fb

Zeytinburnu Anaokulları

Zeytinburnu ilçesinde yer alan tüm anaokullarının bir arada bulunduğu listelerimizden ideal okulunuzu keşfedin; okulların hakkında yapılan yorumlara, fotoğraf galerilerine ve daha fazlasına ulaşın!

9 okul bulundu.
Özel Cevizlibağ Mavi Umut Anaokulu
Anaokulunuza başlamadan önce, yemek yemeyen, akşam uyumayan, saçlarına dokundurmayan kısacası huysuz bir çocuktu. Daha ikinci günden itibaren herşey değişti ve iyileşmeye başladı s...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 6
İncele
Happy Kidz Özel Zila Anaokulu
Zila Anaokulu her çalışanıyla mükemmel. İyi ki sizlerle tanışmışız diyoruz ailecek. Gerçekten gözümüz arkada kalmıyor. Sıcak bir ortam öğretmenleri de bir okadar sevgi dolu. Teşekk...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 6
İncele
Özel Mavi Umut Anaokulu
Gözümüz arkada kalmadan rahat bir şekilde bıraktığımız sıcak yuva. Biz çok memnun kaldık. Çok da araştırmıştık. Doğru karar olduğunu çok daha iyi anlıyoruz. Teşekkürlerr
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 5
İncele
Özel Topkapı Vatan Okulları Anaokulu
Vatan okulları kalitesine zaten güveniyorduk. güvenimiz boşa çıkmadı. ilgili öğretmenleri ile çocugumuzun okuluna severek gitmesi ve bir çok güzel yeni şeyler öğrendiğini gördükçe...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 4
İncele
Özel Şirinler Anaokulu
Güzel sıcak bir ortamları var. İdaresi de bir okadar ilgili ve cana yakınlar. Kızımızın güzel vakit geçirdiği öğretici ve eglenceli bir yuva.
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 5
İncele
Özel Zeytinbahçesi Anaokulu
tüm öğretmenlere her personeline ayrı ayrı teşekkürler. işlerinin hakkını vererek çocuklarla her aşamada titizlikle ilgilenilmesi gözümüzü arkada bırakmıyor. Sevgiler...
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 6
İncele
Özel İklim Anaokulu
Küçük sıcak güzel bir yuva. Sayenizde çocugumuzu gönül rahatlığıyla emanet edebiliyoruz. Bu güveni en başta sağlamışlardı zaten. Teşekkürler Özel İklim.
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 5
İncele
Özel Cevizlibağ Doğa Koleji Anaokulu
Özel Cevizlibağ Doğa Koleji Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Aktiviteler
İncele
İstanbul Kantinciler Esnaf Odası Anaokulu
İstanbul Kantinciler Esnaf Odası Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar Hizmetler
İncele

Zeytinburnu Anaokulları

Zeytinburnu anaokulları ve kreş okul öncesi eğitim kurumlarına ulaşabileceğiniz bu sayfada birçok özel anaokulunun yanı sıra birçok devlet anaokulu da bulunmaktadır. Sizin için oluşturduğumuz listelerimizden Zeytinburnu anaokulu fiyatlarını karşılaştırabilir aradığınız aralıkta okulları tespit edebilirsiniz. Zeytinburnu bölgesinde birçok anaokulu bazı yaşlara uygun kreş, bakımevi ve oyun grubu hizmeti vermektedir. Okul profillerinde yaş aralığını bölümünü inceleyerek hangi okul öncesi kurumununda çocuğunuzun kendini rahat hissedeceği ve geleceğe iyi bir okul bulabilirsiniz.


Zeytinburnu bölgesinde daha çok Telsiz Anaokulları, Kazlıçeşme Anaokulları tercih edilmekte. Genelde çalışan anne babaların yoğun olduğu bu semtte anaokulları çok başarılı bir grafik sergilemekte ve bununla birlikte okul kayıtlarının yeterli olmamasından yeni şubeler kurarak yollarına devam etmektedir. Bu okullar genellikle Montessori, Waldorf, GEMS gibi alternatif eğitimleri tercih etsene de MEB müfredatını takip eden anaokulları da bulunmaktadır. Özellikte bölgede Montessori eğitimi ile öne çıkan okullar bulunmakta. Çocuğunuz için hangi eğitim planın yararlı olabileceğini teker teker rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.


Zeytinburnu bölgesinde önemli birçok kolej bulunmaktadır. Adını duyurmuş önemli kolejler mutlaka Zeytinburnu eğitim öğretime devam ediyorlar. Vatan okulları bu bölgede önde gelen kolejlerdendir. Bu okullarda özellikle öğrenciler erken yaşta yabancı dil eğitiminde deneyimli kadro sayesinde birçok avantaj elde ediyor. Çocukların kullandıkları oyuncaklar ve malzemeler sağlıkları için en uygun olması gibi birçok yarar sağlanmakta. Kolejler bulundukları semtlere göre farklılık göstermektedir.


Zeytinburnu anaokulları ve kreşleri hakkında anaokulları fiyatları, fotoğrafları, veliler tarafından yazılmış veli yorumları ve daha fazlasına hemen ulaşın! Sitemizde Zeytinburnu anaokullarından çocuğunuza uygun olan okulu adres adres dolaşmaya gerek kalmadan hemen keşfedin! Sistemimiz üzerinde randevu alın okullarla hemen iletişimi geçin.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum