fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sarıyer Çizmeli Kedi Çocuk Evi Anaokulu

Özel Sarıyer Çizmeli Kedi Çocuk Evi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 08:00/12:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Sarıyer Çizmeli Kedi Çocuk Evi Anaokulu Hakkında

Özel Sarıyer Çizmeli Kedi Çocuk Evi Anaokulu 1994 yılında kurulan 26 yıldır el değiştirmeden eğitim veren köklü bir kurumdur. Çocukların gelişimleri, sağlığı, güvenliği ve hijyeni ön planda tutularak dubleks, sitelerin içerisinde nezih bir ortamda eğitim verilmektedir. Çocuğa özgü bir ortamda, ne istediğini bilen, kendisini ifade edebilen, özgüveni gelişmiş, problem çözebilen, iletişim kurabilen, mutlu, başarılı, araştırma duygusu geniş, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ahlaki değerlere önem veren çocuklarımızın okulöncesi dönemlerini en mutlu şekilde geçirmeleri en büyük amacımızdır. Resmi tatil ve kar tatili haricinde 12 ay okulumuz açıktır. Okulda 9-9.30 sabah kahvaltısı, 12.00-12.30 öğle yemeği ve 15.00-15.30 ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün bulunmaktadır. Yemekler okulun mutfağında, kendi personelleri tarafından sağlıklı ve hijyenik ortamlarda pişip, aylık menülerimiz gıda mühendisi tarafından hazırlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

Yorumlar (4)

 • SA

  Bizim için önemli olan, kızımızı iyi ve çağdaş insanlara emanet etmekti. Çizmeli Kedi’yi tercih etmemizdeki en büyük etken; okulun kuruluşundan beri el değiştirmemesi ve Esra Hanım’ın 25 senelik idarecilik deneyimine duyduğumuz güvendi. Böylece okulun, oturmuş düzeni, velilerle olan seviyeli-canayakın ilişkisi ve öğrencileri tarafından çok sevilen kaliteli öğretmenleri sayesinde biz de çocuğumuz da çok mutlu oldu. Çocukların beslenmesi ve velileri bilgilendirmek amaçlı çekilen okul fotoğraflarının mahremiyeti konusunda ayrıca çok özenliler.Fiziksel imkanları biraz kısıtlı, fakat zaten öğrenci sayısı az olduğu için bahçesi miniklere yetiyor.

 • YK

  Öğretmenler özenle seçilmiş sevgi dolu ve bilgili kişiler, 25 yıldır el değiştirmeden istikrarla eğitimini sürdürmüş bir merkez. Tecrübeleri ve titizlikleri hissediliyor. Gün içinde çok çeşitli güzel etkinlikler yapılıyor, çocukların mahremi son derece korunuyor, fotoğraflar sadece velilerle paylaşılıyor. 3 yaş sonrası verilen ingilizce eğitimi beklentimin üstünde oldu, oğlum daha fazla eğlenir oldu. Covid dönemi öncesi çocuğun dünyasına anlam katan çok güzel geziler de yaparlardı. Covid süresince de çok özenli oldukları için, parklardan daha güvenli bir butik kreş oldukları için devam etme kararı aldık. Beslenme konusunda da çağa ayak uydurmakta, şekerli gıdalar yok, gıdalar mümkün olduğunca doğal. Çocukların hem eğitimleri hem psikolojileri takip ediliyor. Konumu da egzoz olmayan gürültü olmayan temiz sakin bir sokak üstünde.Kreşe özel bir olumsuzluk söz konusu değil, sadece daha büyük bir yeşil alanı olsaydı diye düşündüğüm zamanlar oldu, ancak çocuklar iki küçük bahçesinde de epey koşturuyor, bahçe saatlerini de verimli geçiriyorlar.

 • Me

  Kizim 1.5 yasindan beri devam ediyor su anda 4 yasina girecek cok severek gittigi ogretmenlerini cok seviyor Egitimi ilgilieri sevgileri cok guzel zaten kurum 25 yili askindir ayni yonetici tarafindan isletiliyor bu cok buyuk bir güven ve yemekleri cok guzel seker cikolata yok yogurt kendileri mayaliyo tavuk yumurta hep organik ve dahasi 25 yili askindir ayni kisi tarafından yapiliyor yemekleri de bu bence cok onemli Kizima ev yuva oldu ki benim kizim cok zor alir alanina cok zor guvenir insanlara o sevdiyse zaten sözüm yok Ben cok memnunum ingilizce egitimide var daha ne olsun,Yok ben olumsuz hic bir sey yasamadim

 • ua

  Deneyimli ve guvenilir, gozunuz arkada kalmadan degerli emanetinizi birakabilirsiniz, ben iki cocuk annesiyim, ve bu kurum beklentimi tam olarak karsiladi.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sarıyer Çizmeli Kedi Çocuk Evi Anaokulu İletişim Bilgileri

Darüşşafaka Caddesi, Atalar Sokak, No:10-11 Sarıyer/istanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum