fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anaokulu

Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/16:00

Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anaokulu Hakkında

3 ile 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim veren Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anaokulu İstanbul Sarıyer de bulunmaktadır. Okulda verilen eğitimler ile Atatürk ile ve İnkılaplarına uyan, değerlerini bilen, hedefleri olan, saygılı, sorumluluk sahibi, karar verebilen, uluslararası kültürlere saygılı, anadilinde başarılı, birden fazla yabancı dilde yatkın, farklı kültürlerde hoşgörülü, fen ve matematik bilimlerinde geleceğe dönük, edebiyat, sanat ve sporla ilgili, çevreye duyarlı, etik değerleri benimsemiş, tarihi bilince sahip ve yaratıcı düşünen bireyler yetiştirilmek amaçlanmaktadır. Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anaokulu 08.00 ile 16.00 saatleri arasında eğitim vermektedir. Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır. Okulda kendine ait yemekhane, uyku odası bulunmaktadır. Okulun bahçesi oldukça geniştir. Okulda bulunan oyun alanları çeşitli aktivite malzemeleriyle ve oyuncaklarla donatılmıştır. Okulda rehberlik hizmetleri sunulmaktadır. Ailelere çocukların akademik durumları hakkında bilgiler rehberlik servisince yapılan çalışmalar sonucunda verilmektedir. Okulda servis bulunmaktadır. Servis de çocuklar okul ile evleri arasında emniyetli ve konforlu yolculuk yapmaktadırlar. Serviste yapılan yolculuk boyunca servis görevlisi gözetmen olarak çocukların başında durmaktadır. Okulda güvenlik hizmetleri okulun tamamında ve bahçesinde sunulmaktadır. Çocuklar emniyetli ortamlarda eğitim görmekte ve eğlenmektedirler. Yaz aylarında eğitim görmek ve arkadaşlarıyla eğlenceli vakitler geçirmek isteyen çocuklar Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anaokulu'nda bulunan yaz okulunu tercih etmektedir. Kurumda İngilizce dil eğitimleri verilmektedir. İngilizce eğitimleri uzman öğretmenler tarafından okul öncesi dönemden itibaren başlatılmaktadır. Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anaokulu'nda drama etkinlikleri yapılarak çocukların sanatsal alanda yeterlilik kazanmaları hedeflenmektedir. Okulun vizyonunda çocukları geçmişten geleceğe eğitimle aydınlatmak vardır. Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anaokulu eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak, ulusal ve evrensel değerleri kavramış ve benimsemiş olmak, öğrencilerin kendilerini tanımalarına, yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak vardır. Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anaokulu'nda dönem başında belirlenen çalışma takvimine göre hareket etmektedir. Ana sınıflarına öğrenci alımlarında düzey belirleme sınavı ve psikolojik danışmanlar tarafından bireysel öğrenme çalışmaları yapılmaktadır. Okulun yemek menüsü uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Yemek menüleri oluşturulurken çocukların gelişim düzeyleri ve ihtiyaç duydukları besinler dikkate alınmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Yorumlar (5)

 • KK

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum eğitiminden son derece memnunum. Çocuğum okula başladığından beri bir sürü şey öğrendi, sosyalleşti ve pek çok alanda olan branş dersleriyle yeteneklerini keşfetti. Öğretmenleri çok ilgili. Okulda temizlik ve güvenlik alanlarında çok hassaslar öğrenciler okuldayken velilerin gözü arkada kalmıyor.

 • TG

  Mezun olalı 5-6 yıl olmasına rağmen geçenlerde bir işim dolayısı ile o tarafa gidip okuluma uğradım..Sıcaklığından hiçbir şey kaybetmemiş.İleride çocuğum olduğu zaman hiç düşünmeden göndereceğim bir okul.Eğitim seviyesi çok üst düzeyde o zaman ki günlerimi hala unutamıyorum...

 • Veli

  kızımız 3 sene okudu burada. Son sene montesorri sınıfına gitti. Şimdi ilkokula devam ediyor. Biz çok memnun kaldık.

 • MA

  Türkiye'nin köklü okullarından biri olup en iyi öğretmen kadrolarıyla hizmet veren, Başöğretmenin ilkeleri doğrultusunda çizgisini yıllardır koruyan örnek bir eğitim kurumudur. Anaokulundan itibaren bu kültürle eğitim vermektedirler. Öğretmenleri özenli ve disiplin sahibidirler. Üniversiteye kadar ışıklıyız.

 • MD

  Sıcacıktır, yuvamız gibidir, eğitimi de çok güzeldir, sloganlarındaki gibi önce insan yetiştirirler.Eğitim standartları diğer anaokullarının pek üstünde. Sosyal ve disipli cocuk yetiştirdikleri için çok mutluyuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anaokulu İletişim Bilgileri

Büyükdere Cad. No: 194 Maslak İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum