fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, hakkında detaylara hemen ulaşın. İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları'nın fiyat bilgilerine, bursluluk sınav tarihlerine göz atın!

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Anaokullar

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İlkokullar

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Ortaokullar

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Liseler

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Hakkında

  • İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları'nda Eğitim
  • İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 2022 Fiyat Bilgileri
  • Tanıtım Filmi

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları öğrencilerine doğru ve etkili çalışma yöntemlerini öğreterek, akademik yönü güçlü, bilgiye erişmede sorun yaşamayan, öğrendiklerini hayatın içinde kullanabilen, analiz yapabilen, sorunlar ile karşılaştığında kendine çözüm yolları oluşturabilen nesiller yetiştirmek adına 2000 yılından bu yana eğitim hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden beri çağa ayak uyduran ve teknolojiyi takip edip eğitimde yarar görecekleri şekilde kullanan okul, öğrencilerin ihtiyaç duyacağı tüm materyalleri bünyesinde bulundurmaya çalışarak eğitimde fark yaratmayı amaçlamaktadır. Eğitim kadrosu alanında uzman öğretmenlerden oluşan İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları'nda, evrensel değerleri benimseyen bireylerin yetiştirilmesi için öğretmenler öğrencilere rehberlik etmektedir. Okulda öğretmenler öğrencilere paylaşmayı, saygılı olmayı ve görüşlerini özgürce ifade edebilecekleri yöntemleri nasıl bulabileceklerini öğretirler.


İTÜ Gelişim Vakfı Okulları Atatürk inkılaplarına bağlı kalarak, demokrasiyi okul bünyesinde dönem içerisinde bağımsız bir şekilde keşfedebilmelerini sağlamak amacıyla uygun ortamları öğrencilerine sunmaktadır. Sınıflar öğrencilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak dizayn edilmiş, internete bağlantılı bilgisayarlar sayesinde öğrenciler merak ettikleri konularda araştırma yapabilmektedirler. Bunun dışında sınıflarda bulunan akıllı tahtalar öğrencilerin dönem boyunca öğrendikleri konuların daha akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır. Okul binalarında öğrencilerin hem akademik hem de sosyal gelişimleri katkı verecek; satranç sınıf, drama sınıfı, spor salonu, resim atölyesi, müzik sınıfı, dans çalışmaları, fen ve bilgisayar laboratuvarları bulunmaktadır. Ayrıca yüzmenin bedensel gelişime olan katkısının bilincinde olan İTÜ Gelişim Vakfı Okulları kampüslerinde kapalı yüzme havuzu da bulunmaktadır.


Okulda yürütülmekte olan değerler eğitimi çalışmaları ile öğrenciler, toplumsal değerleri derinlemesine incelemekte ve verilen değerin ana sebebini öğrenmektedirler. Böylece neye neden değer verildiğini bilen öğrenciler yetiştirilir. Değerler eğitim programı haftada bir kez tüm sınıf seviyelerinde gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında dönem sonlarında öğrencilerin yıl boyunca gördükleri bu eğitimi birbirlerine aktarabilecekleri ve birbirlerine bilgi aktarımı sağlayabilecekleri günler planlanmaktadır. Öğrencilerinin sağlıklı ve hijyenik ortamlarda eğitim sürdürmesi için birçok önlem alan İTÜ Gelişim Vakfı Okulları, bünyelerinde bulundurduğu yemekhaneleri günde en az 5 kez temizlemekte, içme suyu pompaları 2 haftada bir yenilenmekte ve yemek saatlerinde tüm personeller eldiven ve bone kullanmaktadır. Bunun dışında bir personel tüm gün boyunca yalnızca tuvaletleri temizlemekte ve bu süreç idareciler tarafından denetlenmektedir.

2022 - 2023 eğitim ücretlerini açıklayan İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları fiyatları aşağıdaki tablodaki gibidir. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencileri için yemek mecburidir.


Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 99.405 TL + KDV 14.500 TL + KDV
İlkokul 119.270 TL + KDV 14.500 TL + KDV
Ortaokul 120.983 TL + KDV 14.500 TL + KDV
Lise 107.313 TL + KDV Yok

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum