fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi, araştıran, sorgulayan ve sorumluluk alabilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, sabah 08.30 ve 16.30 saatleri arasında geniş yelpazedeki fiziksel imkanlarıyla eğitim vermektedir. Okulda bulunan kapalı spor salonu ve spor alanı, öğrencilerin sportif faaliyetlerine ev sahipliği etmektedir. Bu sayede öğrencilerin fiziksel gelişimlerine destek verilmekte ve okuldan aldıkları fayda artırılmaktadır. Kurumun fen ve bilgisayar laboratuvarlarında yapılan aktivitelerle derslerde işlenen konular uygulamalı hale getirilmektedir. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar sayesinde de öğrencilerin derse olan ilgisi artırılarak başarı katsayıları yükseltilmektedir. Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi'nin sanat atölyesi ve müzik odası da bulunmaktadır. Bu alanlarda yapılan aktivitelerle öğrencilerin entelektüel birikim sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilere müzik ve diğer sanat dallarıyla iç içe olma fırsatı yaratılmaktadır.
Kurum, öğrencilerin üniversiteye geçiş sınavlarındaki başarılarını artırmaya odaklanmaktadır. Okulda gerçekleştirilen hafta sonu eğitim uygulamasıyla öğrencilerin sınava hazırlanırken avantaj sağlaması hedeflenmektedir. Bu uygulama sayesinde branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilerin eksik olduğu konularda destek vermektedir. Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi'nin psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bulunmaktadır. Bu servis, hem öğrencilerin sınava hazırlanmasına yardımcı olmakta hem de bu sürecin sağlıklı geçmesi için çalışmalar yürütmektedir. Öğrencilerle düzenli olarak görüşen servis, onların ilerlemelerini kayıt altına almaktadır. Bu sayede öğrencilerin eksik olduğu konular nokta atışı olarak belirlenmekte ve bu doğrultuda destek verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Göksu Mah. Suphi Türel Cad. E Blok, No:37, Kepez / Antalya
0 242 316 83** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum