fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Neşe Erberk Okulları

Neşe Erberk Anaokullarının bütün şubelerinin; fiyatlarına, fotoğraflarına, iletişim bilgilerine ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Neşe Erberk Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Neşe Erberk Okulları Anaokullar

Neşe Erberk Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE

Neşe Erberk Okulları Hakkında

  • Neşe Erberk Okulları'nda Eğitim

Neşe Erberk Eğitim Kurumları

Neşe Erberk Anaokulu hizmeti vermeye 2002 yılında başlamış ve öğrencilerine uyguladıkları programlarla Türkiye'de okul öncesi eğitim konusunda birçok noktada öncü olmuştur. 1.5 ile 6 yaş arasındaki öğrencileri bünyesine kabul eden Neşe Erberk Okulları, alanında uzman ve tecrübeli eğitim kadrosuyla adından sıkça söz ettirmektedir. Toplam 41 anaokulu bulunan kurumunun en temel amacı profesyonel eğitimcilerle birlikte, Atatürk'ün izinde olan geleceğin aydınlık gençlerini yetiştirmektir.


Neşe Erberk Anaokulları, alışılagelmiş okul öncesi eğitim kurumlarından farklı olarak öğrencilerinin sahip oldukları yetenekleri fark etmelerini sağlayarak, bu yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Kurumun diğer amaçlarından bazıları ise; çocukların huzurlu ve mutlu oldukları bir ortamda, sosyalleşmelerini, iletişim becerilerini geliştirmelerini, sorumluluk sahibi olmalarını, özgür düşünebilmelerini ve birey olduklarını hissetmelerini sağlamaktır.


Neşe Erberk Anaokulları'nda MEB'in oluşturmuş olduğu eğitim programlarının yanı sıra; High Scope, Reggio Emilia ve Scamper gibi dünyada kabul görmüş olan eğitim yaklaşımları benimsenmektedir. Bu eğitim programlarını kullanarak kendilerine özgü bir eğitim modeli oluşturan kurum ayrıca öğrencilerine; Türkçe, İngilizce, STEM eğitimi, okuma yazmaya hazırlık çalışmaları ve drama dersleri vermektedir. Müzik etkinlikleri, bale ve orff ile desteklenen eğitim programları sayesinde öğrencileri bütünsel bir gelişim göstermektedir. Öğrencilerinin birbirleriyle kaynaşması ve sosyalleşerek iletişime geçmeleri adına hafta sonu etkinlikleri ve doğum günü partileri yapılmaktadır.


Neşe Erberk Anaokulları'nda öğrenciler sürekli bir sınıfta olmamaktadırlar. Bunun yerine öğrenciler sınıfa bağımlı kalmamakta, hareketli olmaları ve düzenlenen etkinliklere odaklanarak keyif almaları sağlanmaktadır. Öğrencilerinin yanında öğretmenlerininde gelişimlerine son derece önem veren kurumda, öğretmenler düzenli olarak eğitimlere gönderilmektedir. Öğrencilerin sosyal bilinçlerini ve farkındalıklarını oluşturmak adına Neşe Erberk Okulları'nda işaret dili eğitimi verilmektedir. Bu eğitimle birlikte çocuklar çevrelerine daha duyarlı olmaktadırlar.

Mobil uygulama yardımıyla öğrencilerinin günlük etkinlik listesine ulaşabilen ebeveynler ayrıca o gün kurumda çocuğunun ne yiyeceğini de görebilmektedir. Düzenli aralıklarla öğrencilerinin gelişimlerini rehber öğretmenler eşliğinde gözlemleyen Neşe Erberk Anaokulları daha sonra raporlar oluşturmakta ve öğrencilerin gelişim düzeylerini aileler ile paylaşmaktadır.


Neşe Erberk Okulları'nda yemekler okul bünyesinde bulunan mutfaklarda hazırlanmakta ve menüler öğrencilerin yaşları dikkate alınarak özenle düzenlenmektedir. Kurumda öğrencilere her gün mutlaka bir öğünde meyve ve süt ürünü verilmektedir. Kurumda bulunan oyuncaklar her hafta sonu dezenfekte edilmekte ve öğrencilerin okul içerisinde giymeleri için yedek ayakkabı getirmeleri istenmektedir. Bunun yanında kuruma giriş yapacak olan herkes galoş takmaktadır. Kurumun servis araçları anaokulu öğrencileri düşünülerek hazırlanmış, emniyet kemerleri de öğrencilere uygun hale getirilmiştir. Servisler de öğrencilere hostesler eşlik etmektedir.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum