistemi yaş gruplarına göre ayrılarak uygulanmaktadır. Okulun başlıca hedefi öğrencilerinin akademik ve ahlaki gelişimlerini desteklemek, onların var olan yeteneklerinin ortaya çıkarılmasına ve gelişim göstermesine yardımcı olmak, toplumda öncü bireyler yetiştirmektir. Tam gün eğitim verilen Özel Esenler Şeker Ağacı Anaokulu'nda çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır.Yemekler okulun yemekhanesinde aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Yemeklerin taze ve organik olmasına önem verilmektedir.

Yorumlar

 • BB

  2015-2016 Eğitim yılında kızımızı gönderiyorduk. Çok ilgili ve özverili bir kadrosu var. Hizmet kalitesi çok iyi. Çok teşekkür ederiz emeği geçen herkese. Düşünenlere öneririm kesinlikle...

 • AK

  'Okul öncesi eğitimi' denilen ve gerçekten okul öncesi verilen okuma, yazma, fenni dersler, oyunlar vs. okula hazırlık dediğimiz dönemde alması gerekenlerin kalitesi ve bu eğitimlerinde ziyade 3-6 yaş arasında çocuklarımızın karekter oluşumunun etkili ve profesyonel bir şekilde takip edildi bir yer. temel değerlerimizle topluma nitelikli bireyler yetiştirilmesine örnek ve model olabilecek bir kurum. Kesinlikle gidip yerinde görülecek ve bilgi alınmasını tavsiye ederim..

 • RE

  Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri için yaptıkları etkinlikler gerçekten çok etkili. Çok faydasını gördük. Çocukların severek gittikleri bir yuvayı kurdukları için çok teşekkür ederiz.

 • RH

  Güvenerek emanet edebilieceğiniz bir yuva. Biz çok memnun kaldık. Özenle ilgileniyorlar. Hijyenik ve temiz. Herkese çok teşekkürler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Esenler Şeker Ağacı Anaokulu İletişim Bilgileri

Birlik Mahallesi, 848. Sokak, No: 14/1 Atışalanı/istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum