fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Acet Bilim AB Okulları Anaokulu

Özel Acet Bilim AB Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Acet Bilim AB Okulları Anaokulu Hakkında

Acet Bilim AB Okulları Öğrencilerinin, Vatan’ını, Milleti’ni seven, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, bilgiyi kullanan, ezberleri bozan, özümseyerek öğrenen, Sanat’a, Bilim’e eğilim gösteren yenilikçi anlayışa sahip bir dünya vatandaşı olmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerinin farklı alanlarda kendilerine ve dünyaya değer katacak, motivasyonu yüksek, yetenekli ve başarılı gençler olarak yetiştirmesini hedefler. Bu amaçla öğrencilerin var olan yeteneklerini ortaya çıkaracak, başarılı bir akademik program uygular.

Yorumlar (14)

 • NB

  Bilgi ve tecrübenin buluştuğu,çağdaş ve yenilikçi eğitim metodları olan kurumsal bir okul.Atatürk ilke ve inkılaplarını önemseyen, çocuklarımızın Atatürk sevgisi ile büyüyebildiği,modern eğitim anlayışı olan harika bir eğitim yuvasıdır. Oğlumun her sabah koşarak okula gitmesi,eve dönerken de aynı mutluluk ve öğrendiği yeni bilgilerle geliyor olması mutluluk verici. Tüm içtenlik ve samimiyeti için Kurucu Müdür Süreyya Acet'e ve Öğretmenlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum... Gönül rahatlığı ile çocuklarınızı gönderebilirsiniz.

 • K

  Gerek öğretmen kadrosu gerek öğrencilere sunulan imkanlar doğrultusunda oldukça iyi bir kurum.Çocukların eğitim hayatlarının başlangıcı için sağlam bir ilk adım olarak görülebilir.

 • RD

  Ögretmenleri çok bilgili tecrübeli ve özverili. Eğitim konusunda da diğer konularda da donanımlı bir okul. Benim gibi çocuklarını emanet etme konusunda tedirginlik yaşıyorsanız kesinlikle gözünüz arkada kalmaz.

 • T

  Eğitimcileriniz ve yöneticilerinize çok teşekkürler gönül rahatlığıyla çevremdeki diğer ailelere önericem

 • Ce

  Guvenlik,hijyen ve eğitim açısından çok iyi bir okul. Çevredeki en iyi okullardan biri oldugunu düşünüyorum. Başta okul müdürü olmak üzere, eğitmen kadrosu ve çalışanları çok iyi seçilmiş kişiler. Branslar olmak uzere çok kapsamlı bir okul olduğunu düşünüyorum.

 • h

  Eğitiminin iyi olduğunu bizzat çevremden gördüğüm için çocuğumu da bu okula yollamaya başladım. Sadece eğitime değil güvenliğe, sosyal etkinliklere temizliğe önem veriyorlar.Çocuğum güvenle eğitim alırken benimse için çok rahat.

 • CG

  okul araştırması yapan velilere önerimdir. Başta kurucusu Süreyya hanım olmak üzere okul çok güvenilir temiz ve işini titizlikle yapan bir yer. Güven verdiğini kapıdan girince hemen anlıyorsunuz. Çocuk seven bir yer kesinlikle ÖNERİMDİR, sevgili anne babalar...Hayır şuanlık yok

 • MA

  AB okulları uğurmumcu bölgesinde eğitim kalitesi, güvenirliği,kadrosu ile önde olan bir kurumdur.Çocukların kaliteli bir şekilde eğitim alabilmesi için bütün imkan ve olanaklara sahip,çok ilgili bir okuldur.Okul Müdürü Süreyya Acet başta olmak üzere herkese teşekkür ederim.

 • N

  Gözümden sakındığım kızımı gözüm kapalı emanet ettiğim okulumuz bu güveni anne baba olarak bize verdiği için öncelikle kurum müdüremiz Süreyya hanıma teşekkür ederim. Her zaman referansınız olacağım iyiki varsınız.

 • G

  Eğitim yeterlilikleri açısından mükemmel olmakla birlikte dünyamızın savaştığı covid-19 döneminde çocuklarımıza her türlü imkanı ve ilgiyi sağlayarak hijyen uyumu,önlemi ve personelleriyle mükemmel bir okul.Oldukça başarılı.

 • Ulaşım, Eğitim yaklaşımı, Güvenlik önlemleri ve hijyen, yemek listesinde bulunan yemeklerin temini, Spor-sanatsal faaliyetler, Eğitim materyali ve sınıf mevcutları. **Anaokulu seçiminde önemli olan tüm  kriterler bu okulda fazlasıyla mevcut.** iyi ki size rastlamışız. Hep var olun şubelerce çoğalmanız temennisi ile.. Sayın Okul Müdürü Süreyya Acet'e sevgilerimizleHer zaman gelişmekte olan bir okul.

 • FE

  Kurum Müdürü SÜREYYA ACET 'in ilgisi ve eğitime olan yaklaşımı sayesinde çok memnun kaldık. ilginize Teşekkür ederiz.Şuanda bir eksiklik ve geliştirilmesini düşündüğüm bir şey yoktur.

 • cz

  Başta Süreyya Hanım olmak üzere güvenilir bir kurum. Eğitim ve öğretim anlamında çocuğuma çok bilgi kattılar.Okul tüm yönleri ile tamamlanmış bir okul

 • C

  Başta Süreyya Hanım’ın ilgisi ve öğreticiliği ile mükemmel bir okul. Herkese tavsiye ederim.Her yönüyle tamamlanmış ve tamamlanmaya hazır bir kurum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Acet Bilim AB Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Uğur Mumcu Mahallesi, Serçe Sokak, No:21, Kartal / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum