fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Fatih Sınav Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Fatih Sınav Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Fatih Sınav Koleji Anaokulu İstanbul'un Fatih ilçesinde eğitim veren okul öncesi kurumdur. Sınav Koleji tecrübesinin verdiği güç ile öğrencilerine eğitim hizmeti vermektedir. Okulun hedefi; Türkiye'nin yeni eğitim vizyonu olmaktır. Okulun vizyonu ise; nitelikli, ilkeli ve vizyoner eğitim anlayışı ile ülkemize dünya vatandaşı olmaya aday, özgüveni yüksek, başarılı, girişken, üretken, çözüm odaklı, dinamik, ahlaklı ve vatansever bireyler kazandırmaktır. Başarıları ile öne çıkan bir okul olmakla beraber anaokulundan üniversiteye kadar olan eğitimle geleceğe umutla bakan bir nesil yaratan okul olmaktadır.
Özel Fatih Sınav Koleji Anaokulu'nda “Side to Side” programı uygulanmaktadır. Bu program ile çocukların okul öncesi eğitim dönemlerinde keyifli bir ortamda yaşayarak, deneyerek, gözlemleyerek ve tecrübe ederek öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Okulda çocukların bir bütün olarak gelişimleri hedeflenmekte bu amaç doğrultusunda ise bilişsel, kişisel ve fiziksel gelişimlerini sağlamaya yönelik eğitim programları uygulanmaktadır. Bu bağlamda analitik ilişkiler kurabilme, yaratıcılık, problem çözme, planlama, işitsel ve görsel hafızayı geliştirme, parça-bütün ilişkisi sağlama, örüntü oluşturabilme çalışmalarına yer verilmektedir.
Öğrencilerine tam gün eğitim veren Özel Fatih Sınav Koleji Anaokulu'nda gün içerisinde çocuklarla birlikte Türkçe, İngilizce, fen, doğa, bilim, sanat, satranç, kodlama, okuma, yazma, yaratıcı drama, beden eğitimi, yüzme, müzik, orff ve ritim gibi aktiviteler yapılmaktadır. Çocuklara tanınan boş zamanlarda öğrenciler oyun oynamakta ve oyun oynarken arkadaşlarıyla ilişkileri gözlemlenmektedir. Bu gözlemler düzenli aralıklarla ailelerle paylaşılmaktadır.
Çift dilli eğitim programı uygulanan Özel Fatih Sınav Koleji Anaokulu'nda her sınıfta İngilizce ve Türkçe öğretmeni bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler İngilizceyi yaşayarak ve duyarak öğrenmektedir. Bu kurum aynı zamanda çocukların tüm sene eğitimden uzaklaşmaması amacıyla yaz okulu programıyla eğitime devam etmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fatih Sınav Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Topkapi Mah. Şeyhülislam Sok. Özel Fatih Sinav Koleji Blok, No:28, Fatih / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum