fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Marmara Deha Anaokulu

Özel Marmara Deha Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30
Sabahçı: 09:00/13:00
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Marmara Deha Anaokulu Hakkında

Pendik Esenler Mahallesi'nde eğitim vermekte olan Özel Marmara Deha Anaokulu'muz, 2011 yılında ufak adımlarla eğitim-öğretim hayatına başlamıştır. 9 yıl gibi bir sürede gelişerek kendini kabul ettirmiş, büyük bir kurum haline gelmiştir. 2015-2016 eğitim-öğretim dönemine yeni, binasında, yeni ismiyle başlamıştır.

Gücümüzü bunca yıllık veli memnuniyetiyle ve en önemlisi gönlümüzdeki çocuk ve eğitim sevdasından alıyoruz. Bundan sonra da aynı sevdayla en kıymetli varlıklarımızın en kıymetli yıllarını doğru planlamak ve donanımlamak için hizmet vermeye devam edeceğiz.

3-6 yaş, çocukların tüm karakter, kişilik ve eğitimlerinin temelinin atıldığı yıllardır. Gayemiz, bu önemli zaman diliminde çocuklarımızın zihinsel, duygusal ve davranışsal gelişimlerini mili ve manevi değerlerin ışığında evrensel ve çağdaş temellere oturtarak geliştirmektir.

Özel Marmara Deha Anaokulu olarak;

GÜVENLİK:
Okulumuz MEB'in belirlediği her türlü güvenlik standartlarına uygun hale getirilmiştir. 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmektedir ve merdiven, bahçe, kapı, pencere olarakta tüm tedbirler alınmıştır.

BESLENME

Özel Marmara Deha Anaokulu'muzda beslenme olarak; kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi öğünü verilmektedir. Yemek listesi aylık olarak çocukların gelişimine destek olacak şekilde uzman önerileri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Yemeklerimizde doğal tereyağı, zeytinyağı ve sıvı yağ harici yağlar kullanılmamaktadır. Katkı maddesi olan yiyeceklerden ve hormonlu gıdalardan uzak durulmaktadır. Meyve sularımız taze veya yazdan kompostu yapılmış meyvelerden yapılmaktadır. Günlük ve taze süt ile ev yoğurdu kullanılmamaktadır. Pastorize süt ve yoğurt kullanıılmamaktadır.Yemeklerimiz kendi mutfağımızda hijyenik bir ortamda ve günlük hazırlanmaktadır.

MEB müfredatına uygun eğitim programı hazırlanmaktadır. Değerler eğitmi verilmektedir. ingilizce akademik ve tam zamanlı olarak verilmektedir. Akıl ve zeka oyunları akademisi, derin beyin eğitimleri, satranç vb.. eğitimlerle zeka ve beyin gelişimlerine destek olunmaktadır. Müzik, piyano, drama ve folklor, bale eğitimleriyle sanatsal yönleri geliştirilmektedir. Hobi dersleri ile yatkınlıkları keşfedilmektedir.

Uygulamalı fen dersi atölye çalışmalarıyla öğrendiklerini deneyimleyerek pekiştirmeleri sağlanmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz danışmanlık kurumuyla sürekli pedagog hizmeti verilmekte. Ayrıca eğitmenlerimize de sürekli eğitimci eğitimi verilmektedir. Byük kış oyun ve spor salonuyla, üç tarafı çevrili bahçemizle bedensel gelişimleri ve eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra asıl önemli olan boş bilgi deposu beyinler değil, öğremeyi seven, araştırmacı çocuklar yetiştirmeyi amaç edindik. Sizdeki değerinin farkında olarak aynı değeri vererek çocuklarımıza yaklaşıyoruz. Emanetinize hakkıyla sahip çıkmayı hedefliyoruz. Gelin geleceğimizi birlikte inşa edelim.

EĞİTİM PROGRAMLARI

KEMAN EĞİTİMİ Pek çok müzik dalında kullanılabilen keman, beynin hem sağ hem de sol lobunu çalıştırabilen nadir bir enstrüman olması nedeniyle çocuklarımızın beyin gelişimine büyük katkı sağlar. Aynı zamanda parmak kaslarını geliştirir. Duruş ve duyuşu düzenler. Geleceğe akranlarından bir adım önde başlamalarını sağlar.

DİKKAT VE HAFIZA TEKNİKLERİ Dikkat toplama, insanın dikkatini bilinçli olarak belirli bir noktaya toplayabilme becerisidir. Dikkat, öncelik belirleme, sıraya koyma, planlama ve düzenleme işlemlerinin tümünü içeren genel bir kavramdır. Yaptığı işin amacını bilmek, öğrencinin bu işi benimseyip ona sahip çıkmasına ve iş için kendisini güdülmesine yardımcı olur.

FOLKLOR Müzikle ritmi birleştiren folklor yani halk dansları, çocuklarımızın müzikle uyumlu, birlikte tempolu hareket edebilme kabiliyetini geliştirmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kültürel ögelerimizden biri olan folklorle, güzel yurdumuzun değişik bölgelerine ait müzik ve danslarını, yöre insanınn duygularını ve geçmişe ait yaşantısını tanır.

DRAMA Günümüzde önemi giderek artan okul öncesi eğitimde drama etkinliklerine yer verilmekte ya da drama bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Drama öğrencilerin zihinsel kapasitelerini artırır. Drama yoluyla yaparak, yaşayarak öğrenme gerçekleşir. Kavram geliştirmeyi sağlar.

DEĞERLER EĞİTİMİ Çocuklarımızın sağlıklı kişiliğinin temel taşlarını oluşturan toplumsal ve evrensel değerleri kazanmalarını ve kişiliklerinin her yönüyle geliştirmelerini sağlamak, onları bu değerleri bir yaşam biçimi haline getirmiş bireyler olarak yetiştirmek amacıyla uygulanan Değerler Eğitimi projesiyle milli ve manevi değerlerini tanıyıp bilen ve tüm evrensel inanç ve değerlere saygılı nesillerin yetişmesi sağlanmaktadır.

SPOR VE JİMNASTİK Hem vücut sağlığı, hem ruh sağlığının iyileşmesi, kendine güven kazanmak, vücudun daha güçlü olmasının verdiği keyif ve diğerlerine saygılı olmayı öğrenmek sporun çocuklara kattığı olumlu özelliklerdendir. Disiplin ve kuralları özümsemeyi eğlenceli hale getiren spor ve jimnastik faaliyetleri eğitimimizin olmazsa olmazıdır.

MÜZİK VE RİTİM Müzik, çocukların bütün alanlarda öğrenmesine katkı ve yeni bir bakış açısı sağlamakta, müzik çalışmalarına katılan, yaratan, üreten çocuk kendisi ile gurur duymakta, başarı duygusunu tatmaktadır ve böylece çocukların kendilerine güvenleri ve özsaygıları artmaktadır.
,
İNGİLİZCE Özel Marmara Deha Anaokulu'muz English Kids Academy ile çalışmaktadır. English Kids Academy ile çalışan okullarda amaç yabancı dil eğitimini tam zamanlı vermektir. Bu sayede çocuklar yabancı dil eğitimini daha fazla saat görürler. Ayrıca yabancı dili farklı kişiler ile konuşma şansı buldukları için de çok daha iyi öğrenirler.
Dil, tüm zihinsel süreçlerimizle ayrılmaz bir şekilde iç içe geçmiştir. Düşünmek, hatırlamak, kavramak, dikkatini yöneltmek, algılamak vb. tüm zihinsel faaliyetlerde dil vardır. Dil ve zihin birbirine paralel gelişmektedir. Bu nedenle çocuğun dil gelişimi onun tüm zihinsel gelişimini desteklemektedir.

KİTAP VE OKUMA ETKİNLİKLERİ Kitap, çocukların kelime hazinesini oluşturur, geliştirir. En basit kelimeden uzun ve karmaşık cümleler kurmasına kadar onun için rehber niteliği taşır. Yaşadığı dünyayı anlamlandırmasında yardımcı olur. Hikaye kitapları ise; onların sosyal becerilerini geliştirir, duyguları ve insan ilişkilerini anlamasına yardımcı olur. Okulumuzda çocuklarınız kitaplarla dost olur ve onları hayatlarının başucuna koyar.

YÜZME Yüzme sporu ile çocukların düz kasları yani istemsiz kaslar gelişim gösterir. İnsan vücudunda; solunum, dolaşım ve sindirim sistemi yüzme sporu sayesinde gelişerek sağlıklı duruşunu geliştirdiği gibi çocukları obeziteden de korumaktadır. Ayrıca iştahsızlık çeken veya yeme bozukluğu olan çocuklarda sarf ettikleri enerji ile orantılı olarak iştah artmaktadır.

SANAT ETKİNLİKLER, Sanat, insanın çevresiyle etkileşim içinde olmasını, etrafında olan bitene daha duyarlı olmasını, özgür düşünebilmesini ve kendini özgürce ifade etmesini sağlar. Okulumuz çocuklarımızın sanatsal duyarlılık kazanabilmeleri, el-göz koordinasyonunu güçlendirip el becerilerini geliştirebilmeleri için farklı yöntem ve teknikler kullanarak ilk kez karşılaştıkları sanatsal faaliyetlerle eğlenirken öğretmeyi sağlamaktadır.

BALE Klasik balenin temelinde, kişinin hem zihninin hem de vücut yapısının disipline edilmesi vardır. Bu bakımdan bale, çocukların fiziksel, zihinsel ve ruhsal gelişimlerine büyük fayda sağlayan bir sanat dalıdır.

AKIL VE ZEKA OYUNLARI Eğlenerek öğrenmeyi sağlayan zeka oyunları çocukların zihinlerini açan ve yeni şeyler öğrenmelerini sağlayan oyunlardır. Çocukların kendi yeteneklerini geliştiren zeka oyunları, hızlı karar verme, bir sonraki adımı düşünme ve olasılık hesaplama mantığını geliştiren oldukça faydalı oyunlardır.

TÜRKÇE DİL ETKİNİKLERİ Çocuklarımızın dil konuşma becerilerinin gelişmesi, buna bağlı olarak da kendilerini her yaş ve dönemde doğru ve etkili bir biçimde ifade edebilmeleri için öncelikle Türkçemizi tanıyıp sevmeleri gerekmektedir. Okulumuz çocuklarımıza küçük yaşlarda dil gelişimlerini destekleyici ana fikir içerikli şiir, şarkı, tekerleme ve bilmecelerle, soru cevap ve beyin jimnastiği gibi yöntemlerle geleceğe hazırlamaktadır.

MUTFAK ETKİNLİĞİ Çocuklar, mutfakta besin hazırlama çalışmalarında karşımdaki her bir maddeyi ölçme, karıştırma, yiyeceklerin yapı, renk değişimlerini inceleme, karışımları koklama ve tatma gibi pek çok şeyi öğrenebilirler. Çocuklar mutfak çalışmalarında yönergeleri takip edebilirler. Sağlıklı ve iyi yiyecekleri tadabilirler.

PİYANO Piyano eğitimi öncelikle el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden çocukların yazı yazmayı kolay öğrenmlerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneğini geliştirir. Küçük yaşlardan itibaren düzenli piyano eğitimi almanın bireylerin konsantrasyon sürelerinin gelişmesine ve sol beyin fonksiyonları üzerindeki etkisi dolayısıyla matematik öğrenmeye olumlu katkısı olduğu kanıtlanmıştır.

FEN VE TEKNOLOJİ Bu etkinlikler sayesinde çocuklar, sözel iletişim becerilerinin, bağımsız düşünme ve yorumlama yeteneklerinin gelişmesi, ziihinsel bakımdan uyarılmaları, çevreye karşı daha duyarlı hale gelmeleri gibi alanlarda desteklenmektedir.

SATRANÇ Çocuk oyun boyunca etkin bir düşünme pratiği içerisindedir. Hamle düşünür, oyun kurgular, nasıl yanıt alacağını hesaplar ve bu canlı süreci oyun sırasında hep yaşar. Dikkati, öngörüyü, kapsamlı düşünmeyi, sabırlı olmayı, ölçülü ve soğukkanlı olmayı geliştiren satranç kurallara ve rakibe saygılı olmayı da öğretir.
Pendik'te bulunan Okulumuzda Mobildiri uygulaması vardır. Veliler IOS ya da Google Play ile uygulamayı indirip çocuklarını takip edebilirler. Anaokullarından velilere SMS ile gönderdikleri şifreleri girerek sisteme entegre olacaklardır. Böylece sadece kendi çocukları ile ilgili tüm erişime ulaşabileceklerdir. 7/24 çocuklarıyla ilgili bilgileri takip edebilecekler. Mobildirveli ile anaokulun arasında cep telefonu üzerinden sağlıklı ve doğru bilgi akışını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde veliler, çocuklarıyla ilgili resimleri, öğün öğün yemek raporunu, günlük faaliyetlerini, bültenleriini, yemek listelerini, aylık programlarını, fiziksel gelişim çizelgesini, videolarını cep telefonundan takip edebilmektedir. Ayrıca velilerimiz anlık olarak kurumla veya öğretmenle mesajlaşabilmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Eklektik Yaklaşım

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Yorumlar (35)

 • SG

  Kızım iki buçuk yaşındayken marmara deha anaokuluna başladı. Okula başladığı günden bu yana Çocuğum daha aktif sosyal ve kendine guvenen bir cocuk oldu .Basta nimet öğretmenimize ve diğer öğretmenlerimize çok teşekkür ederim gerçekten temizlik ve eğitim acısından kaliteli bir okul emeğinize sağlık iyiki varsiniz

 • DI

  Aynı apartmanda olmamız sebebi ile önceden de takip ettiğim okula oğlumu iki yaşında yazdırdım. Yeni doğan kardeşi olduğu için oluşan sorunları birlikte konuştuk ve çözüm yolları aradık. Severek gidiyor ilk günden beri çok ilgililer. Melike öğretmenimin ilgisi ve sevgisini hissediyoruz. Koşarak gidiyor ve hafta sonu kapalı diye üzülüyor. İngilizce ve interaktif dersler sayesinde yaşayarak öğreniyorlar. Yeme konusunda da takip ediyorlar. Kim ne yediyse ilgileniliyor. Tuğba hocama ve Ayşe hocama Sevgi ablaya Seçil ablaya ve diğer öğretmenlere teşekkürler.

 • SF

  Kızımın çok güzel anılar biriktirdiği, eve geldiginde gözlerinin parladığı, sabah heyecanla yola düştüğü, eşi bulunmayacak bir kurum. Can öğretmenimiz Hatice Hanım, yavrularımıza iş gözüyle değil sevgiyle ilgiyle tüm kalbiyle bakıyor. Kurum her anlamda göz dolduracak donanıma sahip. Evime yakın 7-8 kreş ve anaokulu olmasına rağmen benim tercihim bu kurumdan yana. Büyük meleğim bu kurumdan mezun olacak kardeşleri icinde tek adresim burası. Marmara Deha'ya giden bir annenin tek derdi sadece yavrusunu özlemek. Gerisi gönül rahatlığı.

 • Merhaba oğlumu konuşması geciktiği için pandemi döneminde yalnızlığına çare olarak okul aradık. Gördüğüm en hijyenik en temiz okul diyebilirim. Bahçe bizim düşündüğümüzden de güzel Çınar koşarak güzel vakit geçiriyor.Bütün çalışanlar kapıdan başlayarak herkes güleryüzle yardımcı olmaya çalışıyor . Özellikle Ayşe hanım müdüremiz bir telefon uzağınızda her daim destekçini her şey çok güzel gidiyor umarım böyle devam ederiz . Siz veliler için yazma gereği duydum ben kendim de yorumlardan yola çıkarak emanet ettim oğlumu .

 • GG

  Gözümüzün nuru biricik oğlumuz Göktuğ Rüzgar'a 2 yıl önce kreşe vermeye karar verdik ve araştırmalara başladık. Bir kaç kreş araştırdıktan sonra yolumuz Marmara Deha Anaokulu ile kesişti ilk görüşme randevusunda kurucusu Tuğba hanımla görüşmemiz olumlu ve samimi geçti bize verdiği güven ile buraya başlamaya karar verdik. Bir engelimiz vardı oturduğumuz yer okula uzaktı bir günde taşınmaya karar verdik bir haftada taşındık. Oğlumuz kreşe başladı başladığında 3 yaşındaydı konuşmayı tam olarak konuşamıyordu 1 ay içerisinde tamamen konuşmaya başladı, paylaşmayı öğrendi, kendine güveni arttı okula giderken her sabah koşarak ve mutlu gidiyor. Bizde çok mutluyuz güvenle bırakıyoruz gözümüz arkada kalmıyor. Öncelikle Okul Kurucusu Tuğba hanım'a, Okul Müdüremiz Ayşe hanım'a, Öğretmenimiz Aslınur hanım'a ve emeği geçen tüm öğretmenlerine personelinden aşçısına güler yüzlerinden ve verdiği emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. İYİKİ VARSINIZ MARMARA DEHA ANAOKULU

 • EB

  3 kız çocuğum var 3 de Tuğba hanımın önderliğinde, profesyonel eğitimcilerin elinde büyüdü diyebilirim.hic bir zaman aklım arkada kalmadı ve hiç birseyden tereddutum olmadı.her zaman kendi cocuklariymis gibi ilgili ve alakalı oldular çocuklarıma karşı..okulun imkan ve şartları için söylenecek kelime bulamıyorum.bence bu çevrede 1.kaliye bir okul.kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Öa

  Okul öncelikle içimize çok sindi,çok severek başladık,öğretmenlerimiz de çok ilgililer sağolsunlar,elinden geldikleri kadar fazlasını da yapmaya çalışıyorlar..gözümüz arkada kalmıyor,ilgilerinden dolayı öğretmenlerimize ve diğer çalışan ablalarımıza çok tşk ediyoruz..Şuanda bir problemimiz yok

 • Üa

  İki dil öğrenmesi nedeniyle konuşması geri olan çocuğumu Marmara deha Anaokulu’na verdiğim ilk haftadan itibaren ciddi bir fark farketmeye başladık. Temizlik ,tek tek her çocukla ilgilenme, sevgi ,Veli bilgilendirmesi vs herşey gayet yeterli.Malesef 5. okulumuz ve ilk defa bir okulda ,çocuğu okula göndermediğim bir gün bile çok şey kaçırdığını düşünüyorum.Sadece bakım hizmeti vermeyip, gerçek bir eğitim kurumu olduğunuz için içtenlikle teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla

 • ZG

  Her zaman her koşulda "İyi ki" dedirten, en kıymetlinizi emanet ederken gözünüzün arkada kalmayacağı, okul müdüründen öğretmen ve çalışanlarına kadar herkesin güleryüzüyle karşılaşacağınız ender kurumlardan birisidir Marmara Deha Anaokulu. Okulun imkanları, hijyen kurallarına hassasiyetleri ve eğitim anlayışı bakımından da çok iyi bir kurum.

 • EA

  Kızım 5 yaşında ve inanın hiç pişman olmadan güvenerek verdiğim bi okul, ki bu konuda her anne gibi araştırarak en iyisi olduğunu düşündüğüm gönül rahatlığıyla en değerli varlıklarımızı emanet ettiğimiz yer.Okulumuz her anlamda kendini fazlasıyla aşmış durumda benim burdaki tek diyeceğim şey ıyiki varsınız marmaradeha anaokulu...

 • Fs

  Cocugum bir senedir marmara deha anaokuluna gidiyor ve toplamda 3 krestirmis bir aile olarak suan okuldan ogretmenlerinden her seyinden cok memnunuz ilk okula kadar da kresini degistirmeyi dusunmuyoruz Allah onlardan razi olsunHer sey super

 • ŞA

  5 yaşındaki oğlum hic okula gitmedi . Hiç ayrılmadık cok tereddütlerim vardi ama çok kısa sürede okula alıştı . Tabiki öğretmenlerimizin cok büyük emeği var bunda .hepsine cok tesekkur ederim Herşey muhteşem bence .

 • Öncelikle oğlum başladığından beri değişimi ve gelişimini çok ilerleme gösterdi bunun için öğretmenlere tüm personele teşekkür ediyorum yemeklerinin organik olması ayrıca bir anne olarak içimi rahatlatıyor

 • Cocugum guvenilir ellerde icim rahat. Okulla olan iletisim cok guclu. Herhangi bir sorunu paylastigimda ilgilenip geri donus yapılması benim icin onemliydi ve bu okulda bunu buldum. Teşekkür ederim. Cocugum mutlu bizler mutlu. Elinize emeginize saglik. Her sorana gonul rahatligiyla tavsiye edebiliyorum.

 • Ea

  Henüz yeni başlamış olsakta menuniyetim üst düzeyde güvenle ve huzurla emanet edebileceğiniz güzel öğretmenlere ve idarecilere sahip bir okul .

 • Oğlum 3,5 yaşında ve dil gelişimde gerilim olduğu için uzun araştırmalar sonunda Marmara Deha Anaokuluna yazdırdık. Oğlum konuşmadığından tereddütlerim vardı ama ilk 2 hafta da bu tereddütlerim geçti. Çünkü çok ilgili bir ekip. Melike öğretmenin ve diğer öğretmenlerin de ilgisi ile oğlum 3 ay sonra yavaş yavaş konuşmaya başladı. İletişimi arttıkça hırçınlığı da yavaş yavaş geçti. Okulda olmayı çok sevdi ve çok mutlu. Hem dil gelişimi konusunda çok yol aldık bunun yanında da sosyalleşti ve akademik olarakta çok şey öğrendi. Günleri kaliteli ve dolu dolu geçiyor. Oğlum okuldayken gözüm arkada kalmıyor. Her çocuk özeldir ve özel ilgiyi hakeder bunun içinde Marmara Deha Anaokulu tam adresi. Melike Akyüz öğretmene, okul kurucusu Tuğba Hanım'a, okul müdürü Ayşe Hanım'a, diğer bütün öğretmenlere ve çalışan herkese çok çok teşekkürler.

 • SD

  Kızım Masal Zeynep için okul arayışım hiç de kolay olmadı.Aslında değinelecek cok fazla konu var okul konusunda.Benim için en önemli olan konulardan biri de pandemi döneminde yaşacağımız oryantasyon süreciydi .Bu beni çok düşündürdü benden ağlayarak ayrılması güveninin kırılması en korktuğum durumdu.Ama işin ehli insanların yardımı ile bu minumum seviyede yaşayarak atlattığımızı düşünüyorum.Buraya yorum yazmamın sebebi annelerin en iyi yol göstericisi diğer annelerdir.Evladımız ise bizim en kıymetlilerimiz .Sizin verdiğiniz sefkati hassasiyeti arıyorsanız doğru yoldasınız sevgili anneler.Bizde emeği çok büyük olan Müdüremiz Ayse Hocama ve diğer öğretmen arkadaşlarıma binlerce kez teşekkür ederim.

 • GS

  Okul öncelikle güller yüzlü ve sevecen eğitimcilere dolu. Çocuğunuzun kendisini iyi hissetmesi için öncesinde Çocuğunuz ile ilgili bilgi yazısı alip oryantosyon sürecini bu bilgiler ile yürütüyorlar. An an görüntü ve etkinlik paylaşımakta ve uygulama üzerinden Çocuğunuzu ile ilgili bilgilere sahipsiniz ve cevap alabiliyorsunuz. Umarım kaliteli insanlarla devam ederler. Çünkü canımız emanet. Ötesi yok.

 • AK

  Kızım severek gidiyor, gerek süreç gerekse kızımın gelişimiyle ilgili öğretmeni okul müdürü heran destek, ulaşılabilir. Öğrenciler arası iletişimde oluşabilecek ufak durumlarda öğretmenimizin gözlem dönüş ve önerileri sayesinde çocuklar sağlıklı iletişim kurarak; sosyal ve mutlu okullarina gidiyor .Pandemi döneminde gözüm hiç arkada kalmadan çocuğumu emanet ettiğim kızımın ikinci evi iyi ki varlar

 • DI

  Ben de çocuğumu iki yıldır gönderiyorum. Okul kapalı olunca ağlıyor. İkinci çocuğum büyüyünce onu da yollayacağım. Sevgi dolu ilgi eğitim her şey var.

 • TY

  kızımı daha önce başka okula göndermiştim gitmek istemiyordu öğretmenleri ise bu isteğinin normal olduğunu ve her çocuğun yaşadığını ifade ettiler tabi etrafımdaki deneyimli ailelerde aynı yorumu yapınca 2 ay zorla götürdük (tabi iki ayın neredeyse 3 haftası hastalıkla geçti))) en son pes edip aldık okuldan. Komşumun önerisi ile kısa bir aradan sonra Özel Marmara Deha Anaokuluna gelip konuştuk başımızdan geçen okul hikayemizi anlattık Kurum Müdürü Ayşe Hanım o kadar anlayışlı ve samimiydiki kızımdan önce ben sevdim :) şimdi kızım mutlu tabi o mutlu olunca bizde mutlu oluyoruz (tabi hala gitmek istemiyorum diyor ama ağlamıyor ve gidince kapıdan gerisin geriye dönmüyor) gönül rahatlığı ile bırakıyorum kızımı. Bu arada sadece okulun fiziki şartları değil yada öğretmenleri değil çalışanlarında çok anlayışlı ve güler yüzlü kızımı okula bırakırken bir kere bile asık yüzle karşılanmadım. Emek veren , emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Ekip çalışmasını bilen ve güler yüzlü bir kurumBence şu an herşey tam sadece bir anne olarak yapılan bildirilerin genel değilde her çocuk için gün içinde yapılan aktiviteleri detaylı anlatan bildiriler olursa harika olur.

 • SK

  Güvenerek gönderebilirsinizİngilizce eğitimi arttırılırsa, çok daha başarılı olacaklardır.

 • Kaliteli ve güzel bir eğitim var ilgi alaka noktasında çok memnunuz Okulöncesi eğitimi ile seneye ilkokula başlayacak çocuklarımız donanımlı hazırlanıyor. En önemlisi güleyüz buda fazlasıyla var. Teşekkür ediyorum bunun işin.

 • Kesinlikle öğretmen kadrosuna diyeceğim yok. Eğitim anlamında sonuna kadar güveniyorum. 3 yıldır çocuğum burada . Güvenim sonsuz.sadece destek eleman kısmında daha hassasiyetli olunabilir. Su dönemde maske mesafe çocukların el temizliği, genel temizlikleri biraz daha dikkat edilebilir...

 • IA

  Gözü kapalı çocuğumu emanet ettiğim bir okul oglumda çok severek gidiyor Eğitimi de çok güzel

 • Ey

  Çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bir kurum

 • Kızımın sabahları koşa koşa gittiği 2.evi. Bütün çalışanlarını çok seviyoruz. Kattıkları anlatmakla bitmez. İyiki Marmara Deha diyorum.

 • YK

  2 yıl önce çocuğumu emanet ettiğim her zaman sabırla guleryuzle yaklaşan personeli ile çocuğumun gelişiminin gözle görülür ölçüde ilerleme kattettigi bir kurumdur çok teşekkür ederim iyiki varsınız

 • Öncelikle pandemi sürecinde gönül rahatlığıyla bırakabildigim kalitesinden ödün vermeyen masraftan kaçınmayan bir kurum çok büyük bir okul bahçe alanları ferah sınıfları ile ilgili personel ile şahane bir okul

 • ŞK

  Kızım 3 yaşındayken başladık. Eğitim konusunda, temizlik konusunda,hijyen konusunda, öğretmenler konusunda tek kelimeyle kusursuz bir okul. Kızım şuan 5 yaşında hala devam ediyoruz gerçekten okulunu çok severek devam ediyor. Kalite kesinlikle tesaduf değildir.

 • Cb

  2 sene boyunca yeğenim eğitim gördü. Çok hırçın, paylaşmayı sevmeyen bir çocuktu. Burada eğitime başladıktan sonra bambaşka biri oldu. Şimdi nerede böyle bir çocuk görsem hemen böyle eğitimi güzel bir anaokuluna yönlendiriyorum. Herkese Marmara deha yı tavsiye ediyorum. Tereddütsüz gönderebilirsiniz benceBence olumsuz hiçbirşeyi yok

 • As

  Okulumuzdan çok memnunuz çocuğum okula mutlu gelip mutlu çıkıyor üstelik akademik ve beceri yönünden çok şeyler kazandı çocuğumuz okul yönetimine ve öğretmenlerine teşekkürlerimizi arz ederiz

 • Yk

  Gerek egitimcileri, gerek okul ortamı olarak çocuklarıma uygun buldugum en iyi şartlarda olan Anaokuludur . Çocuklarım ve biz sizlerden çok memnunuz teşekkürler ilginize ve sevginize

 • Çocuğum okuldayken hiç aklım kalmıyor ve biliyorumki oradaki öğretmen müdür çalışan vs. Herkes tarafından seviliyor ve bu benim için önemli. Profesyonel olarakta eğitim kalitesinden çok memnunum.

 • Öncelikle şunu söylemeliyim ki; okuldaki çalışanların hepsi öğretmeninden müdürüne temizlikçi sinden sınıf öğretmenine kadar hepsi çok güleryüzlü ve samimî. Her öğrenciye tek tek ilgi gösteren, sıcak,sevimli öğretmenlerle dolu bir okul... Ve en önemlisi hijyene temizliğe çok dikkat ediliyor bu en önemli bir ayrıntıydı aradığım kriterler arasında.. Çocuğum okula başladığından beri daha aktif ve sosyal bir cocuk oldu her yönde olumlu sonuçlar aldım ve cok memnun kaldim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Marmara Deha Anaokulu İletişim Bilgileri

Esenler Mahallesi, Kahramanlar Caddesi No:85 Marmara Royal Sitesi A Blok Pendik/istanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum