fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ümraniye Çarşı İnci Yıldız Anaokulu

Özel Ümraniye Çarşı İnci Yıldız Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:20/19:00

Özel Ümraniye Çarşı İnci Yıldız Anaokulu Hakkında

İstanbul Ümraniye ' de bulunan Özel Ümraniye Çarşı İnci Yıldız Anaokulu geleceğin dünyasına yön veren, sosyal becerileri gelişmiş, öz güvenli, varlığa karşı sevgiyle alaka duyan, dil becerisi ve ifade zenginliği kazanmış, öz denetimli, çevre duyarlılığına sahip, milli-manevi değerlerine bağlı ve bunların yan ısıra akademik başarısı yüksek bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulda yapılan çeşitli aktiviterle çocukların ezberleme yoluyla değil eğlenerek, deneyerek, araştırarak ve tecrübe ederek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, farklı düşünen ,fark edilen ,öz güveni ile inisiyatif alabilen butik bir okul konsepti ortaya koyulmaktadır. Okul içerisinde bulunan yemekhanede yemekler çocukların günlük olarak almaları gereken besin değerlerine göre belirlenmekte ve sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Özel Ümraniye Çarşı İnci Yıldız Anaokulu 'nda bulunan atölyede çocuklarla birlikte işitsel sanatlar, yaşam becerileri, akıl oyunları, yaratıcı eller, mühendislik ve yaratıcı düşünme etkinlikleri yapılmaktadır. Okulda yabancı dil eğitiminde İngilizce eğitim verilmektedir. Ayrıca okulda yaz okulu eğitim programı da bulunmaktadır. Yaz okulunda +2 yaş çocuklarla basketbol, yüzme, survivor, bowling, binicilik, İngilizce, müzik, resim, atölye, karaoke, drama ve akıl oyunları etkinlikleri yapılmaktadır. kul içerisinde bulunan yemekhanede yemekler çocukların günlük olarak almaları gereken besin değerlerine göre belirlenmekte ve sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Okulda bulunan psikolojik danışmanların çocukların sosyal-duygusal, zihinsel, dil, psikolojik, öz bakım becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalarda bulunmaktadır. Çocukların psikolojik pedagojik doktor takibinde gelişimleri takip edilmekte, öz güvenlerinin gelişmesi amacıyla çalışmalar yapılmakta, zengin materyaller ve oyuncaklarla hayata hazırlamaktadır. Okulda ayrıca çoklu zeka programı uygulanmaktadır. Çoklu zeka programı ile çocuklar zayıf ve kuvvetli yönlerini, ilgi alanlarını, zeka farklılıklarını fark edebilmektedirler. Çocukların fiziksel ve sosyal gelişimleri için yaş grupları ve yeteneklerine göre tercih edebilecekleri spor alanları bulunmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ümraniye Çarşı İnci Yıldız Anaokulu İletişim Bilgileri

Namık Kemal Mah. İzzettinbey Cad. No:8 Ümraniye / İstanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

% 20
İndirim

KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR!

Özel Ümraniye Çarşı İnci Yıldız Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 30 Eylül tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


30 Eylül'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Okul liste fiyatı üzerinden %20 indirim

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum