fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İELEV Okulları

İELEV okulları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kurumun; fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, tanıtım yazılarına, adreslerine ve daha birçok bilgisine göz atın.

İELEV Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

İELEV Okulları Anaokullar

İELEV Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

İELEV Okulları İlkokullar

İELEV Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

İELEV Okulları Ortaokullar

İELEV Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

İELEV Okulları Liseler

İELEV Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

İELEV Okulları Hakkında

  • İELEV Okulları'nda Eğitim
  • İELEV Okulları Fiyatları 2020
  • Tanıtım Filmi

İELEV OKULLARI ANAOKULLARI

İELEV anaokulları öğrencilerine bilgi ve becerilerine hür bir şekilde geliştirebilecekleri ortamlarda, Atatürk ilkeleri ışığında eğitim hayatlarına başlama fırsatı sunmaktadır. Okul öğrencilerin öğrenmekten keyif almalarını sağlayarak duygusal ve zihinsel gelişimlerini, deneyerek ve yaşayarak en üst düzeye çıkarmayı hedefler. Öğrenciler İELEV anaokullarında öğrenciler kendilerini rahatça ifade edebildikleri özel olarak hazırlanmış programlar sayesinde sorgulayan, merak eden, araştırmayı seven bireyler olarak ilkokula geçerler. Oyunun eğitime dah,l edilmesiyle öğrenciler akranlarıyla iletişim kurmayı ve karşılaştıkları problemleri kendi başlarına çözerek problem çözme becerilerini geliştirirler. Küçük yaşlarda öğrenilmeye başlanılan yabancı dilin çok daha kalıcı olduğunu bilen okulda Almanca dersleri bir Türk bir de Alman hoca ile verilmektedir. Böylece öğrencilerin kusursuz bir sistem ile yabancı dil öğrenmeleri amaçlanmaktadır. İELEV Okullarında öğrencilerin gelişimleri rehber öğretmenler tarafından takip edilmekte hazırlanan raporlar dönem boyunca veliler ile paylaşılmaktadır.


İELEV OKULLARI İLKOKULLARI

İELEV Okullarında ilkokul eğitimi alan öğrenciler öğrendiklerini uygulamalı olarak pekiştirebilecekleri atölye ve etüt çalışmaları ile aktif bir öğrenme sürecine dahil olma şansı yakalamaktadırlar. Okulun temel hedefi 21. yüzyılın beklentilerini karşılayabilen genç nesilleri topluma kazandırmaktır. MEB'in müfredatına ek olarak uluslararası eğitim programları okulun amaçları doğrultusunda şekillendirilip öğretim sürecine dahil edilmektedir. İELEV ortaokulları öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önüne alarak, seviye farkını en aza indirmek için öğrenci bazlı eğitim teknikleri uygulamaktadır. Dönem boyunca eğitim programının bir parçası haline getirilen deneysel çalışmalar şehir içi ve şehir dışı geziler ile öğrencilerin akademik başarılarına katkı sağlamanın yanında sosyalleşmeleri de sağlanmaktadır.


İELEV OKULLARI ORTAOKULLARI

İELEV Okulları ortaokulları, öğrencilerinin ulusal ve uluslararası sınavlarda başarı elde edebilmeleri için her ihtiyacın düşünülmüş olduğu sınıflarda sağlam bir altyapı sahibi olmalarını amaçlamaktadır. Okul öncelikle öğrencilerine öğrenmeyi öğretmektedir ve edindikleri bilgileri nerelerde kullanabileceğini anlatmaktadır. İELEV Okulları tüm eğitim seviyelerinde verdiği Almanca dersleri ile öğrencilerinin en az bir yabancı dili etkin ve doğru bir şekilde öğrenebilmelerini istemektedir. Bu hedefe uygun olarak da dili yaşayarak, hissederek ve kullanarak gelişiminin sağlanması temel amaçtır. Öğrencilerinin yorucu ders içeriklerinden kafalarını kaldırıp nefes almalarını sağlayacak kulüpler kuran okul, sportif ve sanatsal etkinlikler ve yarışmalar düzenlemektedir. Dönem boyu devam eden kulüp çalışmaları sayesinde öğrenciler ilgi duydukları alanlarda kendilerini geliştirebilme imkanı bulmaktadır.


İELEV OKULLARI ORTAOKULLARI LİSELERİ

İELEV Lisesi 2017 yılında akredite edilerek Türkiye'de öğrenci bazında ilk GIB-DP (Gemischtsprachges Internationales Baccalaureat Diploma Programı) sistemini uygulayan okul olmuş ve donanımlı öğrenci yetiştirme noktasında okula artı bir özellik katmıştır. İELEV Lisesi öğrencileri Türkçe dersleri ile dil yetkinliği kazanırken aynı zamanda okuma,yazma ve anlama çalışmalarıyla da bu becerilerini arttırırlar. Okul çağın gereklerine uygun olarak hazırladığı matematik programıyla öğrencilerinin matematiğe olan ilgi ve alakalarını geliştirirken, diğer taraftan analitik ve eleştirel düşünme yetkinliklerini pekiştirmektedir. İELEV Okulları öğretmenleri aralarında yapılan iş birlikleri sayesinde eğitimde kalite seviyesi yükselmekte bu da öğrenciye sunulan eğitim hizmetinin artması anlamına gelmektedir.

İELEV Okulları'nın 2021 eğitim ve yemek ücretlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti KDV (%8)Toplam ÜcretBilgi
Anaokulu 49.100 TL 6.550 TL 4.452 TL60.102 TLİletişime Geç
İlkokul ve Ortaokul 70.500 TL 6.550 TL 7.092 TL83.214 TLİletişime Geç
Lise Hazırlık, 9. ve 10. Sınıf 82.100 TL 6.550 TL 6.095 TL95.742 TLİletişime Geç
Lise 11. ve 12. Sınıf 82.800 TL 6.550 TL 7.148 TL96.498 TLİletişime Geç

İELEV Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

İELEV Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

İELEV Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

İELEV Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum