fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Başarılı Okulları

Başarılı Okulları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Başarılı Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Başarılı Okulları Anaokullar

Başarılı Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Başarılı Okulları İlkokullar

Başarılı Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Başarılı Okulları Ortaokullar

Başarılı Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Başarılı Okulları Liseler

Başarılı Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Başarılı Okulları Hakkında

  • Başarılı Okulları'nda Eğitime Bakış


Başarılı Okulları, Türk Milli Eğitimi'nin temel kurallarına bağlı, Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında, ülkenin geleceğini oluşturan, milletinin değerlerini bilen, koruyan, geliştiren, ailesine ve insanlığa karşı sorumluluk bilincine sahip gençler yetiştirmek, Türk Milli Eğitim sistemi içerisinde, örnek bireyler yetiştirmek ve örnek bir eğitim modeli oluşturmak hedefindedir.


1995 – 1996 Eğitim Öğretim döneminde, kapılarını eğitim ve öğretime açmıştır. Milletimize, o değerli gençleri yetiştirmek için Eğitim Öğretim hayatına devam etmektedir. Öğrencilerine, geleceğe uzanan yolda ahlaklı, inançlı, bilgi donanımlı, barışçıl, çevreci, üretken, paylaşımcı, seçkin, geleceğe umutla bakan bireyler olmaları için her türlü imkan ve desteği sağlamaktadır.


Eğitim kurumlarının amacı öğrencilerine öğrenilenleri pekiştirmeye yardımcı olmaktır. Eğitimde ezbere dayalı anlayıştan uzak olmak, donanımlı bir ekip çalışmasıyla başarılır. Öğrenciye yeni ve gelişime açık bilgi ile donatmak, beceri ve değerler kazandırmak, toplumsal ve ekonomik gelişime uyum sürecini kolaylaştırmak, eğitimcilerin idealidir. Başarılı Okulları da, bu misyona ve ideale ulaşmak amacıyla, adını aldığı Başarılı gençler ilkesiyle yola çıkmıştır.


Okul, aile ve öğrenci üçgenindeki iletişimin öneminin farkında olan okul, velilerle yoğun ilişkiler içinde olup, toplantılar, geziler, seminerler, eğitici kurslar düzenlemektedir. Bu ilişki veli ile eğitimci arasında sağlam bir köprüyü oluşturarak güven ilişkisi sağlamaktadır.

Başarılı Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Başarılı Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Başarılı Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Başarılı Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum