fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Happy Kidz Anaokulu

Özel Happy Kidz Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:30

Özel Happy Kidz Anaokulu Hakkında

İstanbul Zeytinburnu’ nda bulunan Özel Happy Kidz Anaokulu'nda psikolojik danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır. Okulun bahçe ve oyun alanı bulunuyor. Okul hizmetleri arasında bir adet servis ve yaz okulu etkinlikleri mevcuttur. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce tercih edilmiş olup sanatsal etkinlik olarak halk oyunları ve görsel sanat etkinlikleri seçilmiştir. Okulun bir adet de müzik kulübü bulunuyor. Okulun bazı günlerinde çocuklar arasında eğlenceli yarışmalar düzenlenmektedir. Okulda çocuklar yaş gruplarına göre ayrılmaktadırlar. Buna göre gruplandırılan sınıflar elma şekerleri, minik kalpler gibi isimlerle adlandırılmaktadırlar. Özel Happy Kidz Anaokulu'nda yapılan akıl oyunları ile çocukların zeka gelişimleri desteklenirken el ve göz koordinasyonu oluşturmaları sağlanıyor. Yaz okulu hizmetleri ile yüzme dersleri de verilmektedir. Okul aktiviteleri arasında beyin fırtınası çalışmaları, havuz günleri, drama çalışmaları, ARTS CRAFT çalışmaları, akıl oyunları, bahçe etkinlikleri, kukla gösterileri, köpükle eğlence, gezi ve piknik, mutfak etkinlikleri, deney ve gözlem uygulanmaktadır. Okulda sabah, öğlen ve ikindi olmak üzere üç öğün yemek saati vardır. Beslenme şekli organik besinlerle yapılmaktadır. Okulun beslenme programı bir besin mühendisi tarafından kalorileri hesaplanarak hazırlanmaktadır. Çocuklarla birlikte kültürel, bilimsel ve eğlenceli gezilere yer verilmektedir. Sınıflarda yapılan sanat etkinlikleri ile çocukların el ve göz koordinasyonu sağlamasına olanak tanınıyor. Fen ve doğa etkinlikleri sayesinde çocukların merak, inceleme, sorgulama ve çözüm üretme yetenekleri geliştiriliyor. Değerler eğitimi ile çocuklara saygı, sevgi ve hoşgörü öğretiliyor. Ayrıca arkadaşları ile iyi geçinme, birbirlerine karşı fedakâr olma gibi özellikler kazandırılıyor. Özel Happy Kidz Anaokulu'nun serbest faaliyet günlerinde çocukların dışarıda oynayarak bedenlerinin gelişimi destekleniyor. Okulda temizlik kurallarına son derece büyük önem veriliyor. Çocuklarla birlikte yapılan mutfak etkinlikleri ve sanat faaliyetlerine bazı günler veliler de dâhil edilerek çocukların hem eğlenceli hem de mutlu vakit geçirmeleri sağlanıyor. Özel gün ve haftalarda çocuklarla birlikte faaliyetler ve hazırlıklar yapılarak çocuklar üzerinde farkındalık yaratılıyor. Okulda haftanın bazı günlerinde oyun grupları ile çocuklara bahçe oyunları oynatılıyor. Oyuncaksız oyun oynama ile hayal gücü geliştirme etkinlikleri sağlanıyor. Çocukların arada bir toprakla ilgilenmesine izin veriliyor.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Gems ve High Scope

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (6)

 • CK

  Harika bir okul. çocuklara olan ilgileri çocukların da severek gitme isteğini uyandırıyor. Orada geçrkten çok güzel vakit geçiriyorlar.verdiğiniz emekler için çok teşekkür ederim. işini iyi yapan bir okul. tavsiye ederim düşünen ailelere.

 • OS

  Kalitenize 5 yıldız az bile. Her çocukla boylesine tek tek özenle ilgienmek kolay değil. Bunun için sizlere çok teşekkür ederiz. Ayrıca yönetim olsun öğretmenler olsun her personel ayrı ayrı güzel insanlar.

 • DS

  İşini gerçekten ciddiye alan eğitmenler mevcut. ilgilenen her aileye öneririz. Güvenerek sizlere emanet edebildiğmiz için çok sanslıyız. Her şey için çok çok teşekkürlerr...

 • ŞD

  Kalitesini her zaman gösteren bir ekipe sahip okul. sosyal etkinlikleri çocuklar için hem öğretici hem eglenceli. süpersiniz valla. Hepinize çok çok teşekkür ederiz.

 • SA

  Herşeyiyle memnunuz olduğumuz bir okul. iyi ki varsınız. Allah size sabır versin. ilgi alaka çocuklar için her şey burada. Güvenle bıraktığımız bir yer. Emeklerinize sağlık.

 • SK

  Zila Anaokulu her çalışanıyla mükemmel. İyi ki sizlerle tanışmışız diyoruz ailecek. Gerçekten gözümüz arkada kalmıyor. Sıcak bir ortam öğretmenleri de bir okadar sevgi dolu. Teşekkürler Zila Anaokulu ve tüm ekibi...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Happy Kidz Anaokulu İletişim Bilgileri

Veliefendi Mah. Hakşinas Sok. No:3 Zeytinburnu/istanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum