fb
Özel Mini Yuva Anaokulu

Özel Mini Yuva Anaokulu

0 212 963 2084
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Özel Mini Yuva Anaokulu
Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Mini Yuva Anaokulu Hakkında

İstanbul esenler’ de bulunan Özel Mini Yuva Anaokulu 3-6 yaş grubu öğrencilere okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. Sınıflarını yaş gruplarına göre on beşer kişilik gruplara ayırarak eğiten okulda her yaş grubu için farklı bir eğitim sistemi bulunuyor. Okula giriş saatleri sabah yedi otuz olup, okuldan çıkış saatleri akşam yedi otuzdur. Tam gün eğitim veren kurumun psikolojik danışmanlık hizmetleri de mevcuttur. Okulda uyku odası, yemekhane, bahçe ve oyun alanı gibi çocukların temel fiziki ihtiyaçlarını karşılayacak alanlar tam teçhizatlı olarak bulunmaktadır. Sabah, öğlen ve ikindi vakitlerinde çocukların yemek yediği yemekhane ve gerekli araç gereçler son derece hijyeniktir. Okulun her alanında temizliğe büyük önem veriliyor. Okulda güvenlik, servis ve yaz okulu etkinlikleri de bulunuyor. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce’ nin uygun bulunduğu okulda tiyatro, drama dersleri verilmektedir. Okulun gezi kulübü, satranç kulübü ve müzik kulüpleri de mevcuttur. Bir binanın giriş katı olarak düşünülen yuvanın bahçesinde her türlü oyun teçhizatları bulunuyor. Etkinlikler arasında tiyatro sanatı, Ebru sanatı, yıl sonu gösterileri, doğum günü etkinlikleri ve boyama. Özel Mini Yuva Anaokulu 'nda eğitimin temel amacı insanın birey olma sürecinde en önemli basamakları oluşturmaktır. Okulda kültürel ve bilimsel gezilere yer verilerek çocukların birçok şeyi yerinde görerek ve inceleme fırsatı bularak öğrenmesine imkân tanınıyor. Örneğin müzeler, bilim fuarları gibi. Bahçe ve oyun alanında yapılan serbest etkinlik saatlerinde çocukların bedenen ve beyinen gelişmeleri sağlanıyor. Çocukların mekânını cezbedecek, araştırmalarına ön ayak olacak olan oyuncaklar sayesinde çocukların merak, araştırma ve çözüm üretme yetenekleri gelişiyor. Okulda konsept partilere de yer veriliyor. Özel gün ve haftalarda çocuklarla birlikte konsepte uygun gösteriler, faaliyetler ve kutlamalar hazırlanıyor. Tüm bu çalışmalar sayesinde çocukların manevi ve milli değerlere olan saygısı ve koruma iç güdüsü artıyor. Tiyatro etkinlikleri ile çocukların beden dilleri gelişirken kendilerine olan özgüvenleri artıyor ve kendilerini ifade etme şekilleri güç kazanıyor. Çocuklarla birlikte haftanın belli günlerinde bilimsel çalışmalara yer veriliyor. Günlük yapılan faaliyetler ile çocukların küçük kas gelişimleri destekleniyor.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Yaz Okulu
Servis
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
El Sanatları
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • B. K.

  Kızımı gönül rahatlıkla bıraktım. Ve çok memnunum öğretmenler ve yetkililer çok güler yüzlü ve işlerinin uzmanları . Herkez ailenizden biri gibi . Kızımında keyfi ve gelişimi çok iyi ❤️

 • K. A.

  Cocugumun iki yıl egitim aldıgı okuldan çok aile sıcaklıgını bulabiliceginiz Esenlerdeki en kaliteli anaokulu ❤ Onlara sonsuz teşekkür ve minnatarım .

 • A. S.

  Kızım sizden çok şey öğrendi. Hem eğlendi hem de ilerledi. Sınıftaki etkinliklerden özellikle çok eğleniyor. Hatta ayısını evde bizden de istiyor. Sanırım sizin kadar beceremiyoruz. Teşekkür ederiz tüm emeklerinize.

 • S. Ş.

  2 yıldır oğlum sizinle. Gerçekten muhteşemsiniz. Eğitici öğretici eglenceli ve tüm bunların yanında sıcacık bir ortam. Emeklerinze sağlık.

"Özel Mini Yuva Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Mini Yuva Anaokulu İletişim Bilgileri

Nene Hatun Mahallesi, 169.sokak, No:13/1-2 Esenler/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum