fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Hazar Koleji Anaokulu

Özel Hazar Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30

Özel Hazar Koleji Anaokulu Hakkında

Atatürkçü düşünceyi benimsemiş , çağdaş , teknolojiyi kullanan ve dilimizi doğru bir şekilde kullanan nesiller yetiştirmek için yola çıkmış olan Özel Hazar Koleji Anaokulu oldukça donanımlı bir yapıya sahiptir. Okulun birden fazla yerde kampüsü bulunmaktadır ve kampüsler donanımlı eğitim kompleksleri şeklinde tasarlanmıştır. Okul teknolojik olarak donanımlı bir yapıya sahiptir. Okul küçük grup ve büyük grup olmak üzere anaokulunu iki ana başlık altında toplanmasını sağlamıştır. Küçük grupta çocukların merak etme duygularının desteklenmesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Büyük grup ise ilkokula hazırlık grubu olarak adlandırılmaktadır. Okul tam gün eğitim vermektedir ve 09:00-16:00 saatleri arasındadır.Okulun özellikle yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir , bu eğitim ile çocukların farklı kültürlere hoşgörülü ve barış içinde olması sağlanmaktadır. Kurum ulusal ve evrensel değerlere oldukça önem vermektedir bu yüzden çocuklara da bu değerleri kazandırmayı hedeflemektedir. Özel Hazar Koleji Anokulu çocukların en iyi şekilde eğitim alabilme yolunun öğretmenlerden geçtiğini düşünmektedir bu yüzden mesleğine kendini adamış , alanında en iyi , yenilikçi ve özverili öğretmenleri kadrosuna dahil etmiştir. Okul yabancı dil eğitimi olarak öncelik olarak İngilizce'yi tercih etmiştir ve ''native speaker'' yani yerli öğretmenler ile çocukların İngilizce olarak kendini en iyi şekilde ifade edebilmesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Oxford eğitim metodu ile çocukların en iyi şekilde dil eğitimi alması sağlanmaktadır. Kurum çocukların fiziksel gelişimlerine oldukça önem vermektedir bu yüzden Spor Kulübü adı altında çocuklara eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler çocukların kas gelişimi ve sosyal gelişimini desteklemektedir. Eğitimin sadece okuma ve yazma olmadığını düşünen Özel Hazar Koleji Anaokulu , Görsel Sanatlar Kulübü ile çocukların yeteneklerinin farkında olup yaratıcılıklarını geliştirmesi sağlanmaktadır. Çocukların sesleri tanıyabilmesi , belli bir enstrümana yönelebilmesi için Müzik Kulübünde çocuklar eğitimler almaktadır. Bunların haricinde çocukların ilkokula hazır olarak gitmesi için okulda çocukların el motor kaslarının gelişimi için ve temel matematik bilgilerine sahip olup 4 işlem yapabilme kabiliyetine sahip olabilmesi için çeşitli eğitimler verilmektedir. Özel Hazar Koleji Anokulu çocukların beslenmesine de oldukça önem vermektedir bu yüzden okulda verilen yemekler çocukların yaşlarına ve günlük besin ihtiyacına göre hazırlanmaktadır. Okulda hijyen oldukça önemlidir bu yüzden her alan titizlikle temizlenmektedir.

Yorumlar (4)

 • GP

  Şahane bir yuvaya sahipler. Hazar Koleji kalitesini çok duymuştuk. Ama tecrübe etmek çok farklı. Düşünen ailelere mutlaka önerebilirim.

 • Okul çok hoş bir ortam sunuyor. Bizim de haliyle içimiz rahat. Güven dolu ve hijyenik ortamda arkadaşlarıyla güzel günlere vesile olmalarında tüm idare ve öğretmenlerine teşekkür ederim.

 • LK

  Başarılı aynı çizgide kaliteli bir okul. Çok tavsiye aldık ve pişman olmadık. Kızım için hem güvenli hem hijyeni hem de geliştiği mutlu bir ortam sağlıyorlar.

 • GS

  Hazarlı olduğumuz için şanslıyız. En iyi imkanları sunmaktan çekinmeyen okul idaresi ve öğretmenleri iyi bir eğitimle eğlenceli ve mutlu huzurlu bir zaman geçirmelerine olanak tanıyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Hazar Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Barbaros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:157 Bağcılar/istanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum