fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Efdal Okulları

Efdal Okulları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyerek; fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Efdal Okulları'ndan Eğitime Bakış

Eğitim alanındaki köklü tecrübesiyle 1974 yılından beri eğitim hayatını sürdürmekte olan Efdal Okulları nitelikli bireyler yetiştirmektedir. Bütünsel ve tematik eğitim yaklaşımlarıyla öğrencilerin bireysel başarılarını maksimum seviyelere çıkarmaya yönelik eğitim programları düzenlemektedir. Çağın gerekliliklerine uygun olarak oluşturulmuş eğitim ortamlarında kalıcı bir eğitim hizmeti sağlamak temel esastır. Efdal Okulları, yenilikçi eğitim yaklaşımıyla eğitim alanındaki tecrübesini harmanlayarak kapsamlı bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Çağın gerekliliklerini yakından takip ederek oluşturduğu eğitim modelleriyle öğrencilerin eğitim ihtiyacını en doğru biçimde karşılamayı hedeflemektedir. Başarılı bireyler yetiştirmekte ilk adım olan anaokulu seviyesinden ortaokul seviyesine kadar örgün eğitim temposuyla çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilerinin akademik yeterliliklere sahip, kişilik özelliklerini bilen donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmasını desteklemektedir. Atatürk'ün ilke ve inkılapları ışığında çok yönlü çalışmalara ev sahipliği yapan kurum öğrencilerinin bu bilinçle hareket etmesini amaçlamaktadır.


Efdal Okulları; öğrenmekten keyif alan, kendisiyle ve çevresiyle barışık, yeniliklere açık bireyler yetiştirmek adına çalışmalarını çeşitlendirmektedir. Eğitimin öğretimden önce geldiği fikrine binaen kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Alanlarında donanımlı öğretmenler eşliğinde öğrencilerin gelişimlerine doğrudan fayda sağlamaktadır. Köklü bir kurum olmasıyla birlikte öğrencilerin eğitim alanındaki gereksinimlerini en doğru biçimde karşılamaktadır. Değişen ve gelişen dünyanın getirilerini öğrencilere aktararak hedeflerine sağlıklı adımlarla ilerleyen karakterleri eğitmektedir. Efdal Okulları, sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerle sınırlı tutarak onlarla birebir ilgilenilme imkanını artırmaktadır. Aynı zamanda okulun fiziki imkanlarını da öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda hazırlamaktadır. Okul binası içerisinde bulunan laboratuvarlar, spor salonları, açık ve kapalı alanlarla öğrencilerin ufkunu genişletecek eğitim sunmaktadır. Öğrencilerin hayal gücünün gelişimini desteklemek ve bakış açısını değiştirmek adına çalışmalarını devam ettirmektedir.


Efdal Okulları Anaokulu

Efdal Okulları Anaokulu, sıcak ve samimi bir okul iklimi oluşturarak öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. Okulun fiziki imkanları öğrencilerin eğitim alanındaki ihtiyaçları gözetilerek oluşturulmuştur. Akademik, sosyal ve kültürel etkinliklerle zenginleştirilen eğitim içerikleriyle küçük yaştaki öğrencilerin nitelikli bireyler olmalarını desteklemektedir. Öğrencilerin hayal gücü gelişimini sağlayarak onların düşüncelerini yaratıcı çözümler üzerinde kullanmalarını hedeflemektedir. Eğitimin en önemli dönemi olarak nitelendirilen okul öncesi dönemde Efdal Anaokulu, öğrencilerinin gelişimini çok yönlü çalışmalar dahilinde desteklemektedir. Dünyadaki eğitim gelişmelerini yakından takip ederek uluslararası standartlarda akıcı ve kalıcı bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilerin içlerindeki merak duygusunu uyandırarak onları keşfetmeye ve çaba göstermeye yönlendirmektedir. Eklektik bir sistemle eğitim çalışmaları sürdüren Efdal Okulları, dünyaca geçerliliği bulunan eğitim modellerini harmanlayarak etkili bir hizmet sunmaktadır.


Efdal Okulları Anaokulu butik bir yapıya sahip bir kurumdur. Öğrencilerin kendilerini rahat hissedebileceği bir ortam oluşturularak gelişimlerinde oluşabilecek sorunların anında önüne geçilebilmektedir. Öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onların gelişimlerini yakından takip eden öğretmenler bulunmaktadır. Eğitimi çok boyutlu olarak ele alan Efdal Anaokulu, tek tip öğrenci eğitiminden uzak bir yaklaşımla çalışmalarını detaylandırmaktadır. Öğretmenler, öğrencilerin eğitim alanındaki eksiklerini tamamlamakla birlikte onlara birer rehber gibi yaklaşarak bakış açılarını genişletmelerini desteklemektedir. Öğrencilerin düşüncelerini rahatlıkla dile getirebildiği, önemsendiği ve kendilerini değerli hissettiği bir ortam oluşturulmaktadır. Efdal Okulları Anaokulu'nda öğrencilerin zihinsel, fiziksel gelişimleri desteklenirken ruhsal yönde de dengeli, özgüvenli ve sağlıklı bireyler olarak hayata hazırlanması gerçekleştirilmektedir. İlkokula hazırlık çalışmaları beraberinde kapsamlı eğitim içerikleri düzenlenmektedir.


Efdal Okulları İlkokulu

Efdal Okulları İlkokulu, öğrencilerin gelişiminde etkili eğitim içerikleri oluşturarak aktif rol oynamaktadır. Akademik ağırlıklı bir hizmet sunarak onların her açıdan donanımlı bireyler olmalarını desteklemektedir. Dünyadaki eğitim trendlerini ve teknolojiyi yakından takip ederek ilkokul seviyesindeki öğrencilerin gelişimlerine doğrudan fayda sağlamaktadır. Okul içerisinde her gün kitap okuma saatleri uygulanmaktadır. Öğrencilerin anlama, yorumlama ve çıkarım yapabilme becerilerinin gelişimi desteklenmektedir. Güçlü akademik kadrosuyla öğrencilerin her sorununa anında yanıt verebilmektedir. Efdal Okulları İlkokulu, 1. sınıftan itibaren İletişim Defteri adı verilen uygulama düzenlenmektedir. Veli, okul, öğrenci üçgeni içerisinde ilerletilen eğitim modelleriyle birlikte öğrencilerin gelişimleri aileleri ile paylaşılmaktadır. Şeffaf bir eğitim hizmeti sunan Efdal İlkokulu, sınıflardaki öğrenci seviyelerini belirli seviyelerde tutarak öğrencilerle birebir ilgilenme olasılığını artırmaktadır. İlkokul seviyesinden itibaren öğrencilere dil bilgisi alanında etkili eğitim çalışmaları uygulanmaktadır. Yabancı dil eğitimini aktif modellerle sunarak kapsamlı bir içerik oluşturmaktadır.


Efdal Okulları Ortaokulu

Efdal Ortaokulu, sunduğu eğitimi hazırladığı etkinlik ve çalışma programları ile bütünleştirerek kapsamlı bir eğitim oluşturmaktadır. Öğrencilerin mutlu bireyler olmasını öncelik kılan Efdal Okulları, öğrenci konusunda hassas bir çalışma sürdürmektedir. Özel okul, sınıflardaki öğrenci seviyelerini belirli sınırlamalarda tutarak onlarla birebir ilgilenme imkanı sunmaktadır. Öğrencilerin derse katılımını artırmak ve onlarla birebir ilgilenmek amacıyla interaktif çalışmalar sürdürmektedir. Efdal Okulları Ortaokulu'nda LGS'ye hazırlık çalışmaları düzenlenmektedir. Öğrencilerin hedefleri doğrultusunda yönlendirmeler sağlayan rehberlik hizmeti Efdal Eğitim Kurumları'nda bulunmaktadır. Aynı zamanda kurumda bulunan rehberlik hizmeti yoğunlaşan eğitim temposundan öğrencilerin olumsuz etkilenmemesi adına çeşitli seminerler ve çalışmalar sürdürmektedir. Öğrencilere dönemler içerisinde çeşitli testler ve deneme sınavları uygulanmaktadır. Böylelikle öğrenciler kendi ortalamalarını görmektedir. Eksiklerin giderilmesi adına kurum içerisinde kurslar ve etüt programları oluşturularak öğrencilere destek olunmaktadır.


Efdal Okulları İndirimleri
Efdal Okulları Yorumları
Devamını Gör
Efdal Okulları'ndan Eğitime Bakış
Efdal Okulları Galeriler
Efdal Okulları Yorumları

Efdal Okulları Kampüsleri

Efdal Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Göztepe Efdal Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 3 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul’un Anadolu yakasındaki en merkezi semtlerden biri olan Kadıköy’de faaliyet gösteren ve Efdal Okullarının bir pa...
Kadıköy Efdal Okulları Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 9 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Eğitimde dünya trendlerini takip ederek çocukların sosyal, bilişsel, akademik, duygusal ve bedensel olarak gelişimlerini...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Efdal Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum