fb
Özel Şişli Pembe Balon Anaokulu

Özel Şişli Pembe Balon Anaokulu

0 212 963 2078
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:30

Özel Şişli Pembe Balon Anaokulu Hakkında

Özel Pembe Balon Anaokulu'nda eğitim sistemi öğrenci merkezli olup yaparak ve yaşayarak öğrenme modeli olan aktif öğrenme, Gems, Scamper, Regio Emillia, programlarına uygun olarak düzenlenmiştir. Yaratıcı düşünme programları geliştiren Özel Pembe Balon Anaokulu bazı dönemlerde velileri de programa dahil ederek çocukların ve velilerinin birlikte kaliteli vakit geçirmesine olanak sağlamaktadır. 2-6 yaş arası eğitim veren okul çocuklara tuvalet eğitimi de vermektedir. Okulun açılış saati sabah yedi otuz olup, kapanış saati akşam on sekiz otuzdur. Özel Pembe Balon Anaokulu'nda beş tam gün, beş yarım gün katılım seçenekleri vardır. Okulda psikolojik danışmanlık hizmeti mevcuttur. Okulda kamera sistemi bulunmaktadır. Öğrenci gelişimleri ile ilgili yılda iki kez öğrenci değerlendirme raporları veliye gönderilmektedir. Sene başı toplantılarında okul eğitim programları, branş derslerine giren öğretmenler, interaktif sunumlar ile okulu tanıtmaktadırlar. Bireysel görüşme toplantıları ile çocukların gelişimleri hakkında veliler bilgilendirilmektedir. Özel Pembe Balon Anaokulu'nda psikologu haftanın beş günü okulda bulunmakta ve gelişim raporları hazırlamaktadır. Ayrıca velilere yıl içinde çeşitli konularla ilgili seminer vermektedir. Okulda haftada 3 gün İngilizce, haftada bir gün müzik, mental aritmetik, satranç, bale,seramik, halk oyunları branşları alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Ayda bir veya iki kez gezi, mutfak etkinlikleri, değerler eğitimi nezaket görgü kuralları programları uygulanmaktadır. Sınıf öğretmenleri çocuk gelişimi bölümü mezunu olup, yardımcı öğretmenlerle çalışmaktadırlar. Yemekler okulda hazırlanmakta ve okul kurucuları eşliğinde çocuklar özenle beslenmektedir. Desteğe ihtiyacı olan çocuklar, bire bir ilgiyle yedirilmektedir. Okulda tuvalet eğitimi de öğretmenler tarafından verilmektedir. Öğrenciler velileri tarafından getirilip alına bildiği gibi, ayrı zamanda okul araçları ile servis imkanı sağlanmaktadır.2-4 Yaş gruplarında, 5 tam gün, 5 yarım gün, katılım seçenekleri vardır.5-6 yaş gruplarında 5 tam gün önerilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Seramik Kulübü

Yorumlar

 • B. M.

  Velilerin okulun bir parçası olduğu ender anaokullarından. Çocuğunuzla birlikte siz de okuyorsunuz yeniden desem yeridir. Hem çocuğun psikolojisi hem de anne baba eğitimi için oldukça verimli bir yöntem olduğu kanaatindeyim. Diğer okullara örnek olması umuduyla diyelim :=)

 • M. Ö.

  Her şeyden önce Atatürkçü eğitim sistemini benimsemiş olmaları bizim için çok önemli bir etkendi. Ağaç yaşken eğilir atasözünü kanıtlar nitelikte ilkokulda pembe balonun faydasını çok gördük diyebilirim. Arı gibi çalışkan çocuklar ve süper öğretmenler var.

 • E. B.

  Dinamik ve çalışkan bir öğretmen kadrosuna sahip anaokulu. Sürekli aktif bir biçimde okul öncesi çalışmalarla eğitim prgramını canlı ve aktif içeriklerle doldurmaya çalışan öğretmenler gerçekten de. Okmeydanı ve Şişli civarındaysanız arayın görüşün derim bu canayakın insanlarla.

 • A. E.

  Öğretmenlerimiz severek ve özverili bir şekilde mesleklerini icra ediyorlar çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda bilinçli eğitmenlerle çalıştığı için kurum yönetimine ayrıca teşekkür ederim.Fakat eğer ki sınıf mevcudunu biraz daha azaltabilirsek eğitim seviyesi çok daha yüksek ve tam anlamıyla tatmin edici bir seviyeye yükselir.

 • M. S.

  Okulumuzun eğitiimi, şartları ve eğitim seviyesi gerçekten üst düzey ve çok kaliteli.Bahçe çevresini taş yerine başka bir malzemeyi tercih ederdim, suni çim gibi.. Tehlike arz ediyor düşüncesindeyim.

"Özel Şişli Pembe Balon Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Şişli Pembe Balon Anaokulu İletişim Bilgileri

Halit Rıfat Paşa Mahallesi, Mercan Sokak, No:33, Şişli / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi Özel Okul
Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi

Okulumuzun verdiği eğitimlerden, sağladığı imkan ve koşullardan çok memnunum kızımın katettiği seviye resmen anlaşılır b...

Özel Büyüyen Adımlar Anaokulu Özel Okul
Özel Büyüyen Adımlar Anaokulu

Okulun sahipleri çocukları tanıyan ve ihtiyaçlarına yönelik hareket eden insanlar. Okulda çocuklar genel olarak mutlu ve...

Özel Festival Anaokulu Özel Okul
Özel Festival Anaokulu

Okulumuzun eğitiminden çok memnunum sosyal etkinlikler olsun hocalarımızın ilgi ve alakası olsun bana ne kadar doğru bir...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum