fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu

Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Ispartakule Sun Anaokulu Bahçeşehir de eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Anaokulu İngilizce öğrenme ve öğretme programını geliştirmek üzere Oxford University press ile ortak çalışmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı anaokulu 1995 yılında İstanbul 'da beklentileri yüksek ailelerin ihtiyaçlarını karşılayarak, okul öncesi eğitimin günden güne yayılması amacıyla kurulmuştur. Anaokulunun misyonu; dünya çapında okul öncesi eğitimin öncü sağlayıcısı olmaktır. Kurumda çocuklara öğrenmeye karşı sevgi ve yaşam boyu bilgi aşılanmaktadır. Anaokulu sorumluluk, saygı, adalet değerlerine kendini adamış dünya vatandaşlarından oluşan bir topluluk yetiştirmeyi hayal etmektedir. Okulun eğitim ortamları öğrencilerin bireysel farklılıkları, yaş özellikleri, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda gelişimlerini sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Özel Ispartakule Sun Anaokulu 'nda etkin öğrenme modeli ile hazırlanan gelişimi takip et modeli uygulanmaktadır. Öğrencilerin aktif ve eğlenceli çalışma ortamlarında matematik, fen ve doğa, bilgisayar, Almanca, İngilizce eğitimleri alacaklardır. Öğrenciler yaratıcı, paylaşımcı, kendini rahatça ifade edebilen bireyler olarak yetiştirilmektedir. Kurumda öğrenciler hangi yaş grubunda olurlarsa olsunlar erken yaşlardan itibaren doğal bir enternasyonal ortam ile tanışırlar. Gün içinde derslerde tamamen İngilizce ve Almanca çalışılmaktadır. Okulda haftanın iki günü çalışmalar Türkçe yapılmakta ve o günlerde İngilize, Almanca ayrıca ders olarak verilmektedir. Okul geniş botanik bahçelerle çevrili, paten pistine sahip, ısıtmalı kapalı yüzme havuzuna shaip, tarım alanları, satranç, çocuk diskoteği, vitamin barı, sinema salonu, fitness salonu, tiyatro salonu ortamları bulundurmaktadır. Okul 12 ay kesintisiz hizmet vermekte, yaz kampları, tatil köyleri imkanı bulunmaktadır. Okulun eğitim programında High Scope, PYP, Scamper, Gems bulunmaktadır. Aktif öğrenme programın temelinde bulunmaktadır. Sınıflar çeşitli etkinlik köşelerine bölünmüştür. Evcilik, inşa ve blok, kitap, su ve kum, sanat köşeleri bunlardan bazılarıdır. Her ay bir ülke tanıtımı yapılmaktadır. Ayın ülkesinin yemeklerinden okul mutfağında yemek pişirme gerçekleşmektedir. Yüzme dersleri, scooter, tenis dersleri verilmektedir. Koleksiyonculuk hobi geliştirme, satranç çalışmaları yapılmaktadır. Tiyatro ve sinema salonunda vizyon çocuk filmleri izletilmektedir. Bilgisayar laboratuvarında eğitimler verilmektedir. Piyano dersleri sunulmaktadır. Çocuklar bale, Türk dansları ve dünya dansları, fitnes, aerobik, yoga dersleri alabileceklerdir. Özel Ispartakule Sun Anaokulu 'nda yaz okulu eğitim programı bulunmaktadır. Yaz okulunda çocuklarla birlikte spor, sanat, bil bilgisi, ekoloji, matematik gibi daha birçok aktivite yapılmaktadır.

Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

- Aktif Öğrenme Sistemi

Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 17:00 şeklindedir.
 • Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda Almanca, İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu Yorumları (5)

 • Duyduğum en sosyal, en kaliteli anaokuluHerşey düşünülmüş harika bir okul

 • Velilerle olan irtibatları çok yüksek. Sürekli iletişim halinde olunca çocuğun gelişiminde büyük yarar sağlıyor. Ayrıca bir çok etkinlikle de sosyalleşmeleri mümkün oluyor. Emekleri büyük üzerimizde. Gerçekten çok saygıdeğer bir kadro ile iyi bir gelecek hazırlıyorlar.

 • Veli

  Çocuklara okulu çok sevdiren, almanca ve İngilizceyi çok güzel öğreten disiplinden de ödün vermeden onlara en güzel yemekleri layık gören gerçek bir anaokulu burası.

 • Veli

  Hiç kendimi kandırmadan sordum kendime göz boyayan anaokullarının şöyle eğitim veriyoruz böyle eğitim veriyoruz vaatlerine mi kanıcaktım yoksa kendi gözlerimle gördüğüm en güvenli ve temiz anaokulunu mu tercih edecektim. Kendimizi kandırmadığımız için şimdi çok mutluyuz.

 • Veli

  Okulun eğitimi sayesinde çocuklar da kısa sürede çok olumlu değişikler olmakta, verilen emekler göz ardı edilemez gerçekten, keşke ben de burada okusaydım diyorum bazen

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Eurosun Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1.Kısım Mah. Alara Sok. Ilgaz-2 Villa-21 Başakşehir/İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum