fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Adana Özel Okulları

Adana özel okulları, öğrencilerinin bireysel başarı katsayısını artırmak adına eğitim faaliyetlerini detaylandırmaktadır. Çağın gereklilikleri doğrultusunda oluşturulan eğitim ortamlarında akıcı bir hizmet sunabilmek adına çok yönlü çalışmalar düzenlemektedir. Özel okullar, eğitim programlarını öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturarak öğrenci potansiyellerini maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Kaliteli eğitimi sürdürülebilir kılmak adına öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlayacak yaklaşımlar özenle seçilmektedir. Adana özel okulları 21. yüzyıl gereksinimlerini öğrencilere etkili eğitim faaliyetleri ile kazandırmaktadır. Öğrenci odaklı yaklaşımlar sonucunda oluşturulan eğitim uygulamaları, branş öğretmenler tarafından sunulmaktadır. Okulda görev alan öğretmenler, kendi alanlarında etkili başarıyı göstermiş bireylerdir. Güçlü akademik kadrosu ile öğrencilerin geleceğine doğrudan fayda sağlamaktadır.


Adana özel okulları arasında; anaokulu ve kreşler, ilkokul, ortaokul ve lise olarak çok geniş bir yelpazede binlerce okul bulunmaktadır. 0-6 yaş arasında anaokulu ve kreşlerde, ders görmeye başlayan öğrenciler için Adana içerisindeki kolej ve özel okullar birçok imkan sunmaktadır. Okul öncesi dönem, öğrenci gelişimi açısından oldukça etkili ve önemli bir dönemdir. Öğrencilerin bu eğitim döneminde alacağı eğitim, ilerleyen dönemlerdeki başarısını da beraberinde getirmektedir. Adana bölgesinde yer alan tüm özel okullar, öğrenci konusunda hassas bir yapıda bulunarak onların bireysel farklılıklarının bilincindedir. Kaliteli bir öğrenim süreci yaşatmak adına çok yönlü eğitim faaliyetleri sürdürülmektedir. Adana özel okulları, öğrencilerinin başarı katsayısını maksimum seviyelere çıkarmak adına çağın gerekliliklerini en doğru biçimde aktarmaktadır. Okul.com.tr, Adana bölgesindeki tüm özel okulları tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirmektedir. Özel okul arayan velilerin zaman kaybetmeden aradıları okulu bulması bu sayede kolaylaşmaktadır. Siz de Okul.com.tr'nin oluşturduğu Adana özel okulları listesi üzerinden kriterlerinize uyan kurumları görüntüleyebilirsiniz. Listeler üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kendinize veya öğrencinize en uygun okulu zaman kaybetmeden inceleyin. Bölgede yer alan okulların; fotoğraf galerileri, iletişim bilgileri, eğitim anlayışı, fiziki şartları, veli yorumları gibi detaylara ulaşabilirsiniz. Adana özel okul fiyatları ve daha birçok bilgiye göz atabilirsiniz. Tek tek okul arayıp vakit kaybetmektense sizler için hazırlanan listede yer alan her okulun profilini inceleyip öğrenciniz için en uygun okulu bulabilirsiniz.


Adana'daki özel okullar, öğrencilerinin en az bir yabancı dili etkili kullanabilmesi adına interaktif eğitim yaklaşımları düzenlemektedir. Branşlarında güçlü ve native öğretmenler eşliğinde sürdürülen dil eğitimleri öğrencilerin geleceğine doğrudan katkı sağlamaktadır. Çağın ihtiyaçlarından birisi halinde bulunan İngilizce dil eğitimi, öğrencilerin okuma, yazma, konuşma becerilerine sahip olması amacıyla devam ettirilmektedir. Bölgedeki kurumlardan bazıları, İngilizce dilinin yanı sıra ikinci bir yabancı dil imkanı da sağlamaktadır. Öğrencilerin seçmeli olarak Almanca, Rusça, Fransızca ve Arapça gibi dersler alması da Adana'daki özel okullarda mümkündür.


İl, ilçe şeklinde ayrılan listelerde tüm ihtiyaçlarınız ve beklentilerinize uygun bir şekilde aramanıza uygun okulları görebilirsiniz. Adana içerisindeki bazı bölgelerde okul sayıları yoğunluk göstermektedir. Özellikle Çukurova bölgesinde birçok alternatif bulabilirsiniz. Bu seçenekleri tek bir listede bulabileceğiniz, bu alternatifleri kıyaslayabileceğiniz özellikleri de bulabilirsiniz. Bu alternatifleri filtreleyerek sizin için en uygun okulu bulabilirsiniz. Adana’nın ilçelerindeki kampüsler ile birçok öğrenci yetiştirmekte ve mezun etmektedir. Her okul kendine has eğitim anlayışları ile MEB müfredatı yanında çeşitli faaliyet ve eğitim yaklaşımları kullanmaktadır.


Adana özel okulları aynı amaç doğrultusunda farklı eğitim binalarında hizmet sunmaktadır. Bölgede yer alan tüm özel okullar öğrencilerin sosyal, kültürel, akademik ve bilişsel beceri gelişimine katkı sağlamaktadır. Öğrencilerin en doğru eğitimi alabilmesi adına çok yönlü eğitim faaliyetleri güncel çalışamlarla ortaya çıkarılmaktadır. Bu doğrultuda öğrenciler daha özgüvenli ve başarılı olarak geleceğe hazırlanmaktadır. 21. yüzyıl teknolojisiyle verdikleri eğitim ile Adana’nın ilçelerinde sürekli yenileyen bir eğitim sunmaktadır. Okul öncesinden, lise mezuniyetine kadar eğitim veren Adana özel okulları, öğrenciler için en iyi şartları sunmayı kendilerine misyon edinmişlerdir.


236 okul bulundu.
Özel Adana Çağla Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Çağla Koleji İlkokulu

Çocuğumu güvenle yolluyorum, fatma ogretmene ve çalışan öğretmenlere teşekkür ederim...herkese gönül rahatlığıyla tavsiy...

Özel Adana Mutlu Çocuk Anaokulu Özel Okul
Çukurova / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Adana Mutlu Çocuk Anaokulu

Çok memnunuz gereken ilgiyi gösteriyorlar. kurucu havva hanıma teşekkür ederiz. ☺️

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:15
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Eral Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Eral Koleji Anadolu Lisesi

Çocuğun okulda mutlu olması, özel ilgi, yakın takip ve verilen sözlerin tutulması bizim için en önemli kriterdir...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Güzelyalı Eral Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Güzelyalı Mah.
Özel Güzelyalı Eral Koleji Ortaokulu

Çocuğun kendisini mutlu hissettiğ,özel ilgiyi bulabildiğim verilen sözlerin tutulduğu bir özel okul.

Özel İsabet Okulları Güneş Anaokulu Özel Okul
Seyhan / Gürselpaşa Mah.
Özel İsabet Okulları Güneş Anaokulu

İyi ki güneş anaokulu ile tanıştım. çocuğum çok mutlu, personelin ilgi alakası çok hoş. değerler eğitimi ön planda, mil...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Ant Çocuk Akademi Anaokulu Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Ant Çocuk Akademi Anaokulu

Ben çocukların insani değerleri öğrenerek, sevgiyi alarak, doğayla içiçe bir ortamda büyümesini çok önemsiyorum ve bu ba...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Özlenen Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü Özel Okul
Seyhan / Sümer Mah.
Özel Özlenen Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü

Özel Özlenen Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2.5 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Seyhan Uzay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Seyhan / Emek Mah.
Özel Seyhan Uzay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Seyhan Uzay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Çukurova Kurttepe Beyaz Zambak Anaokulu Özel Okul
Çukurova / Kurttepe Mah.
Özel Çukurova Kurttepe Beyaz Zambak Anaokulu

Özel Çukurova Kurttepe Beyaz Zambak Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Adana İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen Lisesi

Özel Adana İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Dev Çocuk Anaokulu Özel Okul
Çukurova / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Çukurova Dev Çocuk Anaokulu

Özel Çukurova Dev Çocuk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Koza Yeni Sis Anadolu Lisesi Özel Okul
Kozan / Karacaoğlan Mah.
Özel Koza Yeni Sis Anadolu Lisesi

Özel Koza Yeni Sis Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Umut Bahçesi Gündüz Bakımevi Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Umut Bahçesi Gündüz Bakımevi

Özel Umut Bahçesi Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2.5 - 6
Özel İlkay Ayas Anaokulu Özel Okul
Ceyhan / Kurtpınar Mah.
Özel İlkay Ayas Anaokulu

Özel İlkay Ayas Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Çukurova Karma Çocuk Köyü Anaokulu Özel Okul
Çukurova / Kurttepe Mah.
Özel Çukurova Karma Çocuk Köyü Anaokulu

Özel Çukurova Karma Çocuk Köyü Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 17:00
Özel Çukurova Armis Anaokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Çukurova Armis Anaokulu

Özel Çukurova Armis Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Açelya Akademi Gündüz Bakımevi Özel Okul
Çukurova / Mahfesığmaz Mah.
Özel Açelya Akademi Gündüz Bakımevi

Özel Açelya Akademi Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2.5 - 6
Özel Adana Tek Aday Anadolu Lisesi Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Adana Tek Aday Anadolu Lisesi

Özel Adana Tek Aday Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Çukurova Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Çukurova / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Çukurova Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Çukurova Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel TED Adana Koleji Anaokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel TED Adana Koleji Anaokulu

Özel TED Adana Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Çam Anaokulu Özel Okul
Çukurova / Mahfesığmaz Mah.
Özel Adana Çam Anaokulu

Özel Adana Çam Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Ceyhan / Cumhuriyet Mah.
Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları Anadolu Lisesi

Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları İlkokulu

Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Pelinsu Anaokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Pelinsu Anaokulu

Özel Adana Pelinsu Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Çukurova Minecan İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Çukurova Minecan İlkokulu

Özel Çukurova Minecan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Adana Özel Okulları

Adana'daki özel okulları; fiyatlarını, fotoğraf galerilerini, veli yorumlarını, adreslerini, ortalama sınıf mevcutlarını ve fiziksel olanaklarını hemen inceleyin.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum