fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:30
Sabahçı: 08:00/13:30
Öğlenci: 12:00/17:30

Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu Hakkında

İstanbul Sancaktepe de bulunan Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu'nun eğitimde ki amacı, çocukların fiziksel, kişisel, sosyal, zihinsel gelişimlerinin yaşlarına uygun gerçekleşmesini sağlamaktır. Okul rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti ile çocukların kişilik analizlerinin yapılmasını sağlamakta böylece çocukların öğrenme tarzlarını tespit etmektedir. Ayrıca çocukların var olan sorunlarını tespit ederek bu sorunlara en uygun çözüm yolları üretilmektedir. Okul her sınıfta iki öğretmen bulundurmaktadır. Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu'nun açık bahçeli oyun alanı mevcut olup birde kapalı spor alanı mevcuttur. Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu'nun Seçmeli Bale, Seçmeli Taekwondo ve Seçmeli Piyano olarak uzman öğretmenler tarafından verilen derslerimiz bulunmaktadır. Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu 'nda yabancı dil eğitimi Avrupa Birliği Normlarına uygun bir şekilde verilmektedir. Okulda yemekhane, oyun alanı, bahçe, uyku odası, her yaş grubuna uygun olarak tasarlanmış donanımlı sınıflar, sanat atölyesi bulunmaktadır. Okul güvenlik kameraları ile 7/24 izlenmekte olup güvenlik görevlileri tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Türkiye'de doğal mutfağa sahip tek anaokulu zinciri Dünyam Anaokullarıdır. Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu'nda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Okulda çocuklar 1 saatten fazla uyutulmaz. Böylece çocukların daha fazla sosyal etkinlikler ile zaman geçirmeleri sağlanır. Türkçe dil eğitimi ile çocuklar ana dilimizin temel kavramlarını öğrenirler ve böylelikle Türkçeyi daha etkin kullanmaya başlarlar. El sanatları etkinlikleri ile çocukların el becerileri geliştirilmeye çalışılır. 6 yaşındaki çocuklarla ilkokula hazırlık olsun diye ekstra okuma-yazma etkinlikleri yapılmaktadır. Bu etkinlikler ile çocukların el kasları çalışır, kalem tutma becerisine sahip olurlar. Yaşıtlarına göre okuma-yazma eğitimini daha erken yaşta alan çocukların zihinsel gelişimleri daha hızlı olur ve okul dönemi zorlanmazlar. Okul eğitim hizmetine yazın yaz okulu uygulaması ile devam etmektedir. Okul servisi ile çocuklar güvenli bir şekilde evlerinden alınıp okula ulaştırılmakta gün sonunda da aynı şekilde okuldan evlerine ulaştırılmaktadır. Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu'nda çocukların kaslarının çalışması için dans dersleri bulunmaktadır. Satranç etkinliği ile çocukların zihinsel gelişimlerini hızlandırmak, doğru ve daha hızlı düşünmelerini sağlamak amaçlanmaktadır. Müzik eğitimleri ile çocukların müzik yetenekleri geliştirilmekte ve ileride ilgilenecekleri müzik aleti belirlenmektedir. Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu olarak bölgede ilk ve tek büyük sınıflara sahip tek kurumdur. Özel İlgi refah güneş alan sınıflarla çocuklarımızın geniş alanlar da kaliteli eğitim almasını sağlamak tek amacımızdır. Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu olarak Mutlu Çocuk Kaliteli eğitim her zaman hedefimizdir

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Montessori Eğitimi

- Hibrit Eğitim Modeli

- SCAMPER Tekniği

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 13:30 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 12:00 - 17:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu Yorumları (55)

 • BO

  2.5 yaşında kızım 2024 şubat itibariyle kayıt oldu başka okuldan memnun kalmayarak dünyam anaokulunu tercih ettim iyi ki de etmişim çok çok memnunum ilk okula kadar şartlar el verirse devam edeceğiz. Her şekilde destek öğretmenleri var tam olarak kendimi ve çocuğumu özel hissediyorum teşekkürler

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Memnuniyetiniz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Uzman öğretmenlerimiz ile güleryüzlü eğitim anlayışını benimseyip gerek velilerimize gerek çocuklarımıza Mutlu Okul da olduklarını hissettirmekti gayemiz. Güzel yorumlarınızla bunu başardığımıza inanıyoruz ayrıca bizde doping etkisi yaratıyor ve motive oluyoruz. Ailemize tekrardan hoşgeldiniz.

 • Oğlum 2 yıldır dünyam anaokulunda bu surecte daha aktif daha ozguvenli ve daha bilgili sahibi oldu bunu saglayan öğretmenimiz eda hanıma ve okulda çalışan diğer insanlara çok teşekkür ediyorum oğlum ogretmenini çok seviyor iyi ki varsınız :)

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Çocuklarımızı geleceğe sağlıklı, özgüvenli mutlu nesiller yetiştirmek ilk baştaki amacımızdır. Mutlu çocuk ,mutlu gelecek demektir.

 • Rd

  Öncelikle Zeynep Hanımın sıcakkanlı ve profesyonel yaklaşımı, okulun donanımlı öğretmenleri sebebi ile bu okulu tercih ettim. Kendim de bir psikolog olarak şunu söyleyebilirim ki çocuğuma çok katkı sağladı. Özellikle etkinliklerden çok verim aldık. Çok teşekkür ederim

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar , öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Uzman ve profesyonel eğitim kadromuzla sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz. Okulumuz bir çok etkinlik ve farklı gelişim alanlarında faaliyet gösteren bir eğitim sistemine sahiptir.

 • ED

  2 bucuk yaşındaki oğlumun dil gelişimi ve sosyal arkadaşlık becerisinin gelişmesinde büyük rolü olan dünyam anaokulu sizler için ne söylesem az kalır herşey için çok teşekkür ederim anne olarak o kadar içim rahat ki okul müdürümüz zeynep hanımın ilgisi insanlara yaklaşımı samimiyeti çok içten sevgili derya öğretmenim sizin yeriniz çok başka emirhanın size olan düşkünlüğü sevgisi okula severek gitmesini daha da arttırıyor sizin bu yaş gurubun daki başarınız gönülden tebrik ediyorum okulun gerek ilgi alakası eğitimi temizliği yemegi herşryinden memnunum

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar , öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Eğitim sistemimizin temeli olan dil gelişimi, sosyal-duygusal gelişim , bilişsel gelişim, motor gelişimlerine ve öz bakım olmak üzere tüm alanlarında gelişmeyi hedeflemektedir. Yemeklerimiz taze günlük ve çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Okulumuz beyaz bayraklı olmasıyla çocuklarımızın sağlığına son derece önem vermektedir.

 • AK

  Bir arkadaşımın tavsiyesiyle oğlumu okula kaydettim.Eğitiminden çok memnun kaldım.Günleri dolu dolu geçti.Ögretmenlere idarecilere çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Günlerimiz çocuklarımızın gelişim alanlarına uygun hazırlanmaktadır. Bu nedenle etkinliklerimiz çok verimli ve sağlıklı geçerek amaçladığımız hedeflerimize ulaşmaları rahatlıkla sağlanmaktadır.

 • DA

  Depremzede olarak istanbula geldik zor şartlardaydık ve başından beri bizden hiç bir şekilde desteklerini esirgemediler çocuklara karşı ilgileri sevgileri sınırsızdı bunların yanı sıra temiz hijyenik oluşu akademik açıdan da fazlaca yeterli yani gözüm arkada kalmadan gönül rahatlığıyla bırakıyordum çocuklarımı öğretmenlerimizin hiç birinin hakkını ödeyemeyiz (inci ve doruk sizi çok seviyor herşey için sonsuz teşekkürler)

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar , öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Çocuklarımız bizler için çok değerlidir, önceliğimiz mutlu olmaları ve sağlıklı alanlarda eğitim görmeleridir. Uzman ve güler yüzlü eğitim kadromuzla çocuklarımızın kalplerine dokunabiliyorsak ne mutlu bizlere.. Kızımızı ve oğlumuzu çok öpüyoruz, Sevgiler

 • SY

  DERYA ÖĞRETMENİ ÇOOK SEVİYORUZ OĞLUMUZLA DİĞER ÇOCUKLARLA OLAN İLGİSİ ALAKASI PAHA BİÇİLEMEZ.AYRICA OĞLUMUZA BEZİ BIRAKTIRMADAKİ EMEĞİ İÇİN AYRICA TEŞEKKÜRLER . TÜM EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEK TEK TEŞEKKÜR EDERİZ HEPSİNİ ÇOK SEVİYORUZ İYİ Kİ TANIMIŞIZ SİZLERİ ♥️

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Okulumuz olarak çocuklarımızın öz bakımlarıyla yakından ilgilenerek doğru zamanda eğitim verilmektedir. Dünyam anaokulu bütün öğrencileriyle ve ailesiyle yakından ilgilenerek bireysel eğitimin üzerine önem vermektedir. Sizlerde iyi ki varsınız :)

 • Sy

  EDA ÖĞRETMENİ ÇOOOOK SEVİYORUZ İYİ Kİ TANIMIŞIZ İYİ Kİ ÖĞRETMENİMİZ OLMUŞ. OKULDAKİ TÜM ÖĞRETMENLER GÜLER YÜZLÜ VE SAMİMİ HEPSİNİ AYRI AYRI SEVİYORUZ VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Uzman eğitim kadromuzla değerli öğretmenlerimize mesleğini severek, vicdanlı ve güler yüzüyle yapmaları bizim için çok kıymetlidir. ♥️

 • Mm

  Öncelikle aradığımız kurumdan ne beklediğimizi liste yaptık önceliklerimizi ilk sıraya yazdık geze gezeledik şu anki okulumuz bizim ikinci okulumuz diğer okulumuzda evet kızımız mutluydu ama ben hep bir tedirgindim dört ay sonra aldım bizim önceliğimiz şeffaf olması güvenli bir ortam olması ve hijyendi

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Okulumuz hijyen konusunda beyaz bayraklı bir okuldur. Dünyam anaokulu olarak şeffaf olmayı, çocuklarımız için güvenilir ve mutlu bir ortamda eğitim almaları bizler için önemlidir. Okulumuz 7/24 kamera sistemiyle denetlenmektedir.

 • Sp

  Kızım iki yıldır dünyam anaokulunda benim okulu bulmam tesadüfen buldum iyiki de bulmuşum çok memnunum tavsiye ederim başta Zeynep Hanım olmak üzere perde arkasında çalışan bütün emeği geçenlere çok teşekkür ederim ❤️Eda öğremenimiz biz sizi çok seviyoruz ❤️ çok teşekkür ederim herşey için Mükemmel

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Dünyam Anaokulu Ailesi olarak sizlerle ve çocuklarımızla olmaktan mutluluk duyuyoruz.♥️

 • Sp

  Kızım iki yıldır bu okulda çok memnunum çok güzel eğitimi var Eda öğretmenimizin emeğine sağlık çok teşekkür ederim kızım okula gitmediğin de bile öğremenimi özledim oda beni özlemiştir başta yönetim olmak üzere hep gizli kahramanlar olur perde arkasında hepsine sonsuz teşekkürler ediyorum Herşey mükemmel

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Okulumuz olarak çocuklarımızın en üst düzeyde eğitim almalarını ve sosyalleşmelerini sağlamaktadır. Öğretmen sevgisi bizler için çok önemlidir ♥️

 • MY

  Biz yarı dönemde başladık. Kızım kısa süre içerisinde okulunu çok sevdi . Eda öğretmenimize sonsuz teşekkür ediyorum. Gayret ve çabası için ve çocuklarımız için gösterdiği ilgi ve alaka için minnettarız . İyi ki okulla ve öğretmenimizle yollarımız kesişmiş. Yönetim kadrosunu da gösterdikleri ilgi ve güleryüzlülüğü için teşekkür ediyorum.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Okulumuz Sancaktepe'nin en büyük sınıflarına sahiptir. 2 Uzman öğretmen eşliğinde çocuklarımızın gelişimlerini yakından takip ederek bireysel ilgilenmeye özen gösteriyoruz.

 • DA

  Okulumuz, eğitimcilerimiz mükemmeller. Eda öğretmen ile eğitim alıyoruz. Oğlum okulunu ve öğretmenini çok seviyor. Tüm öğretmenlerimiz çok ilgililer. Çocuklara çok sıcak davranıyorlar. İşlerini gerçekten çok severek ve büyük bir merhametle yapıyorlar. Hiç eksilmeyin sizin gibi eğitimcilerimiz hep artsın hep olsunlar. Çocuğumun küçük dünyasındaki okul figürünün ve öğretmen figürünün böyle güzel sevgi dolu başlamasından çok memnunum. Her konuda gerek çocuklara gerek velilere çok yardımcılar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Öğretmenlerimiz işinde tecrübeli güler yüzlü ve üniversite mezunu olarak işini seven değerlilerimizdir. Dünyam anaokulu olarak velilerimizle aile gibi olmak bizleri mutlu ediyor. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz.

 • Sk

  Okulumuzdan öğretmenlerimizden ve çalışanlardan çok memnunuz.Oğlum 1 ay oldu başlayalı biz baya faydasını gördük müdürümüz zeynep hanımı 10 yıldır tanıyoruz 3 oğlumuda zeynep hanımın elelerine teslim ettik güvenimiz sonsuz eda öğretmenimizde çok ilgili ve Güler yüzlü oğlum severek gidiyor okuluna başarılarınız devamını dilerim

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Çocuklarımız bizler için çok değerlidir. Eğitim düzeylerine dikkat ederken aynı zamanda sosyalleşmesi ve öz bakımlarına önem vererek geleceğimizi temsil eden nesiller yetiştirmek bizlerin görevidir. Severek işimizin başındayız. Çocuklarımız iyi ki var :)

 • Ty

  2 senedir bu okuldayız bu sene Gamze öğretmenimiz ile birlikte devam ediyoruz oldukça mutluyuz memnunuz öğretmenimizin ve okulumuzun sevgisi şefkati güler yüzü sıcacık bir ortam hazırlık grubunda da Gamze öğretmenimizle birlikte olmayı çok istiyoruz gönül rahatlığıyla çocuğunuzu teslim edeceğiniz bir yuva :)

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Dünyam anaokulu olarak uzman öğretmenlerle çocuklarımızı birleştirmekten çok mutluyuz. Sıcacık güler yüzlü pozitif eğitim, çocuklarımızın gelişimini büyük destek sağlamaktadır.

 • İD

  Uzun arayışlar sonunda bulduğum iki çocuğumun gittiği bence bölgenin en iyi anaokulu.Çocuklar her sabah koşarak okula gitmek istiyorlar bizim için en önemlisi bu .Güleryüzlü kadrosu ,güvenli ve donanımlı olması başlıca tercih sebebi .Müdürlerimiz Hülya hn ve Zeynep hn ile Feyza hn ayrıca öğretmenlerimiz Gamze hn ve Derya hn hepsine özverilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Okulumuz olarak Mutlu Çocukların dünyası olarak nitelendirebiliriz :) Öncelikli hedeflerimiz çocuklarımızın mutlu bir ortamda eğitim almalarıdır. :)

 • AY

  3 senedir kızım bu okula devam ediyor sadece okul değil aile oldular bize aynı zamanda her konuda yardımımıza koştular kibir nedir hiç bilmediler canım Gamze öğretmenimiz her saat sorduğumuz sorulara geri döndü ❤️ Şimdi sıra minik oğlumda onunda kaydını yaptık önümüzdeki sene ikisi birlikte inşallah gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emanet edebilirsiniz

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Okulumuz velilerime çok sık iletişime geçebilen bir yönetime sahiptir. Hızlı çözüm odaklı anlayışımızla sağlıklı bir şekilde eğitim almaları mümkündür. Dünyam Anaokulu aileleriyle büyük bir aile olduk :)

 • CP

  3 yıldır kızım bu okula devam ediyor. Gerek içerik gerekse öğretmenlerin ilgisi donanımı bize başka okul aratmadı. Geçen yıl Gamze öğretmen bu sene de Tansu öğretmenimiz sayesinde okulumuzu çok seviyoruz. Hatta hiç mezun olmak istemiyoruz. 2. çocuğumu da tereddütsüz yine Dünyam'a göndereceğim. Tüm destekleri için başta Tansu öğretmen ve Zeynep Hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimize, yemekleriyle sık sık kulaklarını çınlattığımız Perihan ablamıza, Zekiye ablaya çok teşekkür ederiz.Daha fazla şube açmalılar. Çoğalmalılar, Böyle okullar her çocuğun hakkı olmalı.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Okulumuz materyal yönünden zengin ve sürekli kendini geliştirip güncel eğitime uyum sağlamaktadır. Mezun öğrencilerimize de her zaman kapımız açıktır. Çocuklarımızı güzel yerlerde görmek bizleri mutlu edecektir.

 • SS

  Tek kelimeyle çok güzel çok memnunuz okuldan ve Tansu ogretmenimizden oğlum iki senedir gidiyor bu senede kızımı göndereceğiz. Tavsiye ederim

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Uzman kadromuzla çocuklarımızın kaliteli zaman geçirmeleri bizler için çok önemlidir.

 • Sv

  Bütün öğretmenleri çok güleryüzlü ve yardımcı olabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Bütün gün dolu dolu aktiviteler ile geçiyor. Enerjileri çok yüksek ve çok aktif bir okul. Okul gezileri, dışarıdan okula gelen aktiviteler, okul içinde yapılan kutlamalar, dans dersleri, jimnastik, İngilizce hangisini sayayım bilemedim. hepsi o kadar güzel ki! Enerjinizin ve işinize olan sevginizin her zaman devam etmesi dileğiyle. Kızım 1 yıldır devam ediyor. Biz çok memnunuz okuldan. Herkese tavsiye ederim. Bütün öğretmenlerine ve okul yöneticilerine, destek çalışanlarına teşekkür ederiz. İyi ki varsınız

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Okulumuzda haftanın 5 günü İngilizce (çift öğretmen) , Müzik ritim çalışması, Çağdaş dünya dansları, Jimnastik, Robotik kodlama olarak uzman öğretmen eşliğinde ders verilmektedir. Seçmeli olarak Bale, Piyano ve Teakwando derslerimizde mevcuttur. Bireysel eğitim olarak bütün çocuklarımız ve ailelerimizle yakından takip etme fırsatımız bulunmaktadır. Okulumuz çocuklarımızın sosyal becerilerini kazanmaları için bir çok alanda geziler düzenleyip, çocuklarımızın hayatla tanışma fırsatını yaşayarak öğrenme yöntemini uygulamaktadır.

 • DB

  Kızım 2 senedir okula devam ediyor . Okulun ilgi alakasindan ve öğrenciye yaklaşımından son derece memnunuz. Eğitimin maddiyata döküldüğü bir dönem de böyle okulların bulunması insanı mutlu ediyor . Okul müdürümüz Zeynep hanım ❣️ ne zaman isterseniz ulaşabilip her konuda destek alabileceğiniz bir insan . Hem eğitimci hem çalışan bir anne olması çocuklara bakış açısını değiştiriyor. Biz okula Şükran öğretmenimiz ile başladık hep iyi ki var dedik şimdi ise Gamze öğretmenimiz iyi ki var...❣️ Her okulun iyi kötü eksik yanı olur ama çalışan bir anne olarak çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz hem eğitim hem kişisel gelişim hem aile ortamını hissedeceğinize inanıyorum

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Okulumuz olarak hedefimiz çocuklarımızın mutluluğu, güvenilir bir ortamda bulunması, sağlıklı beslenmesi ve gelişimlerine göre öz bakımlarının hijyen ortamda gerçekleştirilmesidir. Uzman öğretmen kadromuzla kaliteli eğitimin adresi dilebiliriz.

 • YU

  Kızımın ilk okul tecrübesine bu kurumla başladığımız için çok şanslıyız. Ekip olarak içten ve samimi tavırlarıyla,her konuda destek olan kadrosuyla, değerli öğretmenleriyle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir kurum.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, yorumunuz için teşekkür ederiz. Uzman öğretmen kadromuzla beraber, samimi ,çocuklarımızın hissedeceği sıcacık bir ev ortamı diyebileceğimiz butik bir okuluz. Güler yüzlü öğretmenlerimiz ve çalışanlarımızla cıvıl cıvıl okulumuzda kahkaha seslerini duymanız mümkün :)

 • Dk

  2.5 yaşındaki oğlum 3 aydır buraya gidiyor, çok memnunuz. Temiz ve sağlıklı ortam, güleryüz ve ilgi hepsi var. Teşekkürler Dünyam Anaokulu.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Okulumuz beyaz bayraklı bir okuldur. Hijyen konusunda çok titiz olmakla birlikte, çocuklarınızı rahatça bırakabileceğiniz uzman öğretmen kadrosuyla eğitim verilmektedir.

 • Ee

  Biz burayı tesadüf eseri bulduk iyikide bulmusuz evime uzak olamsina rağmen gönül rahatlığıyla gönderiyoruz başta okul yönetimi Zeynep hanım hulya hanım Feyza hanım değerli öğretmenimiz Gamze hanım ve diğer öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum ilgi alakaları dan dolayı sevgilerle ..

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Okulumuz da bire bir eğitime ve ilgiye önem verilmektedir. Sınıflarımızda bulunan 2 uzman öğretmen eşliğinde çocuklarımızın ve ailelerimizin isteklerine ulaşmamız mümkün olmaktadır.

 • ZC

  Okuldaki 2. yılımız ; eğitim ve etkinlik olarak çok güzel. Ama tüm bunların yanında okuldaki herkes, kurucuları Zeynep hanım, tüm öğretmenleri ve Perihan ablalarının yemekleri, Zekiye ablaları; hepsi o kadar güler yüzlü ve sevgi dolu ki, huzurla okula teslim ediyorum çocuğumu. Ve bizim en büyük şansımız Gamze öğretmen :)) attığı mesajlarda ‘çocuklarınızı’ değil ‘çocuklarımı’ diye yazar ki bu da öğretmenimizin nasıl sahiplendiğini gösteriyor; oğlum da biz de öğretmenini çok seviyoruz ve ona çok şey borçluyuz. 1 yıldan uzun süre okula girerken sürekli ağlayan çocuğum, Gamze öğretmenin sayesinde bunu atlatabildi; ağalayarak bıtraktığım zamanlarda bir kez olsun kendimizi kötü hissettirmedi.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Yemeklerimiz LİV HOSPİTAL DİYETİSYENLERİ tarafından çocuklarımıza uygun şekilde düzenlenmektedir. Sağlıklı ve hijyeni sağlanmış mutfağımızda günlük taze olarak pişirilir. Süt ve yumurtalarımız günlük çiftlikten gelerek çocuklarımızın taze ev yoğurdu tüketmeleri sağlanır. Dünyam Anaokulu Mutlu Çocuk, Mutlu Okul :)

 • Öncelikle çocuğumuz okula mutlu gidiyor ve okuldan mutlu dönüyor. Bir çok kaliteli etkinlik ile eğitimde fark yaratıyorlar. Okuldaki tüm personel güleryüzlü ve ilgili. Herkese çok teşekkürler

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Okulumuz Birden çok eğitim yöntemlerini kullanmaktadır. MEB ODAKLI EĞİTİM,ÇOKLU ZEKA MODELİ,OYUN TEMELLİ EĞİTİM,AKTİF ÖĞRENME SİSTEMİ,MONTESSORİ VE REGGİO EMİLİA YAKLAŞIMI gibi bir çok eğitim sistemini kullanmaktadır. Bunların yanı sıra eğitici oyunlar, sunum ile anlatım, hikaye, soru-cevap, drama, rol olay, tartışma vb. yöntem ve tekniklere de yer verilmektedir.

 • EU

  Deneyimli , naif , kibar ve güler yüzlü kadrosu ile hizmet veren bölgenin en iyi anaokulu.Her bir öğretmen alanında deneyimli ve uzman.Kullanmış olduğu Mobildiri uygulaması ile çocuğumun menüsünden ,günlük ve haftalık bültenine kadar herşeye ulaşabiliyorum.Bir eğitim kurumunda olması gereken herşey ... Birbirinden güzel ve eğlenceli Sanat - spor eğitimleri , kış ve yaz okul etkinlikleri , okul partileri vs. Kısaca MUTLU ÇOCUK =DÜNYAM ANAOKULU . Hayatta en büyük mucize, küçükken iyi bir öğretmene rastlamaktır.Tansu Öğretmenimize ve Dünyam Anaokulu Ekibine teşekkürü borç bilirim.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Okulumuz uzman kadrosuyla kaliteli eğitime devam etmektedir. Siz velilerimiz için çocuğumuzu anlik takip edebilmeniz için Lisanslı Programımız olan MO BİLDİRİ uygulamamızdan aylık yemek listesine, sınıf içi bültenlerimize, branş derslerimizin içeriklerine kolayca ulaşmanız mümkündür. Ayrıca program üzerinden çocuklarımızın günlük etkinlik katılımlarını, beslenme durumunu takip edebilirsiniz. Okulumuz çocuklarımızın Sanatsal ,Spor, Müzik vb. alanlarda gelişmesini sağlayarak yeteneklerini ortaya çıkartmaktadır.♥️

 • ae

  ilk defa oglumu krese verdim basta cok cekinmistim kucuk oldugu icin ama cok iyi ilgileniyorlar her seyiyle 4 4'lukler tsk ediyorum kendilerine

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, yorumunuz için teşekkür ederiz. Önceliğimiz çocuklarımızın mutlu güvenilir ve sağlıklı koşullarda eğitim almalarıdır. Uzman eğitim kadromuz ,güler yüzlü yaklaşımımızla çocuklarımızın kalbine dokunmak bizleri mutlu etmektedir.♥️

 • Dünyam Anaokulu iki yaştan başlayarak anaokulu sınıfına kadar çocuğunuzu gönderebileceğiniz muazzam bir okuldur. Kurucuları Zeynep Hanım ve Hülya hanım oldukça ilgili ve güleryüzlüdür. Ben oğlumu 2 yaşından beri göndermekteyim. Şu anda 4 yaş grubunda ve gün dolu dolu etkinliklerle geçmektedir. Öğretmenimiz Tansu öğretmen de alanında çok başarılı, onu çok seviyoruz. Okulun en sevdiğim özelliklerinden biri de butik bir okul oluşu ve çim alanlı güzel bir bahçesi olması. Özellikle bahar mevsiminde çocuklar bahçede güzel etkinlikler yapabiliyorlar. İyi ki varsın Dünyam Anaokulu ❤️

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Tecrübeli uzman eğitim kadromuzla eğitimin en iyisini çocuklarımıza verebilmek adına, materyal çeşitliliği, etkinliklerimiz, doğa ile iç içe olmamız çocuklarımızın dikkatini ve algısını açmasını sağlayarak daha mutlu şekilde öğrenmesini desteklemektedir. Bahçemizi yaz-kış kullanmaktayız.

 • ND

  Kizim kimseyle iletişim kurmazdi sadece benle ama bu okula geldik iyikide geldik şuanda gayet iyiyiz etraftaki en iyi okul

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  İletişim becerileri ve sosyal ortam davranışlarının gelişimi çocuklarımızda üstünde durduğumuz konulardan bazıları olmakla birlikte, uzman klinik psikoloğumuz eşliğinde bu gelişimler takip edilip ,periyodik görüşmelerle velilerimize rapor edilmektedir. Takdirleriniz ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 • Oncelikle belirtmek isterim ki Bulunduğum civar okullarıyla alakalı çok gidip geldim bir çok anaokulu ile görüştüm.uzun araştırmalar sonrasında dünyam anaokuluna kaydını yapmaya karar verdim. Oğlum ailesinden ev ortamından ilk kez bagimsizlasacak tedirginliğiyle bir adım attık. Ama şöyle ki eğitim sistemi ,öğretmenlerimizin pedagojik yaklaşımı oğlumu henüz 2 ayda çok ileri seviyeye taşidi.oğretmenlerinin sıcak kanlı gerçekten çocuklardan anlayan ruhu ve tutumu ile birçok tedirginliğini yaşadigim şeyi öğretmenlerimiz sayesinde disipline ettik.okul yönetimi, ortamı ,temizliği,yemek programına kadar tam puan bir okul diyebilirim .emsallerine kıyasla her konuda çok açık ara farkla dünyam anaokulu diyebilirim. ..

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Araştırarak en doğru kararı vermiş olmanıza çok sevindik. Çocuklarımızın özgüveninin gelişiminde ve sorumluluk alma gibi duygularının şekillenmesinde sınıf öğretmenlerimizle birlikte uzman klinik psikolog eşliğinde takibini sağlıyoruz. Okulumuz beyaz bayraklı (temiz okul) belgesine sahip olmakla birlikte diyetisyen doktorların hazırladığı yemek listelerini okulumuzda taze ve organik yiyeceklerle pişirip , çocuklarımıza yemek yeme davranışları konusunda da destek sağlıyoruz. Uzman öğretmen kadromuz ve deneyimli personellerimizle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

 • ck

  Okulumuzun eğitiminden, müdürümüzün ilgisinden ve öğretmenimizin özverisinden, sevgisinden çok çok memnunuz. Bir anne için evladını içi rahat bırakabileceği bir yer en önemlisi, kızım mutlu ben mutlu :)

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuzun hizmet anlayışı 'mutlu çocuk' anlayışına dayanmakla birlikte, bu da beraberinde 'mutlu ebeveyn'i de getiriyor. sizler mutlu olunca , bizler daha da mutlu ve motivasyonlu oluyoruz. Memnuniyetiniz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • Kurucuları hülya hanıma zeynep hanıma çok teşekkür ediyorum kızım çok mutlu huzurlu hergün birşeyler katıyorlar ve bu farkı anlıyorsunuz sınıf öğretmenimiz tansu hanım da çok ilgili anne şefkati var dünyam ana okulunda ❤️❤️❤️❤️❤️❤️Yok herşey mükemmel ❤️

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuzun kurucuları hergün okulda bulunarak gerek öğrencileri , gerek öğretmenleri ve diğer personelleri yakından takip etmektedirler. Bu da velilerimizle daha ilgili olmamızı ve her iki kurucumuzun da anne olması dolayısıyla daha anlayışlı yaklaşmamızı sağlıyor. Her zaman söylediğimiz gibi eğitim politikamızın temelini ' mutlu çocuk ' anlayışı oluşturmaktadır. Bu da devamında başarıyı ve gelişimi getirmektedir. Uzman öğretmen kadromuzla beraber memnuniyetlerinizi esas alarak hizmet kalitemizi en üstte tutmaya gayret göstereceğiz. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 • By

  Sancaktepe civarındaki en en iyi okul asla pişman olmayacaksınız zeynep hanımın ilgisine hayranız ❤️

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Uzman öğretmen kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı hareket etmekle birlikte yenilikçi ve güncel bilgiler eşliğinde çocuklarımıza ışık tutmaya ve gelişimlerini desteklemeye devam edeceğiz. Memnuniyetiniz ve güzel yorumunuz bizi çok mutlu etti.

 • Am

  Okula kızımızı yazdıralı birkaç gün olmasına rağmen kızımızın ne kadar güzel vakit geçirdiğini hemen gözlemledik herkes işini sevgiyle yapıyor en önemlisi evladımızı kendi evlatları gibi sahipleniyorlar teşekkür ederim herkese

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuza girdiğiniz andan itibaren ,okulumuzun yüksek enerjisi ve güleryüzlü öğretmen kadrosuyla tanışacaksınız. Oryantasyon süreçlerini bu yaklaşımla daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde geçirmekteyiz. Sizin en kıymetli varlıklarınız ,okulumuza girdiği andan itibaren bizim en kıymetlilerimiz oluyor. Güzel yorumunuz ve okula katkılarınız için çok teşekkür ederiz.

 • Öncelikle şunu demek istiyorum. Yönetiminden tutun, öğretmenler ve diğer personellerin güler yüzü ve insanlara müşteri gözü ile bakmamaları en hassas noktam. Cocuklarınız cocuklarımızdır diyen bir müdüremiz var. Ve yapılan faaliyetler olsun, veliler ile iletişim olsun sahane bir sistemleri var. Şahsen ben kuruma oglumu almaya gittiğim zaman evime gitmiş gibi hissediyorum. Cünkü güler yüz benim için herseyden önce gelir. Egitime gelince de , her bransın ayrı ayrı hocaları olması da cocuklar için cok iyi. Cocuklar eğlenerek öğreniyor deneyimleyerek öğreniyor. Daha ne olsun

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güleryüzlü hizmet anlayışı ve uzman eğitim kadromuzla yapabildiğimizin en iyisini yapma gayretindeyiz. Her gün çocuklarımızla aynı ortamlarda bulunup, aynı yemeklerden yiyip, onlarla birlikte bizde keyifli vakit geçiriyoruz. Ev samimiyetinde olmakla birlikte sistemli ve profesyonel anlayıştan da uzaklaşmadan olması gereken hizmeti vermeye çalışıyoruz. Değerli yorumumuz için çok teşekkür ederiz.

 • ED

  Kapısından içeri girdiğinizde güler yüzlü personeli, ilgili öğretmenleri ve eğitim için canla başla mücadele eden yönetimi bir veli olarak bizleri çok mutlu ediyor. Eğitim odaklı bir okul. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Eğlenerek öğrenme ortamları oluşturup, çocuklarımızın ilgi ve becerilerini tespit edip kıymetli velilerimizle paylaşıyoruz. 'Güleryüzlü eğitim' , 'mutlu çocuk ' sloganlarıyla çıktığımız yolda, bunu güzel geri dönüşlerinizle başarmış olduğumuzu hissetmek bizi daha da motive etmektedir. bu değerli yorum için size çok teşekkür ederiz.

 • YY

  Güvenebileceğim adreslerden ilk başta gelen okul. İlgi alâkan mükemmel. Çocuğumun sevdiği en eğlenceli yer

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Herşeyin temelinde olduğu gibi eğitimin ve öğrenmenin temelini de güven duygusu oluşturmaktadır. Çocuklarımızın güvenli ve sağlıklı bir ortamda ,uzman öğretmenler eşliğinde eğlenerek öğrenmeleri konusunda uygun ortamlar sunarak , çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamaktayız. değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 • Çok kaliteli ve çok güvenilir bir okul. Öğretmenler ve kurucular da bir o kadar güler yüzlü ve alanında çok iyi eğitime sahipler.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklarımız için eğlenceli ve güvenli öğrenme ortamları oluşturmakla birlikte, her türlü eğitici -öğretici materyal , gıda ve kırtasiye gibi malzemelerde evde kullandığımız markalar , çocuklarımız için en sağlıklı ve güvenli olanı tercih etmekteyiz. Öğretmenlerimizin hepsi güleryüzlü olmakla birlikte, alanında deneyimli , mesleki yeterliliğe sahip, çocukları seven ve enerjisi yüksek ve yüksek motivasyonla işlerini icra etmektedirler. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • ME

  Kaliteli eğitim ve hijenik ortam cocugumun geleceği için mükelmel bir ortam teşekkür ediyorum yöneticilerine

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuz beyaz bayraklı (temiz okul) belgesine sahiptir. Eğitimdeki titizlik olduğumuz kadar ,okulumuzun fiilen de temiz olması düşüncesindeyiz. Pandemi sürecini de bu tutumlarımız sayesinde başarılı bir şekilde geçirdik. Kullandığımız her materyali çocuk sağlığını göz önünde bulundurarak temin etmekteyiz. destekleriniz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

 • BM

  Sancaktepe ilçesinde bulunan, her açıdan oldukça yeterli olan bir okul. Kesinlikle şüphesiz çocuklarınızı kayıt ettirebilirsiniz. Kurucularına ve öğretmenlerine de teşekkürlerimi iletiyorum harika bir ekip

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bölgede referans gösterilen bir okul olmakla birlikte , çocuklarımız için her şeyin en güzelini sağlamak başlıca hedefimizdir. Kurucularından öğretmenlerine kadar samimi ilgi ve güler yüzü hissetmeniz bizi çok motive etti. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • Dk

  Anne şefkati ve sıcaklığında bir okul. Deneyimli öğretmenleri ve kurucu kadrosuyla gönül rahatlığı ile evlatlarımızı bu huzurlu ortama bırakabilirsiniz

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Gerek öğretmenlerimiz , gerek idari kadromuz gerekse kurucularımızın bir çoğu anne olduğundan öğrencilerimize ve velilerimize üstün sağduyu ve ilgi ile hizmet vermekteyiz. Okulumuzun güzel enerjisini hissetmeniz bizi ayrıca mutlu etti. güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • M

  İlgisi,sevgisi ve eğitimi ile rahatlıkla gidebileceğiniz bir kurum. Kadroso ayrı kurucusu ayrı güzel insanlar

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  İşimiz çocuk , hedefimiz mutluluk :) Çocuklarımızın mutlu olması sizlere yansıdığı gibi bizlere de yansıyor . İşimizi ilgiyle , sevgiyle yapmamızı sağlıyor. Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

 • KU

  Imkanları bakımından çok kullanışlı olan dünyam anaokulu ailesine katildigim günden beri çok şanlı ve ayrıcalıklı olduğumu tanıştığımda anladım üst düzey insanı ilişkileri ve eğitim kadrosuyla süpersiniz.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuzda eğlenceli öğrenme ortamlarında deneyimli öğretmen kadromuzla keyifli vakit geçirirken aynı zamanda oyun içerisinde öğrenim sağlamalarını amaçlıyoruz. Çocuk sağlığına zarar vermeyen materyal seçimlerimiz yanında organik besinlerle öğünlerimizi yiyor , sosyal ortam davranışlarımızı da geliştiriyoruz. Sizlerle çalıştığımız için bizler de çok şanslı ve mutluyuz. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • Nm

  İçinde bulunduğumuz bu pandemi süreçinde endişelerimiz olmasına rağmen çocuğumuzu bıraktığımız Özel Dünyam Anaokulu alınması gereken tüm pandemi önlemlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirdiklerini gördük ve görmeye devam edeceğiz. Şu 1 aylık süreçte çocugumuzdaki değişimi göz arda edemeyiz. Çünkü beslenmesi, uyku düzeni, paylaşmayı öğrenmesi ve daha da önemlisi çocugumuzdaki mutluluğu fark etmemek elde değil. Bu okulu seçtiğimiz için çok memnunuz ve mutluyuz. :)

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuz beyaz bayraklı okul (temiz okul) blgesine sahiptir.Pandemi sürecinde okulumuz periyodik olarak dezenfekte edilmiştir. Çocuklarımıza bu süreçte verilmesi gereken hijyen eğitimi ve pandemi sürecindeki tutumlar uygun dille anlatılmıştır. Tüm personel kadromuzla sizlerin de desteğiyle bu süreç en güzel şekilde yürütülmüştür. Çocuklarımızı diyetisyen doktorlarımızın düzenlediği yemek listelerini okulumuzda organik mevsim gıdalarıyla hazırlayıp, yemek yeme davranışlarının gelişimi konusunda da desteklemekteyiz. Şirin uyku odamızda öğretmenlerimiz eşliğin de huzurlu uyuma ortamları oluşturulup, çocuklarımızın uyku düzenini de sağlamaktayız. Yardımlaşma , paylaşma ,sevgi, saygı, zerafet ve nezaket gibi gibi değerlerimiz de sınıf öğretmenlerimiz tarafından çocuklarımıza aktarılmaktadır. Her zaman söylediğimiz gibi 'mutlu çocuk' yetiştirmek ilk hedefimiz diğer tüm güzel şeyler bu bilincin peşinden geleceğine inanıyoruz. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • İg

  Eğitimin farkına fark katıyorlar, tüm velilere şiddetle öneririm, çocuğunuz daki gelişimi göreceksiniz.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Farkımızı çocuklarımızdan ediniyoruz . Her çocuk farklıdır, her çocuk özeldir. Bizler onların yeteneklerini keşfedip velilerimizle paylaşarak yeteneklerinin gelişimine gereken katkıyı sağlamayı amaç ediniyoruz. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • AK

  Çevremdeki herkese öneririm bir anne olarak güven veren tek anaokulu ☺️ Eğitimi ve dolu dolu branş dersleriyle harika bir eğitimleri var . Kurucuları Zeynep hanım ve Hülya hanım işlerinde tecrübeli ve çok ilgilidir. Çocuğuma olan katkılarından dolayı çok teşekkür ederim

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Branş öğretmenlerimiz alanında deneyimli uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. Branş Derslerimimiz; İngilizce ( English Grammar Lesson) , Native English (Speaking Lesson) , Müzik-Ritim-Orf, Çağdaş Dünya Dansları, Drama Robotik Kodlama - Akıl zeka oyunları- satranç Jimnastik, Kids Yoga Teakwondo, Klasik Bale, Piyano Branş derslerimiz her biri farklı farklı uzman öğretmenler eşliğinde işlenmektedir. Kurucularımız kaliteli eğitim anlayışı ile okulumuza gereksinim olan her türlü imkan ve materyalleri özenle temin etmektedirler. Güzel yorumuz için teşekkür eder, sevgilerimizi sunarız.

 • Dünyam anaokulunda kapsamlı , güvenilir ve güleryüzlü çalışanları idarecileri ile gözünün kapalı çocuklarımızı emanet edebilirsiniz. Deneyimli personeller ve öğretmenleri ile başarılarının devamını diliyorum.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güleryüzlü personellerimiz ile mutlu nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz. Çocuklarımıza güvenli ve sağlıklı ortamlar sağlayarak eğlenceli oyunlar eşliğinde , oyunun içinde öğrenmelerini sağlıyoruz. Sizlerin yorumlarıyla daha da mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz:) çok teşekkür ederiz.

 • Kaliteli bir okul arıyorsanız , tercihiniz dünyam okulu olmalı biz canım oğlumuzu buraya emanet ederek doğru bir tercihte bulunmuşsuz iyi ki Dünyam ANAOKULU var . Kıymetli öğretmenlerimize ve kurucu müdürü olan Zeynep hanıma ve Hülya hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederiz ❤️

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Kaliteli hizmet ve deneyimli öğretmenler eşliğinde Sancaktepe'de eğitim veren okulumuza siz değerli velilerimizin katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Ht

  Çocuklar için çok güzel imkanları var cocuklarin sevdigi bir okul herkese tavsiye ederim ogretmenleri çok cana yakınlar

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuzun çocukların güvenliği, eğitimi ve eğlenceli olması düşülerek tasarlanmıştır. Geniş bahçe ve oyun alanlarımızın yanında ferah , büyük sınıflarımızda keyifli öğrenme alanlarımız mevcuttur. Bunların yanı sıra güler yüzlü ve yüksek enerji ve motivasyon ile hizmet vermekteyiz. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • am

  Okul çok kaliteli ve güleryüzlü kişiler tarafından yönetiliyor. kesinlikle gözünüz arkada kalmadan çocuklarınızı emanet edebileceğiniz hijyenik bir ortamda eğitim görebilecekleri geniş sınıfları olan bir okul.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuzun fiilen geniş kapalı ve açık alanlara sahiptir. Ayrıca beyaz bayrak (temiz okul ) kapsamında olan okulumuzda periyodik olarak hijyen sağlanmaktadır. Öğretim kadromuzun ve yöneticilerimizin güleryüzlü hizmet anlayışını velilerimize hissettiriyor olmak bizi ayrıca mutlu etmiştir. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • YK

  sosyal etkinlikleri yeterli ne az ne çok ve içeriği de çocuklara hayat boyu fayda sağlayacak şekilde düzenlenmiş. okulda yaşam şartları d çok iyi temiz ve yemeklerinden güvenliğine kusursuz

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuz öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler ve öğrenimler kazandırmaktadır. Bunların yanında nezaket ve zerafet kurallarını çocuklarımıza aşılayıp, yardımlaşma ve paylaşma gibi kavramların da üzerinde durmaktayız. Hayat boyu çocuklarımız için fayda sağlamayı hedefliyoruz ve bu yolda bu destekleriniz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • Okulun rehberlik hizmetinden çok memnunuz kızım pek sosyal bir çocuk olmadığı için başta sorun yaşıyordu okula gitmek istemiyor her sabah ağlıyordu. ne dediysem ne yaptıysam ikna olmamıştı. Okulun psikoloğu bu durumu gözlemleyip çok kısa bir sürede aşmasına yardımcı oldu

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuzda 14 yıl deneyimli klinik psikoloğumuz eşliğinde çocuklarımızın oryantasyon süreçlerini ilerletmekteyiz. dönem içerisinde çocuğumuzun hem bilişsel hemde fiziksel gelişimini taklip ederek , uygun gelişim testleri uygulayarak velilerimize rapor olarak sunmaktayız. Bu süreçte oluşacak olumsuzlukları en aza indirgeyerek, ebeveynleriyle oluşan güvenli bağı güvenli bir şekilde okula ve öğretmenine geçişini sağlamaktayız. Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • KK

  Rengarenk cıvıl cıvıl bir ilim irfan yuvası canım yavrum okulunu çok seviyor ve arkadaşlarıyla tüm gün çok eğleniiyor bunun yanında da sosyal kültürel pek çok şey öğreniyor. Okula başladığından beri merak duygusu daha da arttı çocuğumun bu gelişimini gördükçe çok mutlu oluyor iyi ki bu okulu seçmişim diyorum.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuz çocuklarımızın ilgisini çekicek şekilde tasarlanmış ve her alanda onların güvenliği, sağlığı ve mutlu olması esas alınmıştır. Tüm materyaller onların keşfetme ve araştırma duygularının gelişimi için ulaşabilecekleri yerlere yerleştirilmiş ve öğretmenleri ve arkadaşlarıyla en keyifli, en mutlu öğrenme ortamları sağlanmıştır. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • eb

  Okulun dil eğitimi bakımından iyi olduğunu duymuştuk başta çok ağır gelir mi çocuk için diye korktuk ancak gördük ki dersler oyunlarla eğlenceli materyallerle işleniyor ve çocuklar hiç sıkılmıyor. bunun dengesini çok iyi kurabilmişler bu da tecrübeli öğretmenler ve köklü eğitim sistemlerinden kaynaklanıyor.

 • Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Okulumuzda Çift uzman öğretmenlerimizle eğitim verilmektedir. Böylelikle bütün çocuklarımızın gelişim alanlarına göre etkinlik ve materyal kullanımı rahatlıkla yapılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sancaktepe Dünyam Anaokulu İletişim Bilgileri

Abdurrahmangazi̇ Mahallesi̇ Ravza Caddesi̇ No:17 Sancaktepe / Anaokulu
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum