fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:30

Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu, yeni dünyaya uyumlu modern ders materyalleri, maksimum 20 kişi ile sınırlandırdığı sınıfları ile lise sınavına hazırlık eğitimlerini sürdürmektedir. Kurum yenilikçi, açık fikirli, tecrübeli ve alanlarında uzman öğretmenlerden oluşan akademik kadrosu ile günümüz dünyasında etkin rol oynayarak fark yaratabilecek bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Okulda 3D odası, futbol sahası, kapalı spor salonu, revir, akıllı tahta, yemekhane, havuz, sanat atölyesi, konferans salonu, mutfak atölyesi, bahçe, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kantin, laboratuvar, oyun alanı, spor alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Okul öğrencilerine sunduğu bu geniş ve çeşitli fiziksel imkanlarıyla öğrencilerine mutlu, huzurlu ve ferah bir ortamda eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Okul bu imkanları ile kaliteli eğitimde kalıcılığı artırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Sınav Koleji Ortaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, basketbol, drama, gezi kulübü, halk oyunları, modern dans, yabancı dil kulübü, atletizm, beden eğitimi, dans, müzik kulübü, proje kulübü, sinema, tenis, yoga, badminton, bilişim kulübü, dekoratif sanatlar, futbol, görsel sanatlar, robotik ve kodlama, tiyatro, yüzme, bale, değerler eğitimi, el sanatları, jimnastik, masa tenisi, satranç, voleybol, ingilizce drama gibi bir çok sanat, spor ve bilim kulübü bulunmaktadır. Okul bu kulüp aktiviteleri ile öğrencilerini fiziksel ve zihinsel yönden desteklemeyi amaçladığı gibi entelektüel birikimlerini arttırmak için çalışmalar yapmaktadır. Bunlara ek olarak kurumda servis, haftasonu eğitim, rehberlik, organik beslenme, yaz okulu, güvenlik, rehberlik gibi hizmetler bulunmaktadır.
Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu, öğrenci odaklı eğitim programları oluşturulmaktadır. Öğrencinin bireysel istek ve ihtiyaçlarını temel alan bu programlar sayesinde öğrencinin gereksinimleri hızlı bir biçimde tespit edilip çözülebilmektedir. Bu eğitim yaklaşımı sonucunda öğrenci kendini tanımakta, yeteneklerini keşfedebilmekte ve huzurlu bir ortamda eğitim aldığını hissetmektedir. Sınav Koleji Ortaokulu'nda İngilizce yabancı dil dersine ek olarak Almanca yabancı dil eğitimi verilmektedir. Okul öğrencilerine sunduğu bu eğitimler ile onlara dünya vatandaşı özelliklerini katmakta ve dünya kültürlerini tanıtmaktadır. Derslerdeki asıl amaç öğrencilerin bu dilleri ana dil seviyesinde öğrenebilmesidir. Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu, kendine güvenen, sorumluluk almaktan korkmayan, dürüst, çalışkan, girişimci ve yenilikçi bireyler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Dersler 09.00'da başlayıp 18.30'da son bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Umurbey Mah. 9. Sk. No:4/2, Gemlik/bursa Paşabahçeler Mevkii
0 224 513 50** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum