fb

NUN Okulları

NUN Okulları hakkında kampüs ve eğitim seviyesi hakkında detayları okulları inceleyerek bilgiler ulaşın! Okulla hemen iletişime geçin.

NUN Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

NUN Okulları Anaokullar

NUN Okulları anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

NUN Okulları İlkokullar

NUN Okulları ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

NUN Okulları Ortaokullar

NUN Okulları ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

NUN Okulları Liseler

NUN Okulları liselerini
inceleyin.

İNCELE

NUN Okulları Hakkında

  • NUN Okulları'nda Eğitime Bakış
  • NUN Okulları Tanıtım Filmi

NUN'DAN EĞİTİME DAİR

Ülkemizin gelişimine katkıda bulunacak, yarınlara daha iyi hazırlanması için sorumluluklarının bilincinde entelektüel ve zevkli gençlerin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 2014 yılında NUN ilköğretimini aktif hizmete hazırlarken, ortaokul ve lise eğitiminin verildiği NUN Kız ve Erkek dersliklerini 2016 senesinde hizmete başlatmıştır.


NUN Okulları, gelecek için nesiller yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Öğrencilerin doğuştan gelen merak duygusu ile sorgulamayı bilen, bilgi, duygu, eylem ve irade bütünlüğü içerisinde hareket etmelerini, geçmiş ve gelecek arasında köprü oluşturabilen dinamik bireyleri hayata hazırlamaktadır.


NUN Okulları, kız ve erkek olarak ayrı eğitim hizmeti sağlamaktadır. Manevi bir ruhla, öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacıyla alanında uzman öğretmenlerden oluşan eğitmen kadrosunu öğrenci hizmetine sunmaktadır. Nun Okulları, öğrenci ihtiyaçları göz önünde bulundurularak düzenlediği çalışma ortamlarını, etkin/yararlı kullanılabilen materyallerle donatmış ve öğrencilerin gelişmelerini sağlamaktadır.


Yaşayarak-yaparak öğrenme metotları ile hareket edilen NUN Okulları'nda öğrencilere sunulan bilgiler tecrübe edilerek, görerek akılda kalıcılığı sağlanmış olmaktadır. Öğrencilerin hem akademik hem de sosyal olarak hayat becerilerinin geliştirildiği özel okulda eğitim programları öğrenciler düşünülerek hazırlanmaktadır. NUN, öğrencilerinin sosyokültürel gelişimlerini, merak ve öğrenme duygularını karşılamaları adına kütüphanelerini donatmaktadır. Okulun kütüphanesi öğrenim için yararlı kitaplarla çeşitlendirilmektedir. Öğrencilerin her açıdan gelişimlerini desteklemekte olan Nun, onları uluslararası standartlarda eğitmektedir. Alanında deneyimli ve uzman eğitmenlerle Yabancı dil eğitimi Nun Okulları'nda verilmektedir. Özel NUN Eğitim Kurumları yabancı dil olarak İngilizce ve Arapça dil eğitimi vermektedir. Öğrenciler ve öğrenci ihtiyaçları ile donatılmış mimari yapısı hem teknolojik imkanlara sahip hem de kullanışlı ve yararlı materyallerle donatılmıştır. Bu yapısı sayesinde okul kampüslerinin her alanlarını ayrı bir öğrenme köşesi haline getirmektedir.


NUN Okulları Anaokulu

NUN Okulları İlkokul

NUN Okulları Ortaokul

NUN Okulları Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum