fb

Sultangazi Anaokulları

Sultangazi'de yer alan tüm anaokullarının bilgilerine ulaşmak, fotoğraf galerilerini görüntülemek ve hakkında yapılmış yorumları görüntülemek için listelerimiz sayesinde size en uygun okulu keşfedin!

16 okul bulundu.
Bil Okulları Güneşli Anaokulu
Bil Okulları Güneşli Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler
İncele
Özel Minik Ceylan Bambi Anaokulu
Sevecen cana yakın çalışanları çocuklara çok iyi bakıyorlar. Eğitim anlayışları da bir o kadar yerinde. Sağolsunlar güzel vakit geçiriyorlar. Okumayı da şimdiden sevdirmesi ilkokul...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 7
İncele
Özel Bir Irmak Anaokulu
Ferah iç açıcı bir okul çocuklar için bilhassa. Rahatça oynayabildikleri, öğretmenlerin kontrolünde iyi vakit geçiriyorlar. Buna şahit olduk ve güvenimzi kazandılar. Memnunuz kısac...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 5
İncele
Özel Sevgi Yuvası Anaokulu
Okul yönetimi çok sevdiğimiz insanlardır. Gerçekten işlerini severek yapan iyi kalpli eğitimcilerdir kendileri. Biz de kızımızı hiç başka bir yere vermedik ve haliyle çok memnunuz....devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 7
İncele
Özel Beyaz İncim Anaokulu
Güvenerek emanet ettiğimiz sıcak butik bir yuva. Tercih sebebimiz bir kaç aileden tavsiye almamızdı. Bu sebeple biz de buradan tavsiye etme gereği duyduk ki bizim gibi başka karars...devamını oku..
Yorum Sayısı 5
İncele
Özel Gül Çocuk Anaokulu
İlgili öğretmenleri personelinden çok memnunuz. Sağolsun her anında çocukların yanındalar. Sınıfların sadece biraz daha büyük olabilirdi. Ancak sahip oldukları imkanların en iyisi...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Aktiviteler Yorum Sayısı 6
İncele
Özel Bir Dünya Anaokulu
Bu sene yeni başladık ve şimdilik memnunuz. Sağolsunlar iletişimi de kesmiyorlar velilerle. Zaten Kalabalık bir ortam da değil. Her çocukla ayrı ayrı ilgilenebiliyorlar.
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 4
İncele
Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu
Yaklaşık bir yıldır sizinleyiz. Gözümüz arkada kalmadan güvenle oğlumu size emanet ediyorum. Emeğinize sağlık, teşekkürler...
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 6
İncele
Özel Beyaz Zambak Anaokulu
Pırıl pırıl tertemiz bir okul. Güvenle kızımızı bırakıyoruz. Her geçen yıl üzerine koyuyorlar. Özellikle yabancı dili çok çabuk kaptı. Öğretmenlerin katkısı büyük kısacası. Teşekkü...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 5
İncele
Özel Fetih Çiçeği Anaokulu
Sultangazideki en iyi imkanlara sahip okul. Personelleri de bir okadar tecrübeli ve sevgiyle yaklaşıyorlar her çocuğa ayrı ayrı. Öğretmenlerine sevgiler.
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 4
İncele
Özel Aksa Koleji Anaokulu
mutlu veliler ve mutlu çocuklar.Okul aile birliğinin önemi ve çocukların başarıları üstündeki etkisi aksa kolejinin etkinlikleri ile ortaya daha anaokulundan itibaren ortaya çıkmay...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 3
İncele
Özel Şirin Anaokulu
Öğretmenleri ile birlikte güzel vakit geçiriyorlar ve çok iyi anlaşıyorlar. Evimizin yakınında olduğu için tercih ettik. Ellerinden geleni yapıyorlar.
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 5
İncele
Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Anaokulu
İstek okullarına güvenimiz sonsuz. Uzun yıllardır tanıdıklarmızın da çocuklarını göndermesiyle tanıyoruz. Biz de kısmetse ilkokulda buraya göndericez. Çünkü okulun eğitim ve sosyal...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 5
İncele
Özel Form Koleji Anaokulu
Özel Form Koleji Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler
İncele
Yayla Anaokulu
Yayla Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar
İncele
Nene Hatun Anaokulu
Nene Hatun Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar Hizmetler
İncele

Sultangazi Anaokulları

Sultangazi anaokulları, kreşleri, bakımevleri ve tüm 0-6 yaş okul öncesi kurumları hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşarak ideal okulunuzu kolayca keşfedebilirsiniz. Tüm Sultangazi okul öncesi kurumlarının fiyatları, fiziksel özellikleri, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri hakkında tüm bilgilere rahatlıkla ulaşın. Okulların profillerinden yaş aralığını kontrol ederek hangi anaokulların kreş eğitimi verdiğini bu sayede anlayabilirsiniz. Sultangazi anaokulları ve kreş fiyatlarını listelerimizden görüntüleyerek bütçenize en uygun anaokulu kolaylıkla bulabilirsiniz. Sultangazi özel anaokulları sayısı devlet anaokullarına oranla çok daha fazladır.

Bunu yanında Sultangazi özel okulları içerisinde birçok bağımsız anaokulu da yer almaktadır. Kendine ait bahçeleri ve sadece okul öncesi eğitimi vermeleriyle birçok velinin dikkatini çeken bu okulları özellikle son zamanlar da fazlasıyla çoğalmaktadır. Bağımsız anaokullarından farklı olarak kolejlerin de birçok avantajı bulunmaktadır. Erken yaşta yabancı dil eğitimi, hijyenik ve organik yemekler, çocuk başına düşen malzeme ve oyuncak sayısının çok fazla olması, sosyal ve psikolojik açıdan çocuklara çok daha fazla yardımcı olabilmektedirler.


Hangi okul hangi eğitim anlayışıyla hizmet veriyor, okulun fotoğraflarını görüntüleyerek çocuğunuza uygun olup olmadığı, veli yorumları ve veli okul tavsiyeleriyle çocuğunuz için ideal okulu Sultangazi bölgesinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Siz de hemen listelerimizi inceleyerek çocuğunuz için randevu almayı unutmayın.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum