fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Halkalı Neşe Erberk Anaokulu

Özel Halkalı Neşe Erberk Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Halkalı Neşe Erberk Anaokulu Hakkında

İstanbul Küçükçekmece’de Atakent 3. Kısım mahallesinde bulunan Özel Halkalı Neşe Erberk Anaokulu doğanın ve huzurun içinde çocuklara okul öncesi eğitim vermektedir. Yetenek geliştirme ve eğitimi alanında hizmet vermektedir. Anaokulu bünyesinde yemekhane, havuz, oyun alanı ve sınıflar bulunmaktadır. Birden fazla eğitim programları ile 2-6 yaş arasındaki çocukların eğitimleri hedeflenmektedir. Okul çocuk ve anne programı ile 9 ile 22 aylık bebekleriniz ile uzman eğitimciler tarafından zaman geçirmenize olanak sağlıyor aynı zamanda içinde dahil olan bir çok etkinlik ile bebeklerin yeteneklerini küçük yaşta keşfetmeleri sağlanıyor.

Özel Halkalı Neşe Erberk Anaokulu'nda oyun grubu programı ile 2 ile 3 yaş grubu çocuklara yoga, serbest oyun, ana dil etkinliği, sanat etkinliği, İngilizce etkinliği, drama dans ve müzik etkinlikleri, mutfak etkinlikleri yapılmaktadır. Bunun yanı sıra bu programa dahil olan öğrencilere, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı servis edilmektedir. Yemekhanede temizlik kurallarına özen gösterilip hijyen ve sağlık kurallarına göre temizlenmektedir.
Anaokulu bünyesine ait her alan aynı titizlik ile temizlenip öğrencilerin sağlıklarını güvence altına almaktadır.
Özel Halkalı Neşe Erberk Anaokulu 'nda 3 ile 6 yaş grupları yetenek geliştirme programı; yoga, el faaliyetleri, müzik, drama, bale veya dans, hareket ve koordinasyon eğitimi, oyun, İngilizce, mutfak eğitimleri ve aynı zamanda özel eğitim programları ile de öğrencilerin beceri ve yeteneklerinin gelişmeleri sağlanıyor. Hazırlık sınıfı programı ile 6 yaş öğrencileri; temel eğitime hazırlık, Türkçe ve matematik eğitimi, problem çözme becerileri eğitimi, okuma ve yazma eğitimleri, uygulamalı çizimler, ilkokula hazırlık gibi birçok etkinliği de içinde barındırıyor. Öğrencilerin doğum günlerinde özel dekorasyon, animasyon, Catering ve eğitimli gözetmen ile aktiviteler gerçekleştirilir. 2 dönemden oluşan yaz okulu programları vardır. Bu programlarda; basketbol, satranç, yüzme, tenis, jimnastik, İngilizce, sanat ve outdoor etkinlikleri yapılmaktadır.
Özel Halkalı Neşe Erberk Anaokulu'nda özel güvenlik ve prosedürler ile öğrenci yalnızca velilerine teslim edilmektedir. Rehberlik ve danışmalık hizmetini yürüten uzman ile ilk yardım bilgisine ve belgesine sahip geniş ve güvenilir bir kadroya sahiptir. Öğrencilerin oyun alanlarında ve diğer alanlarda güvenlikleri ve sağlıkları göz önünde bulundurularak tüm denetimler yapılmaktadır.

Yorumlar

 • TC

  Başarılı bir kadroyla kendi çizgilerinde sağlam ilerleyen bir okul. Çok kişiden aldığımız tavsiyelerle görüşmeye gittik ve kaydımızı yaptırdık. Bir yıl olacak ve muhteşem bir seneydi. Ellerinize sağlık

 • GC

  Muhteşem eğitimleri ilgileri ve sevgileri var. Bu da çocuğuma yansıyor. Daha becerili ve paylaşımcı bir çocuk oldu. Okulun bir çok yönden faydası var. Zaten fiziki imkanları gayet yeterli. Ben çok beğeniyorum. Kızım da çok seviyor okulunu. Çok güzel şeyler öğreniyor. Orada çok güzel arkadaşlıkları var.

 • YS

  Sanatsal yönden çok aktif olan bir okul. Çocukların yeteneklerini keşfettikleri ve geliştirdikeri harika bir anaokul. İyi ki Neşe Erberk'teyiz diyorum

 • Öğrenci

  kardeşim gidiyor anaokulunuza çok sıcak bir ortam herkese tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Halkalı Neşe Erberk Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mah. Atatürk Caddesi Petunya Sok. No:1 Halkali-Küçükçekmece/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum