fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

YÖM Okulları

YÖM Okulları'nın detaylı tüm bilgilerine kolayca ulaşın. YÖM Okulları; fiyatları, adresleri ve bursluluk sınavları ile ilgili bilgi sahibi olun.

YÖM Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

YÖM Okulları Anaokullar

YÖM Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

YÖM Okulları İlkokullar

YÖM Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

YÖM Okulları Ortaokullar

YÖM Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

YÖM Okulları Hakkında

  • YÖM Okulları'nda Eğitim
  • YÖM Okulları Tanıtım Filmi

YÖM Okulları

YÖM Okulları çocuklarda yaratıcılık, eleştirel düşünebilme, problem çözme, iş birliği yapabilme, iletişim, liderlik, öğrenebilme gibi beceriler ve bu çağa ve hızlı değișimlerine uyum sağlayabilmek için gerekli olan becerilerin geliștirilmesi için, YÖM I Yenilikçi Öğrenme Merkezi tarafından hazırlanmıș bir eğitim programı çerçevesi olan BOYEP I Beceri Odaklı YÖM Eğitim Programını kullanır. BOYEP’le, çocukların değișen çağda tüketmektense üreten, eleştirel düșünerek olaylara farklı, özgün bakıș açıları geliștiren, yașadığı topluma ve bulunduğu dünyaya karșı sorumluluklarının farkında olan ve kendi bașarı kurguları doğrultusunda emin adımlarla ilerleyebilen bireyler olmalarını hedefler. Ayrıca çocukların ilk önce kendilerini, yeteneklerini, ilgilerini ve ihtiyaçlarını tanıdıkları daha sonra yașamı deneyimleyerek anlamlandırdıkları öğrenme ve gelișme ortamları olan atölyeler okulumuzda aktif olarak kullanılır. Çocuklar gün içerisinde en az 1 defa kendi seçtikleri atölyelere katılırlar, atölye çalıșmaları içerisinde fiziksel ve zihinsel olarak sürekli hareket halindedirler. Sorarlar, sorgularlar düșünürler ve üretirler.


YÖM Okulları'nda tüm paydașlar öğrenme ikliminin bir parçasıdır. Her çocuğa, dünyada eșsiz olduğunu kabul ederek kapılarını açar. Çocukların kendi yașayacakları geleceklerini kendilerinin tasarlamaları gerektiği anlayıșıyla hareket eder. Her çocuğun kendi anlamını yaratma sürecinde onun yol arkadașıdır. Dersler çocuğun doğasına, ilgi, ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak beyin temelli öğrenme ilkelerine göre tasarlanır.

Her bir öğrenme yoldașı aynı zamanda öğrenme tasarımı mühendisidir. Okulumuz, çocukların yaratıcılıklarını tetikleyen öğrenme ortamlarının üst çatısıdır. Odağımız “öğretme”de değil, “öğrenme”dedir. Tüm yetișkinler çocukları tamir etmek için değil, onların kendi potansiyellerini açığa çıkarmak için vardır.

YÖM Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

YÖM Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

YÖM Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum