fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Aksa Koleji Anaokulu

Özel Aksa Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Aksa Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Aksa Koleji Anaokulu’nda İngilizce eğitimi yaşayarak öğrenme temeline dayanmaktadır. Öğrenciler İngilizceyi ana dillerinden sonra kendilerini en rahat ifade ettikleri dil olacak şekilde öğrenmektedirler. Dil öğretimi, fiziksel aktiviteleri de içermektedir Öğrenciler bedensel aktivitelerle birlikte; yabancı dilde şarkı söyleme, rol oynama aktiviteleri ile uygulamalı olarak eğitimler almaktadırlar. Dersler de öğrenci merkezli bir yaklaşımla drama, müzik, diyalog, oyun, grup çalışması(group work), ikili çalışma (pair work) gibi iletişimi destekleyen faaliyetler düzenlenmekte proje; ve performans ödevleriyle öğrencinin dili kullanmasını teşvik edecek doğal ortamlar oluşturulmaktadır. Özel Aksa Okulları sürekli gelişen ve değişen eğitim sisteminde anaokul, ilkokul ve ortaokul öğrencilerini akademik yeterliliğe ulaşmış, yabancı dil seviyesini ileri noktalara taşımış, sosyal statüsünün bilincinde olan ve hayatı daha doğru anlamlandıran bireyler yetiştirerek, köklü eğitim öğretim yapısı ve bireylerin kişisel potansiyelini sonuna kadar geliştirmelerine olanak sağlayan eğitim ortamlarıyla bilimsel düşünen, anlayan, yorumlayan, bilgi üreten, sorun çözen, dünya insanları yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Yorumlar

 • OD

  Anaokul bitti Allah'ın izniyle. İlkokulda da okula gidip gelirken gözlemlediğim ve diğer velilerden aldığım yorumlar sayesinde aksa koleji'nde devam etmeyi düşünüyoruz. Çünkü başarılı olduklarını ve eğitim işinden anladıklarını düşünüyorum

 • HR

  Pırıl pırıl bir okul öncesi kademesine sahip Allah sevgisi olan öğretmenler çocuklara da sevgi ve şefkatle yaklaşıyor. bir anne babanın daha ilkokula başlamadan beklentilerini her yönden karşılayabildiler sağolsunlar

 • RG

  mutlu veliler ve mutlu çocuklar.Okul aile birliğinin önemi ve çocukların başarıları üstündeki etkisi aksa kolejinin etkinlikleri ile ortaya daha anaokulundan itibaren ortaya çıkmaya başlıyor. Bunun dışında çok kalabalık olmayan ve çocuğu sıkmayan bir eğitim anlayışı hakim. Manevi olarak en az aileler kadar çocukların irfanlı bireyler olarak yetişmelerine dikkat ediyorlar dememe bile gerek yok okulla tanışınca ne ilimlerinin ne kadar yüksek olduğuna şahit olacaksınızdır zaten :)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Aksa Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

İsmetpaşa Mah. 94. Sokak No:2 (Mahmutbey Yolu Üzerinde Mescid-I Selama Dönerken Köşe Başı) Sultangazi/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum