fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel En İyi Yarınlar Anaokulu

Özel En İyi Yarınlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel En İyi Yarınlar Anaokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar’da 07.00-19.00 saatleri arasında eğitim veren Özel En İyi Yarınlar Anaokulu , eğitimde çağdaş ve evrensel kabul edilen tüm eğitim yöntemlerinin uygun yönlerini, MEB okul öncesi eğitim programıyla birleştirmektedir. Özel En İyi Yarınlar Anaokulu, tam gün ve yarım gün eğitim programları ile her yaş grubuna ayrı hazırlanan eğitim programları uygulamaktadır. Çocukların farklı zeka alanlarını etkin kullanabilmesi için, bütün zeka alanlarının gelişim gösterebileceği modeller üzerinden eğitim veren kurumda, MONTESSORİ eğitim sistemini kullanarak çocukların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmeleri hedeflenmektedir. Sınıflarda, anadili İngilizce olan öğretmenler ile çift dilli eğitim uygulanmaktadır. Oyun ve drama yöntemleriyle zenginleştirilerek keyifli hale getirilen öğretim uygulanır. Öğretmenler beden dilleriyle jestlerle ve mimiklerle öğrenmeye kolaylık sağlamaktadır. Öğretmenler çocukların gelişim süreçlerini takip ederek dönemsel farklılıklar gözlemlendiğinde rehber psikologla değerlendirme yaparlar. Özel En İyi Yarınlar Anaokulu öğretmen ve çalışan seçerken eğitim ve tecrübesinin yanı sıra fiziksel zihinsel ve duygusal açıdan tam bir bütünlük sağlayıp sağlamadığına dikkat edilmektedir. Öğretmenler çocukların gelişim süreçlerini takip ederler. Bu dönemsel özelliklere ilişkin okulun rehber psikologla değerlendirmeler yapılır. Sonuçlar velilere paylaşılır. Okulda servis hizmeti bulunmaktadır. Çocukların ulaşımını okul servis araçları hizmet yönetmeliğine uygun olarak anlaşmalı olduğu özel bir taşıma şirketiyle yapılmaktadır. Araçta rehber öğretmeni de bulunur. Özel En İyi Yarınlar Anaokulu 'nda çocukların sosyal, kişisel ve fiziki gelişimleri için bale, dans, jimnastik, atletizm, gitar, piyona ve yaratıcı drama etkinlikleri yapılmaktadır. Çocukların yaş gruplarının özelliği gereği serviste en fazla 20 dakika zaman geçirirler. Okulda, mevzuatın gerektirdiği güvenlik unsurlarının tümü vardır. Okulda güvenlik ön plandadır ve çocukların okulda bulunurken güvenliğini sağlamak amacıyla okulun güvenliği nitelikli bir personel tarafından sağlanmaktadır. Özel En İyi Yarınlar Anaokulu’nda esas amaç çocukların tüm zeka alanlarını etkili kullanabilmesi, çocuğun günlük yaşantısında karşılaştığı sorunları etkili ve verimli bir şekilde çözebilmesi, yaşam becerisini ve akademik başarısını en iyi düzeyde gerçekleştirebilmesi, tüm bu zeka alanlarını etkili bir şekilde kullanmasıdır.

Yorumlar (5)

 • FA

  Çocuğumuz için en iyi okulu aradık ve Best Tomorrow'u seçtik çok da iyi yapmışız hiç pişman olmadık. Kızım çok iyi bir eğitim aldı ve çok mutlu.

 • KA

  Kızım çok utangaç bir çocuk ve sosyalleşmesi için anaokuluna kaydettirdik öncesinde bakıcısıyla kalıyordu ancak içine kapanık olması bizi başta korkutmuştu alışamaz diye çok korkmuştuk Rehberlik servisi ve öğretmenleri o kadar ilgili davrandı ki bu sorunu çok kısa bir sürede atlattık şimdi bir sürü arkadaşı var.

 • SA

  Kızımızı bu okula gönderiyoruz okul fiziksel imkanları bakımından yeterli. Branş derslerinin çeşitliliği ve öğretmenlerin ilgisinden çok memnunuz. Kızımdaki gelişimi ve değişimi gördükçe çok mutlu oluyorum

 • TA

  Okulda sadece kızım değil biz de çok şey öğrendik anne ve babalar için seminerler veriliyor ve çok faydalı oluyor. Yönetim kadrosu ve öğretmenleri işlerini çok iyi yapıyor.

 • AO

  Okulda tuvalet, uyku, temizlik alışkanlığı kazandırılıyor. sosyal aktivitelerle okul sevdiriliyor ve okul fobisi olan çocuklarda bu durum rehberlik hizmetinin de yardımıyla aşılıyor. İlkokul için çok güzel bir hazırlık oldu oğlum için. Öğretmenlerinin emeğine, sabrına saygım sonsuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel En İyi Yarınlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Bulgurlu Mahallesi Bağcılar Caddesi No:15 Ekşioğlu Detay-1 Sitesi G Blok D:2-3-4, 34696 Üsküdar/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum