fb

NUN Okulları

NUN Okullarının; fiyatlarına, fotoğraflarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, bursluluk sınav tarihlerine ve erken kayıt dönemlerine hemen ulaşın.

NUN Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

NUN Okulları Anaokullar

NUN Okulları anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

NUN Okulları İlkokullar

NUN Okulları ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

NUN Okulları Ortaokullar

NUN Okulları ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

NUN Okulları Liseler

NUN Okulları liselerini
inceleyin.

İNCELE

NUN Okulları Hakkında

  • NUN Okulları'nda Eğitime Bakış
  • NUN Okulları Tanıtım Filmi
  • NUN Okulları 2020 Fiyatları

NUN OKULLARI

Ülkemizin gelişimine katkıda bulunacak, yarınlara daha iyi hazırlanması için sorumluluklarının bilincinde entelektüel ve zevkli gençlerin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 2014 yılında NUN Okulları ilkokul seviyesinde hizmete açılmış, ortaokul ve lise eğitiminin verildiği kız ve erkek dersliklerini ise 2016 senesinde hizmete başlatmıştır.


NUN Okulları, gelecek için nesiller yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Öğrencilerin doğuştan gelen merak duygusu ile sorgulamayı bilen, bilgi, duygu, eylem ve irade bütünlüğü içerisinde hareket etmelerini, geçmiş ve gelecek arasında köprü oluşturabilen dinamik bireyleri hayata hazırlamaktadır.


NUN Okulları, kız ve erkek olarak ayrı eğitim hizmeti vermektedir. Manevi bir ruhla, öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacıyla alanında uzman öğretmenlerden oluşan eğitmen kadrosunu öğrenci hizmetine sunmaktadır. NUN Okulları, öğrenci ihtiyaçları göz önünde bulundurularak düzenlediği çalışma ortamlarını, etkin/yararlı kullanılabilen materyallerle donatmış ve öğrencilerin gelişmelerini sağlamaktadır.


Yaşayarak-yaparak öğrenme metotları ile hareket edilen NUN Okulları'nda öğrencilere sunulan bilgiler tecrübe edilerek, görerek akılda kalıcılığı sağlanmış olmaktadır. Öğrencilerin hem akademik hem de sosyal olarak hayat becerilerinin geliştirildiği özel okulda eğitim programları öğrenciler düşünülerek hazırlanmaktadır. NUN, öğrencilerinin sosyokültürel gelişimlerini, merak ve öğrenme duygularını karşılamaları adına kütüphanelerini donatmaktadır. Okulun kütüphanesi öğrenim için yararlı kitaplarla çeşitlendirilmektedir. Öğrencilerin her açıdan gelişimlerini desteklemekte olan Nun, onları uluslararası standartlarda eğitmektedir. Alanında deneyimli ve uzman eğitmenlerle Yabancı dil eğitimi Nun Okulları'nda verilmektedir. Özel NUN Eğitim Kurumları yabancı dil olarak İngilizce ve Arapça dil eğitimi vermektedir. Öğrenciler ve öğrenci ihtiyaçları ile donatılmış mimari yapısı hem teknolojik imkanlara sahip hem de kullanışlı ve yararlı materyallerle donatılmıştır. Bu yapısı sayesinde okul kampüslerinin her alanlarını ayrı bir öğrenme köşesi haline getirmektedir.


NUN Okulları 2020 yılında ailelerden talep edeceği eğitim ücretlerini netleştirdi. Fiyatlara KDV dahil edilmiştir. Bunun yanında peşin ödemelerde çeşitli oranlarda indirim uygulanmaktadır. NUN Okulları ayrıca lise öğrencilerine yatılı okuma imkanı da sunmaktadır. Yatılılık ücreti ise 32.000 TL ile 33.600 TL arasında değişmektedir.

Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 38.000 TL 6.500 TL
İlkokul 47.500 TL 6.500 TL
Ortaokul 61.000 TL 7.000 TL
Lise 61.000 TL 7.000 TL

NUN Okulları Anaokulu

NUN Okulları İlkokul

NUN Okulları Ortaokul

NUN Okulları Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum