fb

FMV Işık Okulları

FMV Işık Okulları hakkında kampüs kampüs fiyat bilgileri, fiziksel imkanları, eğitim faaliyetleri ve daha fazlasına hemen ulaşın!

FMV Işık Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

FMV Işık Okulları Anaokullar

FMV Işık Okulları anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

FMV Işık Okulları İlkokullar

FMV Işık Okulları ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

FMV Işık Okulları Ortaokullar

FMV Işık Okulları ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

FMV Işık Okulları Liseler

FMV Işık Okulları liselerini
inceleyin.

İNCELE

FMV Işık Okulları Hakkında

  • FMV Işık Okulları Eğitime Bakış
  • FMV Işık Okulları Tanıtım Filmi
  • FMV Işık Okulları 2020 Eğitim Ücretleri

Açılımı Feyziye Mektepleri Vakfı olan FMV Işık Okulları; Ayazağa, Erenköy, Ispartakule ve Nişantaşı kampüsleri ile 133 yıllık deneyimini eğitim alanında yenilikçi bir anlayış ile harmanlayan özel bir kurumudur.

FMV IŞIK OKULLARI'NDA ANAOKULU

Açılımı Feyziye Mektepleri Vakfı olan FMV Işık Okulları'nda, öğrenciler önce iyi insan olarak yetiştirilmeye çalışılır. Etik değerlere saygılı, birden fazla yabancı dili konuşabilen, farklı kültürlere karşı hoşgörülü, problem çözme yeteneğine sahip bireyler olarak mezun olurlar. FMV Işık Okulları kampüslerinde öğrencilerin öğrendiklerini uygulayarak, deneyimleyerek ve hayata geçirerek pekiştirmelerini sağlamak amacıyla uygun ortamlar yaratılır ve öğrencinin ihtiyaçları göz önüne alınır. FVM Işık Okulları'nda öğrenim gören anaokulu öğrencileri serbest zaman etkinlikleri ile kendi ilgi alanları doğrultusunda oyunlar oynarlar. Sanat etkinlikleri ile öğrenciler okulda küçük kas becerilerini geliştirme fırsatını yakalarlar.

FMV IŞIK OKULLARI'NDA İLKOKUL

FVM Işık Okulları'nda, modern eğitim anlayışlarını benimseyen, öğrenci merkezli ve uygulayarak öğrenmeye dayalı bir eğitim programı uygulanır. Okulda ilkokul eğitiminde derslere uygun öğrenme ortamları tasarlanarak, öğrencilerin derslere katılımları, deneyerek ve tecrübe ederek öğrenmeleri amaçlanır. FVM Işık Okulları ilkokulunda, öğrencilere anadilini etkili ve doğru bir şekilde kullanma becerisi edindirmenin yanında, İngilizce ve ikinci yabancı dil de sosyal ve akademik yaşamlarında etkin olarak kullanabilecekleri seviyede öğretilir. Bilişim teknolojilerini öğretime dahil edilerek bazı noktalarda öğrencilerin konuları daha iyi kavramaları sağlanır. FVM Işık Okulları öğrencilerin ilgi, beceri ve bireysel yeteneklerini göz önüne alarak güçlü yönlerinin açığa çıkarılmasına olanak sağlar.

FMV IŞIK OKULLARI'NDA ORTAOKUL

FVM Işık Okulları eşitliğin sağlanmış olduğu bir ortamda öğrencilerin fikirlerini özgürce dile getirerek paylaşmalarına imkan sağlanır. Sınıflarda, öğrencilere bireysel rekabetin olduğu bir eğitim ortamı değil, öğrencilerin düşüncelerini hür bir şekilde paylaşabildikleri, rahatça soru sorabildikleri, işbirliği yapmayı deneyimledikleri ve yalnızca kendileri ile yarıştıkları özgür ve demokratik bir öğrenme ortamı oluşturulur.

Kitap okumak, analitik düşüncenin güçlenmesinde önem arz eden basamaklardan biridir. Bu sebeple bir tercih değil yaşam şekli olmalıdır" düşüncesini benimseyen FVM Işık Okulları öğrencilerinin hayatlarına bu alışkanlığı kazandırabilmek için her dönem başında yaş gruplarının özellikleri dikkate alınarak bölüm öğretmenleri tarafından oluşturulan kitap listeleri öğrencilere dağıtılır ve her öğrencinin o eğitim yılı bu listeden kitap okuması için yönlendirilir. Bunun yanında okulda Fen Bilimleri ile ilgilenen ve bu yönde istekli olan çocuklar dönem içerisinde ulusal ve uluslararası proje yaraşmalarına katılmaları için teşvik edilir.

FMV IŞIK OKULLARI'NDA LİSE

FMV Işık Okulları Liseleri , yaşadığımız dönemin olmaz ise olmazı teknolojiyi derslere entegre ederek ve öğrencilerinin öğrenme seviye farklılıklarınıFMV Işık Okulları kampsülerinde öğrenciler okulun imkanlarını etkili şekilde kullanarak sosyal yönü kuvvetli, öz güveni yüksek dünya vatandaşı eğitimli ve vizyon sahibi bireyler olarak mezun olurlar. Bu noktada FMV Işık Okulları , teknolojik gelişmeleri yakından takip edip ve kampüs imkanlarını sürekli geliştirirken, bünyesindeki öğretmenlerin ve idari kadrosunun mesleki eğitim programlarına dahil olup kendilerini geliştirmelerine önem vermektedir. Pratik düşünce yapısına sahip, bilimsel araştırma yöntemlerine hakim bireyler yetiştirmeyi hedefleyen FMV Işık Okulları Liseleri bunların yanında, doğaya ve hayvanlara karşı duyarlı, sorumluluk bilinci gelişmiş iyi insanlar olarak da yetişmeleri noktasında davranışsal ve duygusal durumlarını yakından takip ederek velilerine aktarmaktadır.

Kampüs YeriEğitim ŞekliFiyat
Nişantaşı KampüsüAnaokulu45.900 TL
Nişantaşı Kampüsü4 Yaş Yarım Gün30.500 TL
Nişantaşı Kampüsüİlkokul-Ortaokul60.900 TL
Nişantaşı KampüsüLise62.450 TL
Ayazağa KampüsüAnaokulu45.900 TL
Ayazağa Kampüsü4 Yaş Yarım Gün30.500 TL
Ayazağa Kampüsüİlkokul-Ortaokul60.900 TL
Ayazağa KampüsüAnadolu Lisesi62.450 - 64.700 TL
Ayazağa KampüsüFen Lisesi64.150 TL
Erenköy KampüsüAnaokulu59.300 TL
Erenköy Kampüsü4 Yaş Yarım Gün39.700 TL
Erenköy Kampüsüİlkokul-Ortaokul53.350 TL
Erenköy KampüsüAnadolu Lisesi71.200 - 73.450 TL
Erenköy KampüsüFen Lisesi72.750 TL
Ispartakule KampüsüAnaokulu40.050 - 45.150 TL
Ispartakule Kampüsü4 Yaş Yarım Gün30.800 TL
Ispartakule Kampüsüİlkokul-Ortaokul53.350 TL
Ispartakule KampüsüAnadolu Lisesi54.600 TL
Ispartakule KampüsüFen Lisesi56.150 TL

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum