fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Çayırova İsabet Okulları Ortaokulu

Özel Çayırova İsabet Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Çayırova İsabet Okulları Ortaokulu Hakkında

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde bulunan Özel Çayırova İsabet Okulları Ortaokulu, "Eğitimde tam isabet!" sloganıyla öğrencilerini en iyi şekilde eğitme amacındadır. Akademik anlamda öğrencilerine ezbere eğitimden uzak, son teknolojiyle donatılmış bilişim ve fen laboratuvarlarıyla destekleyerek eğitim vermekte ve kalıcı öğrenmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerine öncelikle mutlu birer birey oldukları hayatlar oluşturmayı hedefleyen bu kurum, her öğrencinin kendine özel öğrenme biçimleri ve yetenekleri olduğu kanısıyla hibrit eğitim modeli uygulamaktadır. Öğrencilere düzenli olarak konu tarama testleri ve seviye tespit sınavları uygulanarak, öğrencilerin hafta sonu eğitimlerde eksik konularını tamamlamaları veya soru çözümüyle pekiştirmesi sağlanmaktadır. Lise hazırlık sürecinde başarısını sürdüren Özel Çayırova İsabet Okulları Ortaokulu, Kocaeli'nde ve Türkiye'deki en iyi liselerde kendi mezunlarını barındırmaktadır.
Öğrencilerinin yalnızca akademik eğitimini değil sosyal ve kültürel alandaki gelişmelerini de destekleyen Özel Çayırova İsabet Okulları Ortaokulu, sosyal ve kültürel birikimlerin, ahlaki kazanımlarla birleştirilmedikçe bir değer taşımayacağının bilinciyle, değerler eğitimine ayrıca önem vermektedir. Bu bağlamda yaradılış amacını bilen ve buna göre davranan, kendine, ailesine, milletine faydalı, milli ve manevi değerlere sahip, hakkı hakkaniyeti bilen, sağlam şahsiyetli nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
Öğrencilerinin sosyal kazanımlarını sağlamak amacıyla fiziksel imkanlarını güçlü tutan Özel Çayırova İsabet Okulları Ortaokulu bünyesinde, akıl ve zeka oyunları, basketbol, modern dans, görsel sanatlar, drama, gezi, proje kulübü, yabancı dil, dans, jimnastik, tiyatro, el sanatları ve satranç gibi aktiviteler ve etkinlikler düzenlenmektedir. Aynı zamanda bu kurum, yabancı dil eğitimine de dünya standartlarında öğrenci yetiştirme amacıyla büyük önem vermektedir. Bu bağlamda okul içerisinde temel İngilizce eğitimleri müzik destekli ve eğitim gereçleriyle beraber zenginleştirilmiş şekilde devam ettirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çayırova İsabet Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Emek Mah. Bosna Cad. 39. Sok. Çayırova / Kocaeli
0 262 743 57** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum