fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 07:30/12:30

Özel Tohumdan Fidana Anaokulu Hakkında

Özel Tohumdan Fidana Anaokulu, Kartal Gümüşpınar Mahallesinde bulunan özel bir okul öncesi kurumudur. Kurumun kurucusu ve müdürü Uzman Klinik Psikolog Bilgesu Yaşar'dır.
Özel Tohumdan Fidana Anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki çocuklara hizmet vermektedir, sınıflarımız genişliklerine uygun olarak 15'er kişiliktir. Bahçe ve park alanımız geniş olup; fen ve doğa atölyeleri, jimnastik ve spor aktiviteleri yapmak için elverişlidir. Öğrencilerimizin kış ayılarında da spor ve serbest etkinlik yapabilmeleri için kapalı spor salonu ve oyun alanımız mevcuttur. Okulumuzdaki oyuncak ve materyaller ahşap ve plastik malzemelerden seçilmiştir. Çocuklarımızın psikomotor, bilişsel, sosyal, duygusal, dil gelişimi ve öz bakım becerilerini geliştirmelerine uygun materyal ve donanımlar okulumuzda mevcuttur. Akademik olarak uygulanacak programlar ve yemek listeleri velilere her ay başında güncel olarak gönderilecektir. Öğrencilerimizin okul içinde yapacağı çalışma, etkinlik ve atölye çalışmalarını velilerimizin de önceden bilerek takip etmelerini önemsiyoruz.
Özel Tohumdan Fidana Anaokulu olarak ismimizden de anlaşılacağı üzere her bir çocuğu nadide bir tohum olarak görmekteyiz ve filizlenip fidana sonrasında kökleri sağlam bir ağaca dönüşmesini sağlamak için uygun koşulları ( sınıf ortamı, bahçe ve oyun alanı, beslenme niteliği ve sıklığı, vb.) ve doğru eğitim yaklaşımını; oyun içerisinde, deneyimleyerek yaşayarak öğrenme, alternatif ve farklı eğitim metotlarıyla (Montessori, Waldorf, Reggio Emilia yaklaşımları) sürdürmektedir.
Özel Tohumdan Fidana Anaokulu'nda yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Çocuklara İngilizce'yi sevdirerek; oyun, şarkı ve drama etkinlikleriyle bütünleştirerek bir eğitim programı hazırlanmaktadır. Türkçe ve İngilizce kitap setlerimiz öğrenmeyi kolaylaştırma ve öğrenilenleri pekiştirme amacı taşımaktadır.
Özel Tohumdan Fidana Anaokulu olarak; Kartal'da Soğanlık, Soğanlık Yeni, Uğur Mumcu. Yakacık ve Orta Mahallelerine uygun lokasyonda bulunmaktayız. Uyguladığımız eğitim programı ve branş derslerimizle;
Yaratıcı Drama: çocukların hem grup içinde hem de bireysel olarak kendilerini ifade edebilme yetisini ve öz güvenlerini arttırmaya yardımcı olmak, verilen görev ve roller aracılığıyla farklı deneyimler kazanabilmesi ve karşısındaki durum ve kişilerini daha iyi anlayarak empati ve problem çözme becerilerini arttırmayı hedeflemekteyiz. Orf, Ritim ve Müzik dersimizle; çocukların kendilerini ifade edebilmenin bir yolunun da müzik olabileceğini öğrenmeleri, farklı müzik aletlerini görmeleri, tanımaları ve çalarak deneyimlemeleri ve buradaki kazanımları hayatlarının farklı alanlarına da uygulamalarını hedeflemekteyiz. Müzik ve sanat; sosyal ve kültürel hayatta çabuk öğrenmeyi ve kavramayı sağlar, kişisel gelişimlerini güçlendirir.
Jimnastik dersimizle; öğrencilerimiz beden koordinasyonları sağlamayı, ince ve kaba motor becerilerini geliştirmeyi, esneklik kazanmalarını hedeflemekteyiz çünkü Jimnastik bütün spor dallarının temelini oluşturan bir branştır.
Özel Tohumdan Fidana Anaokulu olarak; öğrencilerimizin birey olma yolunda kendi duygu ve düşüncelerini kolayca ifade edebilen, merak duyguları aktif, araştırmacı, problem çözme becerisi geliştirmiş, iş birliği kurabilen, öz güven ve sorumluluk sahibi, empati duygusu geliştirerek farklılıklara ve başkalarının haklarına saygı gösteren ve aynı zamanda kendi haklarını koruyan, çevresine duyarlı ve doğayı koruyan, kültürel ve evrensel değerleri önemseyen kaliteli bir eğitim imkanı sunmaktayız.

Özel Tohumdan Fidana Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Eklektik Yaklaşım

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- STEM

- Aktif Öğrenme Sistemi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

Özel Tohumdan Fidana Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:30 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Tohumdan Fidana Anaokulu Yorumları (30)

 • ÖA

  Okulun fiziki yapısı ve kadrosu çok hoşuma gitti, ev ortamı gibi sıcak bir ortamı var. Sosyal medyadan takip ettiğim ve eğitim içeriğini dolu dolu bulduğum bir okul, kızımı 2024-2025 dönemi için erken kayıt fırsatlarından faydalanarak kayıt ettirdim.

 • NU

  Okulun fiziksel konumu ve güvenliği çok iyi. Tercih sebeplerimden en önemlisi bölgedeki okulları gezdiğimde sınıf boyutu en büyük ve ferah olan okulu diyebilir. Çalışanları ve yöneticisi ilgili ve sıcak kanlı. Her türlü kaygı ve düşüncelerinizi paylaşıp çözüm bulabiliyorsunuz

 • GB

  Kaliteli eğitim veren; branş dersleriyle çocukları destekleyen alternatif bir eğitim kurumu mutlaka gidip görüp kurum yetkilisi Klinik Psikolog Bilgesu Yaşar ile tanışmanızı öneririm.

 • YG

  Güzel bir okul, çocuklar için sınıfları, etkinlik alanları geniş ve ferah. Bahçesi var, kapalı spor alanı mevcut. Öğretmenleri güler yüzlü ve sıcak kanlı. Çocuğumu güvenle bırakabileceğim bir okul.

 • ŞK

  Kızım içi çevredeki okulları araştırıyordum görüşmeye gittiğimde benimle ve kızımla çok ilgilendiler içime sinerek çocuğumu kayıt ettirdim, eğitime ve çocuklara olan bakış açıları için teşekkür ederim.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Belirli bir yaş itibariyle çocukların eğitimin içinde olmasını önemsiyoruz. Çocukların gelişmesi ve bireyselleşmesi için akranlarıyla ilişki kurmaya ihtiyacı var çünkü en güzel öğrenme ortamı akranlarından oluşan sınıf ortamı. Siz değerli velilerimizin Tohumdan Fidana Anaokulunu seçmesi bize gurur veriyor, teşekkür ederiz.

 • GG

  Gerek hijyen olsun gerek gülen yüzlü aile ortamı olsun çok memnunum.içim rahat ederek bırakıyorum çocuğumu

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocukların bilişsel gelişimi, eğitimi kadar onlara temiz, sağlıklı bir ortam ve vitaminli, besleyici yemekler sunuyoruz. Sağlıklı bir ortam bizim önceliğimiz, teşekkür ederiz.

 • SK

  Çocuğumu okula verirken içim rahat bir şekilde verdim. Kurucusu ve öğretmenleri çok ilgili. Oryantasyon sürecinde çocuğumla çok ilgililerdi. Öğretmenleri hemen çocuğumla iletişim kurdu. Çok memnun kaldım. İlginize teşekkürler

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklarla kurduğumuz ilk iletişim bütün sürecin belirleyicisi olabiliyor. Her çocuğun birbirinden farklı olduğunu bilerek, yapısına ve karakterine uygun bir yaklaşım içindeyiz. Çocukların bizi tanımasına, ortamı tanımasına, keşfetmesine olanak sağlayarak; güven temelli bir bağ kurarak okula alıştırıyoruz.

 • Em

  Okulu ilk gördüğüm de tereddüt etmiştim ama öğretmenler çok ilgili davrandılar ve sıcak kanli yaklaştılar çocuğum gerçekten severek gidiyor arkadaşlarını da çok iyi teşekkür ederiz ilgi ve alakaniz için

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  İnsanın gözünden sakındığı çocuğunu herhangi bir yere bırakabilmesi çok zor bir şey, bu sebeple biz Tohumdan Fidana Anaokulu olarak çocuklarımızla beraber ailemizi de okula hazırlıyoruz; okula başladığı ilk günler sizlerde okulun içinde hem okulu, hem işleyişi hem de öğretmenleri yakından tanıma fırsatı bularak güven ilişkisi kurduktan sonra çocuklarımızı tereddütsüz bırakabiliyorsunuz, güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

 • EK

  Okulun içi çok ferah ve geniş, çocuklar rahatlıkla etkinlikler ve oyunlar oynayabiliyorlar. Kurucusu ve öğretmenlerde bir o kadar çocuklarla ilgili, yeğenimi okula bırakırken gözüm arkada kalmıyor. Güvenerek verdiğim bir okul. İlginiz için teşekkür ediyorum

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bir anne olarak en büyük mutluluğum siz değerli velilerimin çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan bizlere emanet ediyor olmanız. Bu güven ilişkisi o kadar kıymetli ki, teşekkür ederim.

 • ÖY

  Çocuklarımıza okuldan daha çok sıcacık bilge yuvası.güvenilir eller.iyi ki varsınız

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklarımızla güvenli bir bağ kurarak okulumuza alışmasını önemsiyoruz çünkü insan ilişkisel bir varlık ve bağ kurmadan yaşayamaz.

 • BY

  Tohumdan Fidana Anaokulu Asla Gözünüzün Arkada Kalmayacağı, Aile Sıcaklığında Nezih bir Eğitim Kurumu. Öğretmenlerimiz Harika Hepsi Özenle Seçilmiş gibi Çocuklarımızla Çok İlgililer ve Harikalar Son derece Kaliteli Bir Eğitim Yuvası. Çocuklarınızı Sizlerde Güvenle Emanet Edebilirsiniz.Son Derece Kapsamlı Donanımlı Bir Okul Gayet Yeterli Ben Hiçbir Eksik Göremedim Her Şey Harika..

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Eğitim ve Öğrenme insan yaşadığı sürece devam ediyor, bizim Tohumdan Fidana Anaokulu olarak gayemiz ilk öğrenme ve eğitimin başladığı ev ve aileden sonra çocuklarımıza öğrenmeyi sevdirecek, eğitim almayı heyecan verici, merak uyandıran bir olgu olarak içselleştirebilecekleri bir ortam sunabilmek. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • FE

  Okulun kurucusu Bilgesu hanım çok ilgili. Ayrıca kurucunun psikolog olması da çok güzel.Okul temiz,geniş ve ferah. Sıcak bir yuva ve iyi eğitim arıyorsanız tavsiye ederim.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuz geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza güzel bir çocukluk yaşatabilmek, eğitimin yanında onları hayata hazırlamak amacıyla kurduğumuz bir yuvadır, bizlerle aynı duyguları paylaşan sevgili velilerimize teşekkür ederiz.

 • Y

  Okulumuz çok elverişli eğitim kadrosu üst düzeyde çok memnunum

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklarımıza %100 fayda sağlama prensibiyle hareket ediyoruz. Onlara birer rehber olarak kendi başlarına başarma ve öğrenme güdüsü aşılıyoruz, değerli düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

 • Hb

  3 yasında oğlum gidiyor cok memnun eğıtıcı oğretıcı aktıvıteler ıngılızce eğitimi drama eğitimi hepsi cok kaliteli ve ısınde uzman eğitimciler tarafından cocuklara ders olarak verılıyor yeni acılmasına rağmen cok güzel bir okul

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar, Okulumuz yeni ama bizler aldığımız eğitimler ve geçmişe dönük tecrübelerimizle planlı ve programlı, işin uzmanlarıyla çalışarak güzel bir eğitim vermeye çalışıyoruz güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

 • OY

  Bu yıl tanışma fırsatımız oldu. Gerek idari kadro, gerek öğretmenlerin ilgi alakasından çok memnunuz. Çocuğum akşamları okulda yaptığı aktiviteleri çok heyecanlı ve mutlu bir şekilde anlatıyor. İlk anaokul deneyimimiz idi aklimızda bir çok soru isareti vardı ancak Bilge Hanım ve ekibi ile tanıştığımıza şu an çok memnunuz.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklara ailesinden sonra dokunabilen ilk öğretmen, ilk okul olmak mutluluk ve heyecan verici. Çocuklarımıza güzel bir yaşam alanı ve eğitim vermeyi önemsiyoruz, güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

 • Nk

  Gerek görüntüsü gerek kurucusundan eğitmenlerine ilgileri alakaları çok iyi sıcak bir ortam yemek yemeyi sevmeyen çocuğum artık yemek yiyor paylaşmayı sevmeyen çocuk gitti artık paylaşan, oynayan mutlu gülen bir çocuk geldi emeğinize verdiğiniz eğitiminize minnettarım en kıymetlimin kıymet verdiği müdürüm , hocalarım okulum sizleri çok seviyoruz ❤️

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuzda çalışan tüm personeli itina ile seçtik. Ekip arkadaşlarımla her alanda; oryantasyondan, yemek yemeye, yapılacak etkinlikten oynanacak oyuna kadar yardımlaşarak, fikir birliğine vararak çalışıyoruz. Sizin nezdinizde bende onlara çocuklara olan güzel dokunuşları için teşekkür ediyorum.

 • Sıcak bir yuva çocuklar için bilgesu hanım yeterince sevecen ve ilgili temiz ferah bir okul

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklarımızın ikinci evi olmaya özen gösteriyoruz. Küçük yaşlarda insanların ne kadar eğitime ihtiyacı varsa bir o kadar da ilgi, sevgi ve şefkate ihtiyacı var bu bilinçle bütünleştirdiğimiz bir eğitim programı sunmaktayız, güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

 • Şk

  Daha yeni başladik ama çok memnunuz oglum okuldan çok mutlu geliyor,kadro zaten çok iyi çocuklar la çok güzel iletişime geçiyolar yani çocuğum için içim çok rahatÇocuklarin güzel özel egtim aldiğindan çok eminim

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocukla ilk karşılaşma ve oryantasyon sürecinin doğru yönetilmesi, çocuğun okula alışma sürecinin en kilit noktası. Biz okul olarak velilerimizle kordineli olarak ilk gün 1 saatle başlıyoruz ve bireysel olarak öğrencinin durumuna göre arttırarak sürecimizi tamamlamış oluyoruz. Sizlere süreci bizimle iş birliği içinde yürüttüğünüz için teşekkür ederim.

 • AA

  Güzel okulumuz.. Bir çok veli için eminim öncelikli olan güvenli bir ortama çocuğunu bırakmaktır. Önce güvenli sonra huzurlu olabileceği bir ortam. İşte okulumuzda bu güveni ve huzuru alabildiğimiz biz çok şanslıyız. Bunun en büyük etkeni kurucumuz klinik psikolog Bilgesu hocamın yavrularımıza sevgiyle bağlı oluşudur. Bu sevginin bağının üzerine mutlu çocuklarla yapılan etkinliklerimizi söylemiyorum bile ☺️ bir de öğretmenlerimizin işini hakkıyla yaptığına şahit olmalısınız. Çok memnunuz çok şanslıyız.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Her çocuk başka bir dünya, onların dünyasına dahil olmak, hayata onların penceresinden bakabileceğimiz bir ortamda olmak bizlere mutluluk veriyor ve onların sınırsız enerjisi bizleri motive ediyor. Mesleğim dahilinde çocuklarla çalışmayı tercih etmemin en büyük sebebi onların insanın en saf ve temiz halini göstermeleri. Bütün çabamız güzel bir eğitimle bilişsel gelişimlerini ilerletmek ama bunun yanında duygusal ve sosyal alanlarda da vicdanlı, paylaşımcı, özgüveni yüksek, kendini güzel ifade edebilen, kendi hakkını bilen ve başkalarının hakkına da saygı gösteren çocuklar yetişmesine katkı sunmak, Sizlerde aileleri olarak çocuklarımızı benzer fikirlerle büyüttüğünüz ve hayata hazırlamada bizi yol arkadaşı olarak seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

 • mh

  Samimi,temiz,düzenli,aile sıcaklığı ortamında bir okul.Mudurumuzden ve öğretmenimizden çok memnunuz,çok ilgililer,iyi ki yollarımız kesişmiş,gözüm arkada kalmıyor.Kizim okulunu çok seviyor,kişisel gelişimleri için gerekli eğitimi aliyorlar.Besleyici,temiz, özenli anne yemekleri için ayrıca teşekkürler

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocukların her anlamda temelinin atıldığı bir yaş aralığında bizlere güvenip, tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Eğitim programı ve verdiğimiz branş dersleri; yaratıcı drama, orf ritim ve müzik, jimnastik ile her alanda gelişimlerini destekliyoruz bunun yanı sıra beslenme de en temel ihtiyaçlarımızdan birisi okul olarak sabah kahvaltısı, meyve saati, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı ile çocuklarımızın dengeli ve düzenli beslenmesi sağlıyoruz.

 • Cy

  Aile sıcaklığında güvenli bir ortam,eğitim öğretim kanalları aktif olarak hocalar tarafından uygulanmaktadır. Kısa süre içerisinde içimize sindi sorun yaşamadık. Sorun yaşanacağını sanmıyoruz... bu sebeple yönetici hocamızdan ve okuldan memnunuz.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocukların yaşlarına ve gelişim dönemlerine uygun eğitim ve etkinlik programımızla onları sıkmadan, eğlenerek oyun içinde öğrenmelerini önemsiyoruz, kıymetli düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

 • ND

  Çoçuğumu içim rahat bir şekilde kayıt ettirdim. Sınıfları çok geniş ve ferah, eğitim programı ve aylık yemek listesi çocuğumun gelişimi için ideal, okulun kurucusu ve öğretmenleri güler yüzlü, oryantasyon sürecini güzel yönetiyorlar, ilgileri için teşekkür ederim.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız ve okula alışma döneminde bizlerle kurduğunuz iş birliği için teşekkür ederiz.

 • GE

  Okulun bahçesi ve sınıfları; geniş ve ferah, çocukların hem masada etkinlik yapacağı hem de sınıf içinde oyun oynayabileceği alanlar mevcut. Kış için kapalı spor alanı olması güzel. Öğretmenlerin sıcaklığı ve okulun güvenlik önlemleri hoşuma gitti, tavsiye ederim.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuzun yapısı tamamen okul olarak tasarlanmış, sınıfların genişliği ve oyun alanları velilerimizin en memnun oldukları alanlardan, Çocukların rahat ve konforlu bir alanda eğitim almasını ve enerjilerini doğru alanlarda kullanabilmesini önemsiyoruz, yorumlarınız için teşekkür ederim.

 • BA

  Değerli arkadaşım Klinik Psikolog Bilgesu Yaşar, ekibi ve Tohumdan Fidana Anaokulu çocuğunuzun sosyal ve duygusal gelişimini destekleyen, akademik eğitiminin tohumlarını atan, çocuğunuza güvenli alan sunan bir yaklaşımı benimsiyor. Gönülden tavsiye ederim.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizler psikoloji eğitimi alırken her konunun kökeninin çocuğun erken yaşta çevresiyle kurduğu ilişki ve güvenli bağlamaya dayandığı öğrendik ve gözlemledik. Yaptığımız işin sorumluluğunun ve öneminin bilinciyle çalışıyoruz. Meslektaşıma, aynı zamanda arkadaşıma güzel düşünceleri için teşekkür ederim.

 • MA

  Çocukları eğitir öğretirken ayni zamanda da sicak bir yuva enerjisi var çok samimi ve ilgililer gonul rahatlığıyla tavsiye ediyorum

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  En değerli varlıklarınızı bize emanet ettiğiniz ve bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

 • ZT

  Bahçesi ve sınıfların genişliği çok hoşuma gitti, kapalı oyun alanı olması kışında çocukların enerjisini atmasına olanak sağlıyor. Temiz ve sıcak bir okul, tavsiye ederim.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okulumuzda mümkün oldukça her gün bahçe saati yapmaya, havadaki, topraktaki, ağaçtaki kısacası çevredeki değişimleri çocuklarımızın kendi gözleriyle görmesini, dokunmasını, koklamasını, tecrübe etmesini önemsiyoruz, değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

 • ST

  Güvenilir ve çok ilgili bir okul. Öğretmen kadrosuyla da iyi bir eğitim sunuyor.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklara ve eğitime bakış açımız; bütün çocuklar birbirinden farklıdır, doğuştan gelen huy ve sonrasında çevresel bileşenlerle gelişmeye başlayan karakter herkes için farklı süreç ve aşamalar şeklinde ilerler bu sebeple tek bir yöntem yeterli gelmez. her çocuk için bireysel bir yaklaşımla ilerliyoruz, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • Hy

  Eğitime bakış açısı, ingilizce ders programı ve branş dersleriyle kaliteli bir hizmet sunuyor, teşekkür ederiz.

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  İngilizce eğitimini kurum olarak önemsiyoruz, haftada 5gün 2 ders olarak ingilizce çalışmalar yapıyoruz. İngilizce eğitimlerimiz konusunda English Kids Academy ile çalışıyoruz, çocukların erken dönemde farklı dilleri öğrenmesini yeni dünyanın olmazsa olmazı olarak görmekteyiz, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • ÖK

  Okulun kurucusunun klinik psikolog olması ilk görüşmeye gittiğimde beni memnun etti,çocuğumla hemen iletişim kurdu ve değerlendirme yaparak bize yol gösterdi,teşekkür ederiz Herşey gayet güzel bi okul

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Klinik Psikolojisi eğitimimin yanı sıra staj ve çalışma hayatım boyunca çocuklarla çalışmamın ve onları her ortamda gözlemleme şansı elde etmiş olmanın avantajlarından faydalanıyoruz, değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

 • DK

  Okul çok güzel, öğretmenleri çok ilgili ve sistemi çok iyi bir okul. Çocuğum çok mutlu o okulda olduğu için, bilge hanıma teşekkür ederim

 • Özel Tohumdan Fidana Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Kıymetli düşünceleriniz için teşekkür ederim, çocuklarımızın hayatına hem bilişsel hem de duygusal (saygı, sevgi, empati, paylaşma, hoşgörü) anlamda dokunmak üzere bir eğitim anlayışı sunmaktayız.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tohumdan Fidana Anaokulu İletişim Bilgileri

Gümüşpınar Mahallesi, Meyveli Sokak, No:9 Kartal/İstanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum