fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, hakkında detaylara hemen ulaşın. İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları'nın fiyat bilgilerine, bursluluk sınav tarihlerine göz atın!

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları'nda Eğitim

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları öğrencilerine doğru ve etkili çalışma yöntemlerini öğreterek, akademik yönü güçlü, bilgiye erişmede sorun yaşamayan, öğrendiklerini hayatın içinde kullanabilen, analiz yapabilen, sorunlar ile karşılaştığında kendine çözüm yolları oluşturabilen nesiller yetiştirmek adına 2000 yılından bu yana eğitim hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden beri çağa ayak uyduran ve teknolojiyi takip edip eğitimde yarar görecekleri şekilde kullanan okul, öğrencilerin ihtiyaç duyacağı tüm materyalleri bünyesinde bulundurmaya çalışarak eğitimde fark yaratmayı amaçlamaktadır. Eğitim kadrosu alanında uzman öğretmenlerden oluşan İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları'nda, evrensel değerleri benimseyen bireylerin yetiştirilmesi için öğretmenler öğrencilere rehberlik etmektedir. Okulda öğretmenler öğrencilere paylaşmayı, saygılı olmayı ve görüşlerini özgürce ifade edebilecekleri yöntemleri nasıl bulabileceklerini öğretirler.


İTÜ Gelişim Vakfı Okulları Atatürk inkılaplarına bağlı kalarak, demokrasiyi okul bünyesinde dönem içerisinde bağımsız bir şekilde keşfedebilmelerini sağlamak amacıyla uygun ortamları öğrencilerine sunmaktadır. Sınıflar öğrencilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak dizayn edilmiş, internete bağlantılı bilgisayarlar sayesinde öğrenciler merak ettikleri konularda araştırma yapabilmektedirler. Bunun dışında sınıflarda bulunan akıllı tahtalar öğrencilerin dönem boyunca öğrendikleri konuların daha akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır. Okul binalarında öğrencilerin hem akademik hem de sosyal gelişimleri katkı verecek; satranç sınıf, drama sınıfı, spor salonu, resim atölyesi, müzik sınıfı, dans çalışmaları, fen ve bilgisayar laboratuvarları bulunmaktadır. Ayrıca yüzmenin bedensel gelişime olan katkısının bilincinde olan İTÜ Gelişim Vakfı Okulları kampüslerinde kapalı yüzme havuzu da bulunmaktadır.


Okulda yürütülmekte olan değerler eğitimi çalışmaları ile öğrenciler, toplumsal değerleri derinlemesine incelemekte ve verilen değerin ana sebebini öğrenmektedirler. Böylece neye neden değer verildiğini bilen öğrenciler yetiştirilir. Değerler eğitim programı haftada bir kez tüm sınıf seviyelerinde gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında dönem sonlarında öğrencilerin yıl boyunca gördükleri bu eğitimi birbirlerine aktarabilecekleri ve birbirlerine bilgi aktarımı sağlayabilecekleri günler planlanmaktadır. Öğrencilerinin sağlıklı ve hijyenik ortamlarda eğitim sürdürmesi için birçok önlem alan İTÜ Gelişim Vakfı Okulları, bünyelerinde bulundurduğu yemekhaneleri günde en az 5 kez temizlemekte, içme suyu pompaları 2 haftada bir yenilenmekte ve yemek saatlerinde tüm personeller eldiven ve bone kullanmaktadır. Bunun dışında bir personel tüm gün boyunca yalnızca tuvaletleri temizlemekte ve bu süreç idareciler tarafından denetlenmektedir.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 2024 Fiyat Bilgileri

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 2024 - 2025 eğitim ücretlerini netleştirdi. Özel lise fiyatlarına ve diğer seviyedeki eğitim ücretlerini aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Fiyatlar İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İzmir kampüsü için geçerlidir. Eğitim ve yemek ücreti için KDV oranı %10'dur.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İzmir Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 240.000 TL + KDV 72.500 TL + KDV
İlkokul 1. Sınıf 332.500 TL + KDV 72.500 TL + KDV
İlkokul 2. Sınıf 211.617 TL + KDV 72.500 TL + KDV
İlkokul 3 ve 4. Sınıflar 158.791 TL + KDV 72.500 TL + KDV
Ortaokul 5. Sınıf 355.000 TL + KDV 72.500 TL + KDV
Ortaokul 6. Sınıf 213.343 TL + KDV 72.500 TL + KDV
Ortaokul 7 ve 8. Sınıflar 160.085 TL + KDV 72.500 TL + KDV
Lise Hazırlık ve 9. Sınıf Yeni Kayıt 360.000 TL + KDV 72.500 TL + KDV
Lise 9 ve 10. Sınıf Kayıt Yenileme 225.86 TL + KDV 72.500 TL + KDV
Lise 10, 11 ve 12. Sınıf 168.870 TL + KDV 72.500 TL + KDV
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Tanıtım Filmi

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İndirimleri
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Yorumları
Devamını Gör
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları'nda Eğitim
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 2024 Fiyat Bilgileri
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Tanıtım Filmi
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Galeriler

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Kampüsleri

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İzmir Kampüsü
İzmir / Gaziemir
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İzmir Anaokulu, İzmir Gaziemir’de yer almaktadır. Kurum , 3 ile 6 yaş arasındaki öğre...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum