fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ant Çocuk Akademi Anaokulu

Özel Ant Çocuk Akademi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Öğlenci: 12:30/18:00
Sabahçı: 08:00/12:30

Özel Ant Çocuk Akademi Anaokulu Hakkında

Özel Ant Çocuk Akademi Anaokulu küçük yaştaki öğrencilerin en çok oyun oynarken öğrendiği felsefesini benimsemektedir. Bu bağlamda kurumda öğrencilere yönelik birçok aktivite gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerin seramik, satranç, drama vs. gibi aktiviteler sayesinde yaşayarak öğrenmesi amaçlanmaktadır. Okulda ayrıca öğrencilere yönelik akıl ve zeka oyunları aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktiviteler küçük yaştaki öğrencilerin zihinsel gelişimlerine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Sanatsal faaliyetler de öğrencilerin karakterlerini çok yönlü olarak geliştirmektedir. Görsel sanatlar aktiviteleri ile öğrencilerin iç dünyalarını serbestçe yansıtmalarına imkan tanınmaktadır. Özel Ant Çocuk Akademi Anaokulu'nda bulunan müzik kulübü de müzik aktivitelerine ev sahipliği etmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin ritim duygusu kazanması ve kendilerini müzik yoluyla ifade etmeleri amaçlanmaktadır.
Kurum, öğrencilerine geniş yelpazede fiziksel imkanlar sunmaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin toprakla iç içe vakit geçirebildiği bir sera bulunmaktadır. Bu sayede ekoloji aktiviteleri düzenlenmekte ve öğrencilerin dünyayı daha iyi tanıması sağlanmaktadır. Kurumun bahçesi, oyun ve spor alanı da öğrencilerin fiziksel aktiviteler yapmasını sağlamaktadır. Bu aktiviteler sonrasında yorulan öğrencilerin uyuyabileceği bir uyku odası bulunmaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrenciler gelişimleri için önemli olan öğlen uykusundan yararlanmaktadır. Bu fiziksel imkanlara ek olarak okulda yemekhane de bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler sağlıklı yemeklere ulaşmakta ve düzenli beslenme alışkanlığı kazanmaktadır.
Özel Ant Çocuk Akademi Anaokulu yabancı dil eğitimine de oldukça özen göstermektedir. Öğretmenler tarafından yoğun şekilde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Bu sayede öğrencilerin dil eğitimi anlamında ilkokul dönemine hazır hale gelmesi hedeflenmektedir.

Yorumlar (4)

 • Sd

  Yönetimi ve profesyonel ekibi ile mükemmel bir okul çocuğunuzu güvenle gönderebileceğiniz Ant akedemiye şimdiden teşekkürlerimi sunuyor ve başarılarının bundan sonraki dönemlerde artarak devam etmesi diliyorum. TESEKKURLER ANT AKADEMİ

 • HC

  İlgi ve eğitim olarak çok memnunuz. Çocuklarımızın kişisel gelişimi için de çok yardımları oluyor.

 • İp

  İlgi alaka Çocuklarımızın huzurlu şekilde eğitim alacağı güzel bir eğitim yuvası

 • CY

  Ben çocukların insani değerleri öğrenerek, sevgiyi alarak, doğayla içiçe bir ortamda büyümesini çok önemsiyorum ve bu bakımdan buraya karşı özel bir teşekkür borçluyum. Diğer konularda da özenli hizmet anlayışları da çok güzel. Örneğin velilerle diyaloglar, çocuklarla paylaşımları, iletişim konusunda rahatlık yaşamamız gibi.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ant Çocuk Akademi Anaokulu İletişim Bilgileri

Karslılar Mahallesi, 82134. Sok. No:4, Çukurova/adana
0 850 532 7591
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum