fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gemlik Çamlıca 2000 Ortaokulu

Özel Gemlik Çamlıca 2000 Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:40

Özel Gemlik Çamlıca 2000 Ortaokulu Hakkında

Özel Gemlik Çamlıca Okulları Ortaokulu, modern tasarımı, yeni dünya düzenine uyumlu ders materyalleri ve maksimum 15 kişi ile sınırlandırdığı sınıflarıyla liseye hazırlık eğitimlerini sürdürmektedir. Kurum bünyesindeki tecrübeli ve uzman akademik kadrosu ile kalıcı ve kaliteli eğitimler vererek öğrencilerini akademik başarıya ulaştırmayı hedeflemektedir. Okulda sanat atölyesi, yemekhane, kütüphane, laboratuvar, müzik odası, kantin, revir, kapalı spor salonu ve bilgisayar laboratuvarı gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Okul sunduğu bu fiziksel imkanlar ile öğrencisine rahat ve huzurlu bir ortamda kalıcı ve kaliteli bir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Çamlıca Okulları Ortaokulu'nda yabancı dil kulübü, sinema, tiyatro, satranç, robotik ve kodlama, voleybol, proje kulübü, masa tenisi, gezi kulübü, müzik kulübü, görsel sanatlar, el sanatları, futbol, değerler eğitimi, bilişim kulübü, dekoratif sanatlar, basketbol, beden eğitimi, akıl ve zeka oyunları gibi bilim, spor ve sanat kulüpleri bulunmaktadır. Kurum bu kulüp aktiviteleri öğrencilerini sadece akademik değil sosyal yönden de desteklemeyi amaçlamaktadır. Bunların yanı sıra okul öğrencilerine sağladığı güvenlik, rehberlik ve servis hizmetleri ile onları korumak için gerekli çalışmaları gerçekleştirmektedir.
Özel Gemlik Çamlıca Okulları Ortaokulu gelenek ile geleceği birleştirdiği eğitim programlarıyla öğrencilerine modern ve sosyal hayatla iç içe bir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Okul uyguladığı bu eğitim programları ile sosyal hayatlarında etkin rol oynayabilen, akademik başarısı yüksek bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Çamlıca Okulları Ortaokulu'nda yabancı dil dersi olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Kurumda dersler 09.00'da başlayıp 17.40'da son bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gemlik Çamlıca 2000 Ortaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah., Gül Cad., Yakut Sit. 221/b, Gemlik/bursa
0 224 517 10** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum