fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Maltepe Girne Anaokulları

Maltepe Girne Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Maltepe Tercih Yazılım Anaokulu Özel Okul
Maltepe / Girne Mah.
Özel Maltepe Tercih Yazılım Anaokulu verified

Özel Maltepe Tercih Yazılım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Maltepe Girne Anaokulları

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan güzel ilçemiz Maltepe’de hizmet veren anaokulları geleceğimiz olan yavrularımızın eğitim hayatlarına yönelik faaliyet göstermektedirler. Maltepe Girne Mahallesi anaokulları erken yaşta eğitim sürecine başlayan çocuklarımızın kaliteli bir eğitim alması konusunda bizlere yardımcı olmaktadırlar. Erken yaşta eğitim alan çocuklarımız bu sayede ilkokullarına hazır şekilde başlama imkanı sağlamakta ve daha başarılı bir eğitim hayatı geçirmelerine olanak sağlamaktadır. Maltepe Girne anaokulları eğitimlerinde çocuklarımıza kazandırdıkları en önemli konulardan bazıları ise kendilerine olan güvenlerinin artmasına , saldırganlık ve şiddet eğilimlerinin azalmasına, çevreleriyle ve yaşıtları ile iletişim becerilerin gelişmesine, daha yaratıcı ve üretken olmasına katkı sağlamaktadır. Bu bağlamda çocuklarımızın okulöncesi eğitimlerini almaları büyük önem taşımaktadır
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum